Skocz do zawartości

Hell Let Loose


bobby

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra przypomina mi grę z pc Heroes & Generals. Tylko tam był jeden ficzer ktorego nie posiada ta gierka. Można było jechać na wroga na ROWERZE i wziąć kolegę na BAGAŻNIK. Czaicie jak wróg musiał miec obsraną zbroję widząc pluton wroga na składakach? A wracając do gierki jeśli nie masz cierpliwości to gra nie dla ciebie, ktoś tam płakał że ciągle ginął. Do puki nie ogarniesz map i mechanik to tak bedą wygladać pierwsze bitwy, ale jeśli dasz grze szanse i ogarniesz temat to da ci dużo radochy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

Nie no dzisiaj już trochę pograłem i jak juz dostałem sie na serwer to nie wyjebało mnie ani razu.

 

Trochę ludzi na xboxa grę kupiło 

17c5723f8cd93-screenshotUrl.jpg

 

Dzisiaj też pierwszy raz na zimowej mapce i chyba póki co najbardziej mi sie podoba 

 

 

Foy wymiotło mnie w trialu, jestem bardzo ciekaw map frontu wschodniego :banderas:

Odnośnik do komentarza

Gra się super, mam wrażenie że od triala jest minimalnie lepiej jeśli chodzi o spadki płynności animacji, ale jednak dalej potrafią się pojawić. Najgorsze są jednak serwery które ni stąd potrafią nas wyrzuć z serwera, a nic na to wcześniej nie wskazywało (lagi itp). Klimat starć jest niesamowity i gra na prawdę potrafi wciągnąć mocno, żaden CoD czy BF nie potrafił tak ostatnio tego zrobić. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Kibot napisał:

No tak, ale jak np. do wybudowania potrzeba 100 zasobów, a na ziemi leży tylko 50, to trzeba czekać aż wsparcie rzuci kolejne 50? Pozatym czasami mi pokazuje że mogę wybudować garnizon pomimo tego, że nie jestem obok zasobów...

 

Bo to nie musisz być zaraz obok, jeszcze nie można też zbudować 200 metrów w pobliżu innego garnizonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...