Jump to content

Witcher: Monster Slayer

Recommended Posts

3 godziny temu, Bielik napisał:

Generalnie mało tych questów jest jak na dwa lata tworzenia gry.

W grupkach na facebooku są już osoby, które przeszły całą obecną linię fabularną nie maniacząc przy tym, ani nie korzystając z fake gps. 

Oby aktualizacje były częste i obfite w zawartość bo inaczej gra umrze.

Myślę, że oni to mają przygotowane questy na pare miechów, ale będą je wprowadzać sukcesywnie co jakiś czas żeby właśnie zainteresowanie przyciągać w różnych odstępach czasu :lapka:

ej udało się wam zabić mocniejsze potworki z czaszka?  mam 3 poziom i troche nie daje rady :D 

srebny miecz tylko moge kupic czy dostane go za jakiegos questa? idzie inaczej niz wydajac realne pieniadze, zdobywac zloto?

super gierka

Oczyściłem dziś całe biuro w ktorym pracuje z potworów :D  a

• 4 weeks later...

miałem odpalony fakegps (używam żeby wzmocnić moc wifi w dronie, bo EU ma zasady których US nie ma) i z ciekawości odpaliłem Wiedźmina żeby sprawdzić czy blokady ze bez rootowania telefonu nie da się spoofingu,  mogę powiedzieć ze możecie grac wygodnie na kanapie 

1 minutę temu, Labtec napisał:

miałem odpalony fakegps (używam żeby wzmocnić moc wifi w dronie, bo EU ma zasady których US nie ma) i z ciekawości odpaliłem Wiedźmina żeby sprawdzić czy blokady ze bez rootowania telefonu nie da się spoofingu,  mogę powiedzieć ze możecie grac wygodnie na kanapie 

Bez sensu taka gra. Ja robie dzięki ten apce aktualnie po 10km dziennie minimum i schudłem 4kg od premiery :banderas:

• Upvote 1
12 minutes ago, oFi said:

Bez sensu taka gra. Ja robie dzięki ten apce aktualnie po 10km dziennie minimum i schudłem 4kg od premiery :banderas:

Fajnie fajnie, z dwojka dzieci to dla mnie codziennosc, tylko nie zawsze mam questy podrodze, ale i tak nie musze lapac za fakegps

Screenshot_20210820_204558_com.huawei.health.jpg

• 4 weeks later...

I jak tam, gracie jeszcze w to? Teraz jest event, co powiększa zasięg łapania i zabijania potworów, potrwa do końca września. Obecnie mam 27 lvl, prawie wszystkie zadania porobione. Zostało mi z wilkołakiem, ale to trza czekać na pełnię księżyca, więc 21 września będzie XD. 

Bez problemu bije już wszystkie potwory, gdzie podstawą sukcesu jest umiejętne parowanie, co odbija i zadaje obrażenia. Ogólnie są 2 dobre buildy gdzie jeden jest Op ze zbroją mantykory, a drugi z gryfem, są to buildy na end game, gdzie idzie w miarę dobrze zabijanie legendarnych potworów. Szkoda, że aspekt społecznościowy jest ułomny w porównaniu do Pokemon Go. Jak coś to możecie mnie dodać, to się od czasu do czasu wymieni paczkami. 

Screenshot_20210914-111734_The Witcher.jpg

Screenshot_20210914-111757_The Witcher.jpg

Bo teraz pewnie pozostało Ci czekać na nowy, drugi sezon jak skończyłeś wszystkie zadania, pewnie dojdzie sporo nowości. Mi to zostało ostatnie z wilkołakiem Lotharem, ale to trza trafić na pełnię.