Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

co jest do (pipi). czemu musze jeszcze.raz robic goscia?

 

Nie przejmuj się, to obecnie norma. Miałbym już wbity 5 level i sporo kasy, gdyby gra raczyła zapisywać postępy. Za każdym razem jadę od nowa z tworzeniem gościa i filmikiem wprowadzającym. Na dzień dzisiejszy multi dostaje u mnie 1/10. Musimy poczekać aż geniusze z R* to naprawią. Statystyki GTA Online na SC twierdzą nawet że multi "coming soon" :)

Odnośnik do komentarza

Jak tak dalej będzie(online znów nie działa) to poważnie zastanawiam się nad sprzedaniem swojej kopii GTA V, no bo zbytnio nie widzę sensu trzymania gry, w której na start nie działa ku.rwa główny element gry. 

Siedziba Rockstar powinna zostać obklejona karnymi kut.asami. 

Odnośnik do komentarza

Gratulacje kupowania gotg dla multi,szczerze :o

@aux a to 1/10 dla multi za co? rozumiem że przegrałeś już w to tyle że możesz oceniać całość,chyba że wystawiasz ocene za to że są problemy techniczne przecież nikt się ich nie spodziewał,jakbym miał ocenić moje ulubione multi na tej generacji(bc2) to też bym dał z 2/10

Odnośnik do komentarza

no bo zbytnio nie widzę sensu trzymania gry, w której na start nie działa ku.rwa główny element gry.

Siedziba Rockstar powinna zostać obklejona karnymi kut.asami.

Chyba z battlefieldami pomyliłes , bo gta to przede wszystkim singiel.

Btw , dajcie czas chłopakom z R* , online przy takiej ilosci aktywnych graczy to naprawdę cięzkie wyzwanie , zwłaszcza , ze sądząc z Waszych postow kazdy loguje się na ich serwery średnio co 5 minut O_o

Odnośnik do komentarza

A w BM'ce tez wylaczasz DTC (albo razem z DTS) po odpaleniu samochodu zeby nie bylo zbyt arcade'owo ? ;) Chyba, ze avatar masz tylko tak dla picu i nie jezdzisz BMW.W sumie kazdy gra jak chce, wiec wybor wolny, pewnie online beda jakies reguly, ktore to ustala.

DTC, robie to po deszczu i na plazy, dla Twojej informacji.

Ale prawda jest taka ze gra jest z nastawieniem na gimbusow i zrobila sie mocno Arcadowa.Jesli wiec musze uzerac sie ze slabym modelem jazdy to i postrzelac arcadowo tez moge ;)

Sprawiedliwie powinien byc jeden tryb celowania dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Tak jak sugerowali na Reddicie odpaliłem Online w trybie Solo i zaskoczyło. Co prawda po pierwszym wyścigu PS3 dostało zwisa w grze, ale wystarczył restarcik i trochę pograłem. Co ciekawe później można było śmigać z 16 innymi graczami na raz, ale deathmatch jeszcze się nie odpałał. Część po części Rockstar odpala kolejne elementy trybu Online i tylko czekać aż jutro będzie wszystko śmigać. Niestety dzieciarnia daje się we znaki. Walą byle gdzie, byle w kogo i byle czym. Nawet wys*ać się nie ma kiedy. Chyba zostanę pacyfistą. 

Odnośnik do komentarza

Serwery na których R* zapisuje postacie się po prostu co chwile sypie i przez to wygląda to tak, jakby postacie się kasowały. Wystarczy poczekać, postać wróci. Ja do tej pory mam postać którą jako pierwszą stworzyłem, mimo że wiele razy miałem info że muszę stworzyć nową.

Odnośnik do komentarza

Jakiś (pipi) może strzelić człowieka ! No żesz KUR.WA. Drugi dzień próbuję włączyć to gta online na xboxie. Stworzyłem postać, obejrzałem intro, idę do tego wyścigu, nie działa. OK, wychodzę do interfejsu konsoli jeszcze raz odpalam grę, czekam 10 minut na graczy, nie działa. Robię tak 10 razy pod rząd i dalej nic. I teraz uwaga, uwaga PRÓBA NUMER 11. SERWERY CHMURY ROCKSTAR SĄ NIEDOSTĘPNE ! I (pipi) wszystko strzelił - _ -

Odnośnik do komentarza

Teraz mam ciekawą sytuację, wszedłem w grę solo, wyskoczyło info że rockstar wali konia więc można grać z danych zapisanych na dysku ale żadne postępy nie będą zapisane. No to stworzyłem nową postać, tym razem babkę i... mam całe miasto dla siebie, wszystkie sklepy, ls customs, itp. Fajnie się lata babką w bikini, szkoda że nie ma stringów ;(

 

I z tego co widzę to mam odkryte w telefonie wszystko, tzn mechanika, nawet Brucie jest, można do niego zadzwonić żeby dostać energy drinka który daje powera, coś jak special Trevora, jak zadzwoni się do Lestera to można zniknąć z radaru albo dowiedzieć się gdzie jest najbliższy samolot/helikopter/etc. Jak zadzwonimy do Merrywether czy jak to sie zwie to można poprosić od podwózkę helikopterem albo nalot.

 

I mialem też powiadomienie ze przelatuje jakiś samolot z cennym ładunkiem, potem było info że ładunek został zrzucony i żebym się pospieszył przed innymi graczami (lol). Pojechałem na miejsce zrzutu, rozwaliłem skrzynkę i dostalem pistolet i 750RP. Niby nic a cieszy.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Jeżeli wszystkie "misje" to DM do jednego zabójstwa, to już wiem dlaczego się chwalili 500 misjami na strat.. zmienia się coś z tym potem? Rabowanie jakiś konkretnych miejsc (nie sklepów dostępnych oddzielnie) innych niż w singlu? Póki co to biednie wygląda to online, no i miasto jest strasznie puste ale wiadomo że to 8 letni sprzęt. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...