Skocz do zawartości

Hell Let Loose


bobby

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i jak ktoś lubi Red orchestre i "symulacyjne" fpsy to polecam.

Mamy tu naprawdę klimat WW2

Nie murzyny i jakieś pajace w codzie z skinami XD

Narazie mało graczy i wyłączony mam cross play z uwagi na to,że gra poprostu nie ma żadnego aim assist.

Co jest świetne to napewno klimat, dźwięk no i adaptacyjne spusty na ps5.

Jak garand się odbija :obama: to panie..

Co do minusów to serwery, niestety padają jak muchy i gra się potrafi zawiesić na  sekunde w jakiś głupich momentach.

Jak ktoś lubi symulator łażenia i od czasu do czasu kogoś zabicia i ogólne klimat taki "symulacyjny" to ta gra oddaje to pięknie.

No i dźwięk strzału w banię coś pięknego :D

https://youtu.be/pkuBbktGu4U

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wypasik, choć beta mało stabilna. Powolne poruszanie się do celu, wypatrywanie przeciwnika, żadnych klaunów na polu bitwy, tępych wślizgów i skoków, długo czekałem na taki tytuł.

Był co prawda enlisted, ale ten tytuł jest niedorobiony w każdym aspekcie i szkoda było marnować na to czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy to beta to ciężko stwierdzić, bardziej mi to pasuje na alfę++, kod bardzo nie stabilny, ludzie pingi mają ponad 200pingu i grają, mnie wyjebało juz dwa razy przy pingu 60-70 gdzie powodem był niby ping :reggie:

 

Oglądałem jak to na PC wygląda i jeśli gra będzie w takim stanie na konsolach jak wersja pc to chętnie zapłacę 40$ ale jak to ma niewiele lepiej wyglądać jak teraz to lepiej poczekać.

 

Ogólnie trzeba śledzić bo jest potencjał

 

Kurwa nalot bombowy to poezja jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra jest bardzo dobra polecam, crossplay będzie możliwy tylko pomiędzy konsolami.

Został naprawiony bug z zbyt dużym pingiem.

1 hour ago, teamdox said:

 

 

Chcę prawdziwą strzelaninę a nie kolorowe kolimatorki. 

No ta gra jest prawdziwa do bólu.

Czasami staje się męcząca 

1 hour ago, Rozi said:

Jak nie grasz z kilkoma znajomymi, to nie ma opcji na czerpanie przyjemności.

Sporo ludzi dołącza do składu i rozmawia po angielsku.

Ja gram samemu i randomy normalnie się komunikują.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie gram w zamknięta betę od weekendu i chyba jestem kupiony. Oby tylko technicznie kilka rzeczy poprawili i będzie wyjebka. Gra będzie miała swoich fanów na pewno, kompletnie inne spojrzenie na fpsy wojenne. Super z tym crossplayem tylko między Series X więc ludzie myślę że będą. Polecam sprawdzić betę jak będzie open, i dać trochę czasu na poznanie gry, learning curve jest spory. 

 

PS. Tu randomy się komunikują normalnie, drących mordy dzieciaków nie stwierdzono.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, bartiz napisał:

Ja sobie gram w zamknięta betę od weekendu i chyba jestem kupiony. Oby tylko technicznie kilka rzeczy poprawili i będzie wyjebka. Gra będzie miała swoich fanów na pewno, kompletnie inne spojrzenie na fpsy wojenne. Super z tym crossplayem tylko między Series X więc ludzie myślę że będą. Polecam sprawdzić betę jak będzie open, i dać trochę czasu na poznanie gry, learning curve jest spory. 

 

PS. Tu randomy się komunikują normalnie, drących mordy dzieciaków nie stwierdzono.

 

Dzięki za ten wpis, utwierdził mnie w przekonaniu że dobrze myślę kupując ten tytuł. Szkoda że nie mam okazji sprawdzić przed premierą, bo początkowo obawiałem się że będzie trochę drewniana jak Enlisted. Grze na pewno nie pomaga fakt że wychodzi blisko BF'a, Cod w tym roku to żadna konkurencja jeśli chodzi o czystą rozgrywkę. Zdaję sobie sprawę, że to niszowy tytuł, ale tęskno mi do prawdziwego drugowojennego shootera który jest dojrzały. Kusi też bardzo Insurgency, ale jego wyrwać mam ochotę chyba tylko na jakiejś promocji. No i zostaje jeszcze Battlefield, który jest niewiadomą. Zapowiedzi to jedno ale rzeczywistość drugie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...