Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Increased cash payouts for losing teams in Last Team standing and Team Deathmatch.

• Increased the cash and RP rewards for Races with multiple laps.

• Cash payouts for Parachuting now take points scored into account.

• Improved spawning for Deathmatches where the spawn points were previously very far apart.

• Improved support for Chinese, Japanese, Korean, and Russian in the Creator.

• Calling the mechanic now shows you if a vehicle on the list is destroyed or impounded.

• Team balancing does a better job of putting friends and crew members together.

• BETA Crew Head to Head matches are now available to play. To initiate a Crew Head to Head, you'll need to create a Playlist that does not contain Vehicle Deathmatches, Survivals or any Jobs that require more than 2 teams. From there, go into My Playlists and you'll see a prompt for Head to Head (BETA). This will launch the lobby and you'll be able to invite other players from your Crew, Friend's Crews or Skill Matched Crews.

• Player blips no longer remain red on Missions when the player has a Bounty.

• Players who end a Race as DNF are now awarded cash relevant to the amount of checkpoints they passed through during the course of the Race.

• Players whorace solo now earn cash. Previously, zero cash was awarded for a solo race.

• Last Team Standing, Capture and Missions are separated out in the Create Playlist menu.

• Small deduction to the amount of cash the winners of Races, Parachuting and Last Team Standing matches receive in order to increase payouts for all other parti(pipi)nts.

• Masks are now removed during Races where a helmet is required and are also removed by default when a player uses the Smoking animation.

• The Purchase All Ammo option now charges the full value of filling all player held weapons with ammo.

• Fixes an issue where GTA Online players could reach North Yankton.

• Fixes a rare issue where characters could be lost if the player attempted to join GTA Online when disconnected from the Network.

• Fixes for various duplicate vehicle exploits.

• Fixes issues when using the Character Select from inside the Creator.

• Fixes issues with ammo vanishing after testing a Deathmatch in the Creator.

• Fixes exploits of the Fastest Lap bonus.

• Glasses from the Beach Bum update now appear in the inventory menu.

• Players in Tanks now have more protection from other players attempting to deliberately give them a Bad Sport rating.

• Bad Sport timers now read properly and show the correct time left in the Bad Sport lobby instead of “00d00h00m”.

Odnośnik do komentarza

Tak.. ogólnie patch może ok. Szkoda tylko, że to Capture (the flag?) jest popsute :lol: Nie ma to jak dodać nowy tryb, który juz na dzień dobry nie działa..

Poza tym zamiast jakoś utrudnić życie botom, co nachapały się kasy na glitchach i jeżdzą czołgami to jeszcze je im dodatkowo ułatwiają (chociażby dzisiaj grałem z Bumierem i 2 czy 3 dzieciaków na wysokim lvl jeżdziło czołgami, strzelali do wszystkich i darli jape do hs - słychać ich jak cię zabiją).

Szkoda też, że usunęli możliwość "zwiedzenia" North Yankton.

 

e: Już działają te nowe tryby.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

LOL
3 dni temu zacząłem swoją przygodę z multiplayerem i doświadczam samych bugów, wczoraj widziałem lewitujących graczy(cheaterów?) nad budynkami itp., a dzisiaj podczas misji "Z ręką w nocniku" coś się zbugowało i w miejscu gdzie miałem zawieźć niejakiego Leroya dostawałem 100RP na 1 sekundę...

 

100 rangę osiągnąłem w niecałe 3 godziny o_O

Odnośnik do komentarza
ogolnie mam taki pomysl na fajna zabawe, trzeba to przetestowac w wiekszym gronie

 

potrzeba 5-7 osob. jedna prowadzi ciezarowke z przyczepa, a reszta wbija na przyczepe, obala pare pisswasserow, i zaczyna sie naparzac. kto zostaje ostatni, otrzymuje tytul mistrza alko-nawalanki, reszta moze sie ew zrzucic po pare tysi z jakiejs misji czy cos.

 

brzmi dosyc bekowo, kto chetny :)

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem wcześniej napisać... ale kilka dni temu z garażu znowu zniknął mi zrobiony na full Rat Loader (tylko on). Niby naprawili to znikanie aut... ale jednak nie do końca.

 

Ostatnio w końcu znalazłem Rata, pojechałem go odpicować odrazu i już tam się dziwiłem czemu nie ma opcji ubezpieczenia. No nic, jak tu się nie da to dzwonię do firmy żeby ubezpieczyć i za każdym razem dostawałem info że nie mogę się połączyć z nikim. No to pojechałem do domu żeby zapisać w garażu. Podjeżdżam pod garaż a tam info że tego samochodu nie można zapisać. Widocznie któryś update zablokował to auto.

Edytowane przez cwieri
Odnośnik do komentarza

Po miesiącu intensywnego  grania w multika, podjaranie nagle przeszło mi jak nozem ucięte. NAgle wszystko wydawac mi sie zaczeło nudne i powtarzalne i jak przez miesiac sie jarałem, tak nie mam ochoty wracac do gry. Nie wiem czy to zasługa kozackiego Far Cry 3, ale o ile nie moglem sobie podarowac choc godziniki w multi GTAV, od 3 dni nagle rpzestał mnie ten multi bawic i nie zamierzam wracac. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kiedy wszedłem do publicznej sesji stało się coś dziwnego. Od jakiegoś gracza otrzymałem 65mln$ x2 czyli w sumie 130mln$. Zdarzyło wam się kiedyś coś takiego? To jakiś bug czy po prostu cheater? O ile pamiętam to opcja dawania pieniędzy jest w ogóle nieaktywna.

TAk to shakowany napad na sklep, po ktorym mozna sie kasa podzielic z kims, tak samo dostalem raz 65mln dolarów i skutecznie mnie to zniechecilo do grania.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj też miałem noc cudów w gta. najpierw 100 mln (albo nawet miliard, nie zdążyłem policzyć) nagrody za łeb gracza, który okazał się nieśmiertelny kiedy chciałem go skasować, później inny wyskoczył ze śmigłowca i zawisł w powietrzu gdzieś na wysokości 3-4 piętra a na końcu dostałem od jednego kolesia 100 baniek. wcześniej miałem 14 więc na biedę nie narzekałem ale nie powiem, ucieszyło. od razu zrobiłem miejsce w garażu i zacząłem kupować corvette. w końcu za 5 razem się udało i dostarczyli mi wersję bez dachu :banana:  tuning na full i jazda przez miasto. najlepsze jest to, że miałem nie grać ale wbiłem na chwilę by porozwalać się z kumplem a tu tyle radości nieoczekiwanie na mnie spadło.

 

wesołych świąt Bartg :turned:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...