Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Jak multi wygląda na nextgenach z 30 graczami? Do dotychczasowych deathmatchy wrzucili dwa razy więcej graczy na tych samych mapach, czy dla takiej ilości graczy stworzyli nowe deatchmatche? Wiele map zostało przystosowanych dla max 16 graczy, a więc ta kwestia mnie nurtuje.

 

Pytanie drugie: Jak na na PS4 i X1 wygląda sprawa z zaludnieniem serwerów? Edycja na past-geny to ponad 30 mln sprzedanych egzemplarzy, a więc obawiam się, że na PS4 i X1 tych graczy szybko zacznie ubywać. Dlatego zastanawiam się, by w GTA Online nadal zostać na past-genach.

Odnośnik do komentarza

Gram na PS3 i losowo trafia mi się komunikat o tym, że danej misji nie mogę zacząć (nie ważne, czy dołączam do kogoś, czy próbuję sam założyć), bo "zawiera uszkodzone dane". O co biega ?

Ku.rwa ile niedoróbek ma ten tryb to głowa mała. Pomysł z tym, że nie można rozpocząć rozgrywki gdy ktoś dołącza też rewelacyjny, już parę razy mi się zdarzyło, że ktoś chwycił zawiasa i parę minut miał status "dołącza", a my tkwiliśmy w lobby.

Odnośnik do komentarza

obejrzałem dokładnie trailer i jprdl. ile tam jest nowej zawartości i za(pipi)istych zabawek to łooo. ciekawe czy trzy osobowa ekipa wystarczy, najwyżej trzeba będzie 4 zwerbować do kompletu :D takie bajerki to ja rozumiem. niech to dadzą na początku roku czy tam po aneksji blachar a później podczas gry gracze będą kroić banki, oni będą pracować nad fabularnym dlc.

Odnośnik do komentarza

klatkowalem se to i naliczylem kominiarki, nowe maski, hydre, huntera (apache), jakis wojskowy helikopter, laziki z wiezyczkami, rekawiczki, noktowizory, nowe kamizelki jak i ogolnie jakies takie bojowe ubranie, przypominajace to z dodatku LTS. kosa max, w koncu jakies ciemne lokacje w ktorych przyda sie latarka. mam nadzieje ze skala tego dodatku przewyzszy oczekiwania, ktore ciaza na barkach R* .

 

Mam nadzieje Wojnar ze nie odmowisz mi paru napadow ;) Olsen, Ty to samo!

 

no kurde, i ten krazownik wojskowy. po raz kolejny rockstar spelnia moje marzenia, ktore jakis balon wysmiewa haha :D

GfpLHf4.png

Odnośnik do komentarza

HomePagePanelImg.jpeg

Update 1.21 :

Dwa "odrdzewione" warianty aut:

Bravado Rat rod(rat loader)

Vapid Slamvan(model klasycznego holownika)

Dwa auta w wersjach wyczynowych:

Dinka Jester

Deubache Massacro

Dwie nowe bronie:

Wyrzutnia ppanc z opcją namierzania pojazdów

Miny ppanc

 

Możliwość kupna trzeciej chaty/garażu

Dużo świątecznyfh itemków takich jak:

Strój Mikołaja, piżamy i choinki w apartamentach.

 

 

 

xD

Edytowane przez Krizz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...