Skocz do zawartości

Witcher: Monster Slayer


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bielik napisał:

Generalnie mało tych questów jest jak na dwa lata tworzenia gry.

W grupkach na facebooku są już osoby, które przeszły całą obecną linię fabularną nie maniacząc przy tym, ani nie korzystając z fake gps. 

Oby aktualizacje były częste i obfite w zawartość bo inaczej gra umrze.

 

Myślę, że oni to mają przygotowane questy na pare miechów, ale będą je wprowadzać sukcesywnie co jakiś czas żeby właśnie zainteresowanie przyciągać w różnych odstępach czasu :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

miałem odpalony fakegps (używam żeby wzmocnić moc wifi w dronie, bo EU ma zasady których US nie ma) i z ciekawości odpaliłem Wiedźmina żeby sprawdzić czy blokady ze bez rootowania telefonu nie da się spoofingu,  mogę powiedzieć ze możecie grac wygodnie na kanapie 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Labtec napisał:

miałem odpalony fakegps (używam żeby wzmocnić moc wifi w dronie, bo EU ma zasady których US nie ma) i z ciekawości odpaliłem Wiedźmina żeby sprawdzić czy blokady ze bez rootowania telefonu nie da się spoofingu,  mogę powiedzieć ze możecie grac wygodnie na kanapie 

 

Bez sensu taka gra. Ja robie dzięki ten apce aktualnie po 10km dziennie minimum i schudłem 4kg od premiery :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, oFi said:

 

Bez sensu taka gra. Ja robie dzięki ten apce aktualnie po 10km dziennie minimum i schudłem 4kg od premiery :banderas:

 

Fajnie fajnie, z dwojka dzieci to dla mnie codziennosc, tylko nie zawsze mam questy podrodze, ale i tak nie musze lapac za fakegps

 

 

Screenshot_20210820_204558_com.huawei.health.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

I jak tam, gracie jeszcze w to? Teraz jest event, co powiększa zasięg łapania i zabijania potworów, potrwa do końca września. Obecnie mam 27 lvl, prawie wszystkie zadania porobione. Zostało mi z wilkołakiem, ale to trza czekać na pełnię księżyca, więc 21 września będzie XD. 

 

Bez problemu bije już wszystkie potwory, gdzie podstawą sukcesu jest umiejętne parowanie, co odbija i zadaje obrażenia. Ogólnie są 2 dobre buildy gdzie jeden jest Op ze zbroją mantykory, a drugi z gryfem, są to buildy na end game, gdzie idzie w miarę dobrze zabijanie legendarnych potworów. Szkoda, że aspekt społecznościowy jest ułomny w porównaniu do Pokemon Go. Jak coś to możecie mnie dodać, to się od czasu do czasu wymieni paczkami. 

 

 

Screenshot_20210914-111734_The Witcher.jpg

Screenshot_20210914-111757_The Witcher.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...