Skocz do zawartości

FIM MotoGP, WSBK itp.


mitra

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszym wyścigu znowu mam niedosyt, bo niby emocji nie zabrakło, a Acosta wydaje się być na torze takim kolejnym Marquezem, ale mimo wszystko te wyścigi dążą do coraz większej procesji gdzie motocykle będą jechać za sobą w odstępach 1s bo inaczej nagrzewa się przednia opona powodując wzrost ciśnienia który teraz riderzy muszą ostro kontrolować żeby nie dostać kary. W zła stronę to idzie :/

 

Moja nadzieja w tym że organizatorzy MotoGP potrafili wyciągać wnioski i wprowadzali takie przepisy które ratowały ten sport. Czy to zespoły niefabryczne paręnaście lat temu które może nie walczyły z czołówką ale pozwoliły przetrwać lata kryzysu, czy to specjalne przywileje dla słabszych teamów dzięki czemu takie marki jak Aprilia czy KTM mogły dołączyć do stawki i w szybkim tempie włączyć się do walki. Przemodelowane przywileje w tym roku wróciły ale to chyba nie sprawi że japońskie marki w szybkim tempie ogarną aero które mam nadzieję że zostanie zakazane jak najszybciej (czy tam może nie tyle zakazane co do pewnego stopnia ustandaryzowane), bo to jak te motory wyglądają z tymi wszystkimi spoilerami to jest mało śmieszny żart.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, co za sprint! To co się działo to mała bania. Prawie połowa stawki się wyglebiła. Quratararo z piekła do nieba. Startował z 23 pozycji i skończył na 2. Dani blisko podium miał szansę ale chyba zabrakło czegoś. No i Acosta ponownie podium. Mimo, że pół stawki się wywróciło to większość wstawała i jechała dalej. W jednym zakręcie wypadło chyba 5 zawodników z czego 3 jednocześnie więc coś musiało być. Starszy Marquez jechał po zwycięstwo ale też się przewrócił, podniósł się i dojechał na 7 ale nie wiem jeszcze czy nie będzie drops position za atak na Mira, nie pokazali czy oddał pozycję czy nie. Emocji nie brakowało. A, mówią że w zakręcie #9 mógł być olej z motocykla Diggi ale to też nie wiadomo. Jeden z dziwniejszych, emocjonujących i najlepszych sprintów do tej pory. Warto obejrzeć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...