Jump to content

Witcher: Monster Slayer


Masorz

Recommended Posts

Dwa questy zrobilem a tak to siekam potwory. Po(pipi)ało ich z tymi odległosciami.
Tzn ? U mnie raczej wszystko się pojawia w przedziale 500 - 1000m co przy tego typu grze pewnie musi w ten sposób wyglądać żeby wszystkiego nie porobić za szybko. Są za to nieco większe patologie takie jak godziny wykonania questa, niektóre można zrobić tylko po zmierzchu, niektóre tylko o świcie, to już trzeba konkretnym maniakiem być albo wspomóc się jakimś fake GPS.
Link to comment

Jak na moje gra byłaby dużo lepsza gdyby zrobili coś bardziej na zasadzie TES:Blades albo Infinity blade , kompletnie założenia chodzenia po osiedlu i bicia topielców mi nie siada. Tak jak w pokemonach to było genialne i w sumie od zawsze pokemony kojarzyłem z przygodą i uwielbiałem jeździć po wioskach szukając nowych stworzonek .

Link to comment

Poszedłem do nocnego sklepu, bo mnie naszła ochota na lody. Po drodze mijałem lidla, akurat drzewko tam jest, to mowie, że sobie jebne. Stanąłem na pustym parkingu, napierdalam te potwory i patrol policji podjezdza. Pytają czy wszystko w porządku, no nic, przyznalem się, że gram w wiedzmina, życzyli mi dobrej nocy i odjechali :pawel:

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
W dniu 24.07.2021 o 19:59, Shen napisał:

Dwa questy zrobilem a tak to siekam potwory. Pojebało ich z tymi odległosciami.

 

Jak gdzieś zbyt daleko odejdziesz lub odjedziesz od miejsca docelowego w queście, to wchodzisz do niego i tam jest opcja PRZENIEŚ. I cyk, daje go w Twojej okolicy niedaleko.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.