Skocz do zawartości

Skater XL


maciucha

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Pupcio napisał:

Warto to w ogóle brać czy to jakiś skate wersja bieda i już lepiej czekać i łudzić się że ea nie zyebie s4?

Jak chcesz porobić zadania, mieć jakieś story czy objectives to możesz odpuścić. Tu wjeżdżasz na wybraną mapę i jeździj sobie, kawalerze. Zero liczników czasu, challengy czy czegoś takiego - ty, rampy/raile, deska i nara. Jak nie jarasz się skateboardingiem w realu to odpuść.

Odnośnik do komentarza

Dobra, po pierwszych opiniach widzę, że trzeba będzie poczekać z zakupem. Lag, spadki klatek, brak wibracji i dziwna fizyka skoków - nie napawa to niestety optymizmem. Poczeka się na promkę i łatkę, a tymczasem trze'a odpalić Skate 3 we wstecznej :reggie:

Odnośnik do komentarza

Przyszedłem do domu z grą, odpaliłem pograłem cała 1 godzinę!!! I wystawiłem na sprzedaż i w sumie straciłem 10zł na tym interesie. Jako fan dechy ODRADZAM!!! 
 

Jak ktoś myślał że dostanie coś w klimatach SKATE czy Thrasher to dostanie ale w ryj :/ Jakość tej gry przeraża i graficznie to era PS3 tak samo jak otoczenie. DOSŁOWNIE 2 mapki, które są nieco większe a reszta (czyli 3 to jakieś kilka metrów leveli stworzonych chyba na pałe). 
 

Muzyki nie da się słuchać bo to jakieś nieporozumienie (lepiej odpalić spotify), bugi, spadki animacji i ZERO fizyki podczas upadania. Brak aktywności, trybów dodatkowych, filmików No wszystkiego, to demo po prostu. 
 

No jestem zniszczony tak niskim poziomem gry i nawet za darmo jakby była to na maks godzinną posiadówę.

 

Jedyny plus tej gry to sterowanie bo jest podobne do realistyki SKATE, tylko co z tego skoro reszta bugów i ten element psuje i cały fun szybko opada.

 

1/10 odradzam i unikajcie wtopienia kasy. 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2020 o 18:00, Bzduras napisał:

Jak chcesz porobić zadania, mieć jakieś story czy objectives to możesz odpuścić. Tu wjeżdżasz na wybraną mapę i jeździj sobie, kawalerze. Zero liczników czasu, challengy czy czegoś takiego - ty, rampy/raile, deska i nara. Jak nie jarasz się skateboardingiem w realu to odpuść.

Friendly reminder, Zach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Już Ci tłumaczę, mędrcze (Mendrku?): nastawiłeś się na Skate 4 czy tam THPS10, nie dostałeś tego i wylałeś swoje gorzkie żale na forum, we get it. Zacytowałem swój post, bo w gierkę trochę gralem i chociaż wierzę w inteligencję użytkowników foruma to jednak po tej fatalnej pomyłce, jaką popełniłeś kupując grę być może ktoś inny (umiejący czytać ze zrozumieniem) po tym poście nie nastawi się na pełnoprawną, wysokobudżetową grę o desce.

 

Spoiler

Bakłażanie pyerdolony.

 

Edytowane przez Bzduras
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Już Ci tłumaczę, mędrcze (Mendrku?): nastawiłeś się na Skate 4 czy tam THPS10, nie dostałeś tego i wylałeś swoje gorzkie żale na forum, we get it. Zacytowałem swój post, bo w gierkę trochę gralem i chociaż wierzę w inteligencję użytkowników foruma to jednak po tej fatalnej pomyłce, jaką popełniłeś kupując grę być może ktoś inny (umiejący czytać ze zrozumieniem) po tym poście nie nastawi się na pełnoprawną, wysokobudżetową grę o desce.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Bakłażanie pyerdolony.

 

Zaśmiecasz forum i tyle cytując sam siebie (nabijasz sobie mikro penisa swoim licznikiem postów?), dzban zostanie dzbanem i to się nie zmieni, leć pozgłaszaj posty znajomych z forum jak to masz w zwyczaju jak konfitura. A tłumaczyć nic mi nie musisz bo nic mnie to nie obchodzi, nie wcinaj się w opinie jak zwykła parówa.

 

 

Edytowane przez Wesker
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

No gra nie ma żadnego contentu trzeba to wiedzieć przed zakupem. 35zł na steamie jak najbardziej można za to dać.

No ale już 160zł to lekka przesada jak na taki content. Grze po prostu brakuje szlifów i konkretnych założeń bo nawet jeśli nastawimy się na pure fun i piaskownice to spora liczba błędów dość szybko zweryfikuje naszą cierpliwość. 
 

Opcjonalne Challenge też są zbyt mało satysfakcjonujące zważywszy na fakt wykonywania ich w z góry ustalonych miejscach i tylko z pozycji Regular a ja akurat zarówno tutaj jak i w innych grach deskorolkowych no i w realu jeżdżę goofy. Tak wtrącę, że dla trophy hunterów dość łatwy komplecik. 
 

Replay - bo o nich jeszcze nie wspomniałem wypada całkowicie znośnie, edytor ma kilka ciekawych funkcji i jeśli uda nam się skleić coś ciekawego to tutaj chwilowo można się pobawić.

 

Customizacja postaci to też jakaś parodia choć wiele ciekawych firm się jednak przewija (moje ulubione Independent, Etnies, Blind) do założenia i tyle. Mogliby je wrzucić jako nagrody za coś ;) nie wiem, trudniejsze triki chociażby.

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Gram na Steamie już dość długo i polecam ale tylko na PC. Ilość dostępnego contentu i możliwość ustawienia realistycznej fizyki sprawiają, że to inna gra. Wystarczy spojrzeć tutaj

https://skaterxl.mod.io

 

Nie wiem co oni myśleli wydając to jako pełny tytuł za taką cenę na konsolach. To jest nadal głęboki early access

Większość tego czym jest obecnie Skater XL tworzy samo community, łącznie z trybem "kariery" który jest... poza samą grą.

Ludzie bawią się w nagrywanie filmów deskorolkowych, szukanie fakebrandów które ich "sponsoruja". No zabawa

Tu np film trwający godzinę, nagrany z realistyczną fizyką:

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...