Skocz do zawartości

Hell Let Loose


bobby

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, junioru2 napisał:

Panowie macie co jakiś czas taki skok obrazu? Taką minimalną sekundową zwiechę. Gram na XSX. A przy okazji jakie macie ustawienia dla pada?

Obecnie

czułość kontrolera 100 %
Czułość w trybie celowania: 80 %
czułość na ruch i obroty 16 %
 

skokow obrazu brak 

Odnośnik do komentarza

Jak na dzisiejsze standardy to jest bardzo małe studio, przycinki i framerate skaczący jestem w stanie jeszcze zrozumieć na tą chwilę bo nie ma tego za często i przeważnie jak już jest to najczęściej na początku rozgrywki, ale naprawa serwerów niech będzie priorytetem dla nich.

Odnośnik do komentarza

I niestety ale to co kolega wyżej pisał to prawda. Czyli jeśli celujemy w trybie celowania i przeszukujemy horyzont celując i przesuwając celownik Np. Z lewej na prawa stronę to tam gdzie jest wróg celownik zwolni. To tłumaczy czemu czasami ginalem od 1 serii schowany w zbożu . Poki tego nie naprawia gra nie ma większego sensu bo ludzie będą ten aspekt wykorzystywać i chowanie się za osłonami by wróg nas nie dostrzegł jest bez sensu bo i tak celując wróg będzie znał nasze położenie.

 

Mam nadzieje ze szybko to naprawia, pytanie tylko czy wiedza ze jest taki problem. Ktoś zgłaszał ten błąd ? Pisali twórcy ze o nim wiedza ? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kufir napisał:

I niestety ale to co kolega wyżej pisał to prawda. Czyli jeśli celujemy w trybie celowania i przeszukujemy horyzont celując i przesuwając celownik Np. Z lewej na prawa stronę to tam gdzie jest wróg celownik zwolni. To tłumaczy czemu czasami ginalem od 1 serii schowany w zbożu . Poki tego nie naprawia gra nie ma większego sensu bo ludzie będą ten aspekt wykorzystywać i chowanie się za osłonami by wróg nas nie dostrzegł jest bez sensu bo i tak celując wróg będzie znał nasze położenie.

 

Mam nadzieje ze szybko to naprawia, pytanie tylko czy wiedza ze jest taki problem. Ktoś zgłaszał ten błąd ? Pisali twórcy ze o nim wiedza ? 

Ten problem z celowaniem opisywałem od triala 10h przed premierą i niestety do dzisiaj tego nie naprawili. Podobnie z przycinkami, mam to mimo na prawdę szybkiego internetu i nie jest to wina po mojej stronie. Ewidentnie serwery Kuleja, wystarczy zobaczyć na średnią wartość pingów na koniec każdego meczu. Szkoda że tak to wygląda bo gra jest przekozacka i bije na głowę klimatem i radością z gry takiego CoDa i BFa.  Ostatnio na Fejsie twórcy zapowiedzieli jakieś patche na konsole, mam nadzieję że szybko to ogarną bo gra wciąga jak bagno i nie mogę się od niej oderwać. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, junioru2 napisał:

A jak szukać Polaków? Mój angielski to mada faka i inne szity więc wolę grać z ekipą Polską. Mimo 40 lat na karku wszystko trzeba mi tłumaczyć jak 5-cio latkowi bo nie ogarniam. Dlatego też tyle pytań z mojej strony.

Na PC są dedykowane serwery HLL Polska, w przypadku konsol najlepiej zaprosić do znajomych i grać w grupie :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, piotrekoka napisał:

Czułość na ruch i obroty, to martwa strefa.
Ja osobiście polecam zjechać do 10%, nawet i niżej. Jest wtedy większa kontrola w trybie celowania, zwłaszcza na daleki zasięg.
kufir, gram na Xie można by spróbować zagrać razem, jest u nas fajna paczka.
Mój tag T17: piotrekoka#1555

Dobry. Jest może w Was szanowni kompani cierpliwość na przeszkolenie szeregowego lolka który nie wie co się dzieje ale chętnie będzie się uczył? Jestem starym prykiem ale zawsze ciągnęło mnie do Army itp. a to chyba obecnie najlepszy odpowiednik na konsolach. Gram raczej rzadko (żona, dzieci problemy alkoholowe ;)) ale w roku 00/01 służyłem w Straży Granicznej więc nauczono mnie wykonywać rozkazy. Czołem!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...