Skocz do zawartości

Hell Let Loose


bobby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2021 o 19:55, Kibot napisał:

Też się jaram, świetna gra. Lubię grać oficerem, ale nie ogarniam jak się podnosi zasoby do budowania garnizonów i jak sprawdzić ile się ich ma. Ktoś wie?



 

 

Nie podnosi się zasobów.

Jeśli w danej lokalizacja (w promieniu chyba 50 m) będzie wystarczająca ilość zasobów inżynierowie mogą zbudować budowle a oficer garnizon w którym odradzać się mogą wszyscy gracze a nie tylko gracze z 6 osobowego teamu jak w przypadku posterunku (stawianego przez oficera). W szybkości powstawania budowli którą stawia inzynier może pomóc chyba wsparcie (postać z młotkiem) wtedy budowla powstanie szybciej.

Materiały na pole walki można dostarczyć wparciem (posiada w zasobniku odpowiednią skrzyneczkę )  lub ciężarówką zabudowaną w której prócz kierowcy może siedzieć tylko 1 pasażer.  (Chyba L1 lub R1 zrzuca się zaopatrzenie)

Taki ładunek z ciężarówki wystarczy już  aby postawić np. garnizon.

 

Różne budowle stawia się z zasobów które generowane są też co jakiś czas w grze. np. drut kolczasty, magazyn paliwa (wtedy te zasoby się właśnie szybciej generują itp )

Z tych zasobów commander może też wzywać nalot, rozpoznanie lubmoże robić ostrzał z myśliwców. P.Pancerny żołnierz z zasobów może zbudować działo p.pamcerne a inżynier działo artyleryjskie. 

Kluczem do wygrania bitwy jest nie tylko umiejętne strzelanie, ale odpowiednia taktyka na polu walki oraz odpowiednie zarządzanie zasobami i korzystanie z nich ! Oraz oczywiście współpraca !

 

Bo dowódca bez oficerów jest ślepy tak jak snajper bez obserwatora, który to oznacza mu cele oraz sam pilnuje aby nikt się do snajpera nie dostał. Zwiad sieje zamęt na tyłach wroga bo obserwator może rozłożyć punkt odrodzeń (dla siebie i snajpera - także na terenie zajętym przez wroga)

 

Więc granie tylko w ekipie i z komunikacją głosową.

 

W razie pytać pomogę :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kibot napisał:

Wczoraj właśnie grałem meczyk gdzie był za(pipi)iście ogarnięty dowódca i skomunikowani oficerowie. No daje to +100 do klimatu i frajdy z rozgrywki. Każdemu życzę zagrać taki meczyk ;)

 

Dokładnie!

Ja gram tylko takie, wiec jak coś to zapraszajcie do znajomych. Bo mamy już niezłą pakę :)

Odnośnik do komentarza

Gram non stop praktycznie i u mnie lagów nie ma. Wszystko chodzi super. Tylko to wyrzucanie z gry czasami jest irytujące na szczęście jak grasz ze znajomymi  to możesz sie podlaczyc do tej samej gry do tego samego oddziału z tą samą zachowaną funkcją. Oby to szybko poprawili.

Odnośnik do komentarza

Lagów tez nie mam, ale wyrzucanie z serwera jest w chuj irytujace, z takiego Foy wyjebało mnie już cztery razy, a do dzbanka trzeba rozegrać 5 potyczek i dalej mam 0/5

 

Na szczęście już naprawili i xp normalnie sie nalicza nawet po wyrzuceniu z serwera. 

Najśmieszniejsze jest to że w weekend może raz mnie wyrzuciło, w tygodniu dzieje się to notorycznie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figuś napisał:

Jeszcze co mnie wkurwia, że co uruchomię grę to mam zresetowane ustawienia sterowania, no i jednak roster map mogliby poprawić bo głównie gram na trzech mapach non stop, plaże i jebany las, jak już się trafi chociaż takie Foy to mnie wypierdala z serwera XD

 

No przecież pisałem że pracują też nad innymi problemami i to właśnie jeden z nich.

Pracują też nad: Wyszukiwarką serwerów, zapisywaniem zmian nie tylko ustawień ale i wyborów mundurów itp.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Trzeba pochwalić ta gierkę za świetny dźwięk, odgłos nalotu albo zniszczenia czołgu miazga na dobrych słuchawkach.

Gra niestety ma błędy ale ci goście pewnie mają mały budżet i im można wybaczyć.

 

 

Tak dzwięk jest kozacki ! Grać tylko na słuchawkach obsługujących ten przestrzenny dźwięk.

Błędy pewnie są przecież jeszcze nie wyszedł patch po premierowy.

Ja się bawię jak nigdy, gra wciąga i zawsze jest jeszcze jeden mecz, jeszcze jeden jeszcze jeden i tak do rana ...

 

 

A i taka ciekawostka... Mało znane studio, na konsole to ich chyba 1 gra. I całe HLL zajmuje tylko ... 8GB!

 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Mam to samo :D mówię sobie tylko jedna partyjka i lulu.A kolejną nockę zawalam do 4 rano i chodzę już jak zombie do pracy.

Co do dźwięku przestrzennego to jest naprawdę rewelacja i wykorzystują Pulse3D choć na Siberia 800 też pięknie łupie.Ogólnie klimat ma przezajebisty aż mnie bierze żeby po raz kolejny odświeżyć "Szeregowca Rayana" czy "Kompanie Braci".No i Hell let loose bardzo przypomina mi starego klasyka "Brothers in Arms" i cieszy mnie fakt że Gearbox zamierza ponownie serię odświeżyć.

Tak przy okazji wczoraj miałem szczęśliwy dzień i wpadło 40 killi.Nie jestem zwolennikiem kampienia ale tu akurat przekłada się to na realizm :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...