Skocz do zawartości

FIM MotoGP, WSBK itp.


mitra

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszym wyścigu znowu mam niedosyt, bo niby emocji nie zabrakło, a Acosta wydaje się być na torze takim kolejnym Marquezem, ale mimo wszystko te wyścigi dążą do coraz większej procesji gdzie motocykle będą jechać za sobą w odstępach 1s bo inaczej nagrzewa się przednia opona powodując wzrost ciśnienia który teraz riderzy muszą ostro kontrolować żeby nie dostać kary. W zła stronę to idzie :/

 

Moja nadzieja w tym że organizatorzy MotoGP potrafili wyciągać wnioski i wprowadzali takie przepisy które ratowały ten sport. Czy to zespoły niefabryczne paręnaście lat temu które może nie walczyły z czołówką ale pozwoliły przetrwać lata kryzysu, czy to specjalne przywileje dla słabszych teamów dzięki czemu takie marki jak Aprilia czy KTM mogły dołączyć do stawki i w szybkim tempie włączyć się do walki. Przemodelowane przywileje w tym roku wróciły ale to chyba nie sprawi że japońskie marki w szybkim tempie ogarną aero które mam nadzieję że zostanie zakazane jak najszybciej (czy tam może nie tyle zakazane co do pewnego stopnia ustandaryzowane), bo to jak te motory wyglądają z tymi wszystkimi spoilerami to jest mało śmieszny żart.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, co za sprint! To co się działo to mała bania. Prawie połowa stawki się wyglebiła. Quratararo z piekła do nieba. Startował z 23 pozycji i skończył na 2. Dani blisko podium miał szansę ale chyba zabrakło czegoś. No i Acosta ponownie podium. Mimo, że pół stawki się wywróciło to większość wstawała i jechała dalej. W jednym zakręcie wypadło chyba 5 zawodników z czego 3 jednocześnie więc coś musiało być. Starszy Marquez jechał po zwycięstwo ale też się przewrócił, podniósł się i dojechał na 7 ale nie wiem jeszcze czy nie będzie drops position za atak na Mira, nie pokazali czy oddał pozycję czy nie. Emocji nie brakowało. A, mówią że w zakręcie #9 mógł być olej z motocykla Diggi ale to też nie wiadomo. Jeden z dziwniejszych, emocjonujących i najlepszych sprintów do tej pory. Warto obejrzeć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
16 minut temu, mitra napisał:

Czy jest ktoś kto ogląda na Polsat Sport.pl?

Też musicie kilka/naście razy przeklikać czy odświeżyć bo pojawia się błąd? 

 

Jedziemy. Moto3 zaczyna.

Zawsze oglądam na ich stronie, nigdy nie miałem problemów...

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane)

Wiem, że kiedyś na ipli były powtórki po kilku dniach i tak samo jak przeszli na polsatgo. nie wiem, może teraz jak ktoś ma opłacone polsatboxgo to może i są ale ja tego nie mam więc przydałby się ktoś kto tego używa. 

W dniu 12.05.2024 o 16:35, Luqat napisał:

Można tam oglądać (albo gdziekolwiek indziej) z odtworzenia czy tylko na żywo?

 

Bez polskiego komentarza, linki ważne do soboty albo niedzieli.

MotoGp

Moto2

Moto3

Edytowane przez mitra
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mi chodzi bardziej o możliwość odtworzenia w dowolnej chwili przez jakiś dłuższy okres od czasu premiery. Najlepsze byłoby coś w stylu F1, gdzie na F1tvpro można obejrzeć nie tylko aktualne, ale i starsze wyścigi.

W każdym razie znalazłem coś takiego. Nie wiem jak z legalnością, ale działa i może ktoś jeszcze skorzysta (trzeba ofkoz przeczekać reklamy)

 

Sprint (swoją drogą, nie wiedziałem, że motory też mają sprinty :gayos:

https://www.dailymotion.com/video/x8yd10g

 

Wyścig 

 

https://www.dailymotion.com/video/x8yei6o

 

P.S. Jak ktoś z moderatorów może wyczyścić puste spoilery pod spodem będę wdzięczny. Udręka jest z tym na telefonie :dunno:

 

 

Spoiler

 

 

 

Spoiler
Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Luqat napisał:

Mi chodzi bardziej o możliwość odtworzenia w dowolnej chwili przez jakiś dłuższy okres od czasu premiery. Najlepsze byłoby coś w stylu F1, gdzie na F1tvpro można obejrzeć nie tylko aktualne, ale i starsze wyścigi.

W każdym razie znalazłem coś takiego. Nie wiem jak z legalnością, ale działa i może ktoś jeszcze skorzysta (trzeba ofkoz przeczekać reklamy)

 

Sprint (swoją drogą, nie wiedziałem, że motory też mają sprinty :gayos:

https://www.dailymotion.com/video/x8yd10g

 

Wyścig 

 

https://www.dailymotion.com/video/x8yei6o

 

P.S. Jak ktoś z moderatorów może wyczyścić puste spoilery pod spodem będę wdzięczny. Udręka jest z tym na telefonie 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Tak wiem, że chodzi o odtworzenie ale nic innego nie mam więc wrzucam linki. Trzeba by zbadać Polsatboxgo

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Co za sprint! Raul Fernandez wypracował sobie przewagę ponad 0.8s i pewnie prowadził ale kilka zakrętów później zaliczył upadek, kolejny liderem został Binder i w piątce uślizg przodu, po tym pierwsze miejsce przejmuje alkoholik i robi Bindera w tym samym zakręcie. Wyścig wygrywa Espargaro, który kończy karierę po tym sezonie, drugi starszy z Marquezów, a podium zamyka debiutant z kosmosu wielki Pedro Acosta.

W generalce na pierwszym nadal Martin a ogóra Pecco wyprzedzają Marquez - drugi w generalce i cicho-ciemny Bastianini dzięki czemu Pecco traci aż dwie pozycje.

 

Jutrzejszy wyścig może okazać się bardzo ciekawy jeśli będzie tyle walki co dzisiaj.

Edytowane przez mitra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...