Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

No kur.wa, update'u się nie da pobrać, zawiesza mi konsolę na amen przy kliknięciu X. 

Musiałem aż wyjmować wtyczkę z gniazdka, bo żadnej reakcji, dwa razy. 

 

Dobra, za 3 razem poszło. 

 

Wszystko działa błyskawicznie, ale postaci jak nie było tak nie ma, a w banku 21k. ;]

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No kur.wa, update'u się nie da pobrać, zawiesza mi konsolę na amen przy kliknięciu X. 

Musiałem aż wyjmować wtyczkę z gniazdka, bo żadnej reakcji, dwa razy. 

 

Dobra, za 3 razem poszło. 

 

Wszystko działa błyskawicznie, ale postaci jak nie było tak nie ma, a w banku 21k. ;]

 

to samo. czarny ekran i nawet konsoli nie dało się zresetować. pomogło wyłączenie jej z prądu

Odnośnik do komentarza

Jak na razie WSZYSTKO śmiga genialnie. Zaproszenia, świat, dołączanie, ładowanie, wszystko. Tylko niech kur.wa postać nie znika. 

Slyszysz innych ludzi?bo ja ciagle widze ze miga przy twoim nicku headset ale totalna cisza i tak samo u pozostalych...raczej nie wina internetu bo mam 30Mb/30Mb...Wciaz wystepuja czasem problemy z kickami i rozlaczaniem ale ogolem dziala o niebo lepiej. Dalej sa jakies ciekawsze misje czy na razie tylko TDM?

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to jak wy wychodziliście z gry po skończonej sesji? Normalnie off konsola czy tak jak radzili w którejś podpowiedzi? Może to była przyczyna usunięcia ludzika, bo zwyczajnie gra go nie zapisała? Teraz jak przełączyłem się na kogoś z singla to zapisało i pokazało, że jest zamykanie sesji. 

Potem włączę i sprawdzę czy jest ludzik. :>

 

Tak w ogóle to w TDM byłem kamperem, siedziałem na dachu i strzelałem przez drzewo. Dwóch tak zabiłem. xD

 

@Wiśnia

No bo nic nie mówiłem, a hs zbiera szum też itp. :P

A innych osób nie słyszę, bo ustawiłem sobie tylko ekipę i znajomych. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

@Wiśnia

No bo nic nie mówiłem, a hs zbiera szum też itp. :P

A innych osób nie słyszę, bo ustawiłem sobie tylko ekipę i znajomych. :)

Dziwne wlasnie ze nawet szumu nie slyszalem...jak mi sie HS naladuje to sprawdze :)Ciekawe czy dzisiaj bedzie normalnie w-ko dzialac czy tylko do czasu jak pojawia sie hamburgery :)

 

Ktos doszedl gdzies dalej i znalazl jakies ciekawe misje?Glupie jest tez to ze czlonkow ekipy nie wrzuca razem do jednej druzyny..W-ko idzie w dobrym kierunku tak ze jest szansa ze niedlugo w-ko bedzie smigac jak nalezy.

Odnośnik do komentarza

Miałem wrażenie, że grałem w to online z 3h, patrze na licznik, a tam prawie 8 :P Ale trochę mi się odechciało grać, gdy dwóch typów zabiło mnie z 8 razy w ciągu 2 minut. Nie wiem co za debil wymyślił, że się spawnujesz 10 metrów od tego kto cię zabił przed sekundą. Nawet jak macie kasę na koncie to i tak wam leci za zgon, średnio 1,3-1.6 tys. Tryb pasywny też nic nie daje bo wszyscy cię zabijają tak samo.

 

Na tej pierwszej stronie z autami (tam gdzie są same ekskluzywne) macie całkiem niezłe auto za darmo. Lepszych samochodów nie da się ukraść, trzeba je kupić, a trochę kosztują. 

Odnośnik do komentarza

Ale trochę mi się odechciało grać, gdy dwóch typów zabiło mnie z 8 razy w ciągu 2 minut. Nie wiem co za debil wymyślił, że się spawnujesz 10 metrów od tego kto cię zabił przed sekundą.

W opcjach jest, że po śmierci pojawiasz się obok miejsca zgonu, ale możesz też przełączyć na jakiś hotel. Ale to działa tylko w trybie jak łazisz po mapie, a nie misjach.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wciaz sa problemy z polaczeniami i zaproszeniami..Zrobcie moze jakas forumowa ustawke na jutro to polatamy cala ekpia :)

 

Najpierw suteq probowal sie polaczyc ze mna po czym wysylal mi zaproszenia,przyjmuje i dostaje komunikat "Gracz nie uczestniczy juz w sesji"...

Edytowane przez brazylianwisnia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...