Jump to content

Ring Fit Adventure


Kosmos

Recommended Posts

Kupię w niedalekiej przyszłości. Recenzje pokazują, że to dobry sposób na zażycie ruchu, ale po samej grze nie spodziewaj się jakiejś ultraprodukcji AAA, to po prostu dodatek, żeby zająć czymś mózg osoby, która nie chce /nie lubi się ruszać i oszukać ją, że gra a nie ćwiczy.

Link to comment

Mam od tygodnia i leci gram po około pół godziny dziennie. Wytrzymałość materiałów wydaje się ok. Na razie jestem na 4 świecie i 19 levelu. Co jakiś czas dochodzą nowe mechaniki, a to wrażliwość na rodzaj ataku, a to smoothie itp. Do tego garść mini gierek wykorzystujących ćwiczenia. A i jest 6 slotow na ataki, które można zmieniać na nowe które się dostaje chyba za przejście plansz. Także jak coś się nie lubi można nie korzystać. 

 

Fabuła durna, ale jest. Elementy rpg - levele, ekwipunek do dokupienia, siła ataków ćwiczenie - są ok. Z ciekawostek - gra dostosowuje poziom trudności po wpisaniu danych typu waga, płeć oraz posciskaniu kolka. Mi dało 13/30 i nie widzę powodu zmieniać. Do tego dochodzi rozgrzewka przed i po (opcjonalna, ale robie). A no i po kazdym levelu mozna sprawdzić joyconem puls.

 

Jest jeszcze system alarmów na konsoli. Można per dzień tygodnia ustawić to switch zacznie mrygac.

 

Z wad: cholernie mnie irytuje że gra jest na karcie. Muszę przez to co dzień zaglowac. Imo kod sprawdziły się lepiej. Trochę mocowanie joya na udzie irytuje, bo potrafi się czasem trochę opuścić. Ale jak na moim udzie da radę zapisać to da radę na większości.

 • Upvote 1
Link to comment
 • 4 weeks later...
 • 2 months later...
 • 2 months later...
 • 8 months later...
 • 2 months later...

Jezusie chrystusie. Jestem po dwóch pierwszych planszach, spociłem się jak świnia, bolą mnie mięśnie ale satysfakcja jaką czuję i zastrzyk pozytywnej energii wynagradzają wszystko. Nie spodziewałem się w ogóle że to będzie tak rozbudowana gra/program do ćwiczeń. Ćwiczeń jest masa i to na różne partie mięśniowe. Nie mówię że rezultaty będą takie same jak na siłowni bo nie będą ale skoro jestem na zbilansowanej diecie to właśnie jedyne czego mi brakowało to dosyć intensywnych ćwiczeń w domu (zbicie tkanki tłuszczowej oraz poprawienie kondycji) i Ring Fit Adventures spisuje się w tej kwestii rewelacyjnie. Dosłownie ma wszystko czego potrzebuję a co najważniejsze - jest to też czysta przyjemność.

Żałuję tylko że nie kupiłem tego wcześniej. 

Link to comment
 • 8 months later...

Poka screena mapy i tej statystyki z pytajnikami :)

 

Nie robię wszystkiego na 100%, bo mi się nie chce, ale może zacznę jak tam wszystko wyzeruję

 

Dobra, mam to:

 

Help! I seem to be missing some Requests

/sites/imore.com/files/styles/large/public/field/image/2020/07/ring-fit-adventure-nintendo-switch-03.jpgSource: iMore

Early in the game, you'll notice that there are some Requests visible on the World Select screen that just aren't appearing no matter what you do. You've finished every stage and cleared every other Request and are several worlds ahead, but they're still coming up blank, and not having 100% on that World is frustrating. But don't worry!

There are a handful of Requests that require you to do things in much, much, much later levels before they'll appear in earlier stages. One specific Request in World 2 requires you to complete a long, ongoing storyline that you can't start until World 7, and that goes forward into much later levels before circling back into World 2. I know, it's a pain.

If Requests are still missing even after you seem to have completed everything, just be patient and check back in several Worlds down the line. Nothing is missable, so by the time you reach the end of Ring Fit Adventure, you should be able to track down every Request possible.

 

https://www.imore.com/ring-fit-adventure-how-unlock-and-complete-requests

Edited by beardo0
 • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.