Jump to content

bluber

Użytkownicy
 • Content Count

  1133
 • Joined

 • Days Won

  3

bluber last won the day on January 15

bluber had the most liked content!

Community Reputation

1073 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1788 profile views
 1. bluber

  Returnal

  Ale ta gra jest dobra Tylko no chuj wielki w dupe im za brak opcji save and quit, zostawiłem konsole na uśpieniu w drugim biomie w którym miałem naprawdę spoko run a dzisiaj czytam, że był patch, który update'ował grę na uśpieniu i ją wyłączył
 2. Możesz się nie doczekać
 3. bluber

  Outriders

  Chyba w Cyberpunka nie graleś.
 4. No to raczej nie była wina Sony, że Evolution nie radziło sobie z developingiem tej gry (pamiętne DriveClub wrócił do deski kreślarskiej) i musieli opózniać premiere, do tego gra trafiła na premiere niekompletna (brak warunków pogodowych, brak sieciowego komponentu - dobrze pamiętam? Tytułowych klubów brakowało bodajże) i pewnie nawet nie zarobiła na swój developing.
 5. To jeszcze byłoby do przełknięcia gdyby po prostu gra się dobrze sprzedała.
 6. bluber

  Deathloop

  Gra normalnie ma story w którym trzeba zabić 8 celów, ale struktura jest nieliniowa i po każdym dniu time loop się restartuje i naszym zdaniem będzie rozkminienie najlepszej trasy i timingu aby te cele wyeliminować i wyrwać z się z tej pętli i multiplayer w tej grze polega na tym, że gdy wybieracie postać Colta to skupiacie się na wypełnieniu powyższego zadania a odmiennie prezentuje się gameplay drugą postacią czyli - Julianną ona jest jakby strażniczką pętli i grając nią invadujecie innych graczy aby przeszkodzić graczowi w wykonaniu planu co skutkowałoby przerwaniem pętli.
 7. bluber

  Sea of Thieves

  Mi się bardzo podoba to co zrobili z tą grą po dość słabym starcie, ogólnie wzorowa gra usługa. @ASX planują dodać jeszcze jakieś Tale w przyszłych dodatkach?
 8. Kane to niech lepiej ucieka bo tylko marnuje się piłkarsko
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.