Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Zaje.biście, usunęło mi postać 7lvl. Nie mam teraz żadnej ochoty na Online kiedykolwiek. 

Nie mam zamiaru się wkur.wiać gdy nabiję np. 30lvl, a następnego dnia mi to zniknie. 

 

Jak wyłączyłem grę i zresetowałem konsolkę to o dziwo mój zapisany ziomek powrócił.

 

Nabiłem 9 lvl, ale już mi się znudziło okradanie sklepów, a przyłączenie się do jakiś akcji z innymi zajmuje wieki, albo gra łapie zwiechę.

 

 

Czemu za zabicie innych graczy jest marne 100$? Nie powinna z nich wypadać cała kasa jaka przy sobie mają, której nie zdeponowali w banku?

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

To nie przez reset.jest jakis problem z chmura Rockstar..mi wcielo dzis postac po czym na chwile sie pojawila i znowu znikla..Jednoczesnie zauwazylem ze w tym czasie kiedy postaci nie bylo gielda BAWSAQ nie chciala za nic w swiecie dzialac w singlu.Zarowno postacie jak i gielda obslugiwana jest przez chmure wiec jakis problem na pewno byl mimo braku komunikatu.Jesli nie utworzy sie nowej postaci to jest szansa na powrot poprzedniej..Swoja droga jakies powazniejsze granie nie ma sensu na razie bo jesli komus nie wcielo postaci to na pewno go to czeka.Problemy powinny sie rozwiazac za 2 tyg bo tyle trwa procedura SCE dotyczaca testowania patchy chyba ze Take two dostanie jakies specjalne traktowanie ale to sie jeszcze nigdy nie zdarzylo.

Odnośnik do komentarza

Wszystko dobrze chodzi , procz szybkich loadingow meczy i misji. Raz dzisiaj , jak z jednym chłopaczkiem obrabialismy sklepy złapały nas lagi przy ucieczce przed psiarnią i bryka leciała susami po 20 metrow do przodu. Po skokach mozna fajnie dzielic się kasą z łupu .Deadmecze nawet przegrane nagradzane są kasą i punktami , ktos wyzej pisal , ze mu kase potrącało za loose , ale chyba jak się obstawia wygraną w zakladach .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...