Skocz do zawartości

Hell Let Loose


bobby

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie !

Tez włączył mi się tryb zombie.

Gram do rana i stwierdzam że już 4 do pracy na 7 więc nie opłaca mi się kłaść spać wiec gram dalej...

 

A byłem przekonany że już mnie gierki nie kręcą tak jak kiedyś a to po prostu gry były nic nie warte!

Ta gra wymiata to prawdziwy HIT

Odnośnik do komentarza

Właśnie to jest najgorsze, że jak twórcy mają mniejszy budżet, to robią dobrą grę, która potrzebuje tylko szlifów, żeby być kozakiem. A jak osiąga sukces i budżet rośnie, to pojawiają się panowie w garniturach i dalsze losy to rozwój w kierunku jak największej komercjalizacji. Zaczyna się kalkulacja, co powinno w niej być, żeby sprzedać to jak największej liczbie odbiorców, a oryginalna wizja twórców coraz bardziej zanika.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zgadza się, HLL powstało na PC w 2019 roku !

Do tej pory nie wyszło HLL 2 tylko ciągle rozwijają ta samą grę, w dzisiejszych czasach to fenomen!

Dodaje mnóstwo zawartości za free a nie w płatnych DLC.

 

 

Jest płatne co prawda DLC chyba 18 zł kosztuje z samymi mundurami ale nowe mapy, pojazdy, frakcje są za darmo dodawane na PC i na PS5 też to zapowiedzieli.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Skoro w grze celownik sam sie naprowadza na przeciwników za krzakami, to w czym problem? Też tak macie, że celownik lekko zwalnia na wrogu?  jak nie widzicie typa, wystarczy lecieć celownikiem po krzakach, jak lekko zwolni tzn. że tam jest... Dajcie znać jak naprawią!

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, easye napisał:

Skoro w grze celownik sam sie naprowadza na przeciwników za krzakami, to w czym problem? Też tak macie, że celownik lekko zwalnia na wrogu?  jak nie widzicie typa, wystarczy lecieć celownikiem po krzakach, jak lekko zwolni tzn. że tam jest... Dajcie znać jak naprawią!

 

 

Nie ma czegoś takiego, że celownik zatrzymuje się na wrogu bez jaj. Mam 37 poziom w tej grze i ani razu nie zaobserwowałem czegoś takiego.

Co do sterowania można  zmienić w ustawieniach i czułość kontrolera i czułość w trybie celowania.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

No ok, nie naprowadza sie sam, tylko ze jak ustawiam czułość podczas celowania to nadal mam inną jak patrzę w niebo, albo w miejsce gdzie nie ma przeciwników, a inna, gdy za drzewem np. biegnie przeciwnik. Trochę to irytujące.

U mnie tak nie ma, sprawdzałem wlasnie.

Odnośnik do komentarza

Gra jest specyficzna i zdecydowanie niszowa. Idzie się przyzwyczaić bo dla porównania taki Enlisted przy tym to straszne dziadostwo.
Mimo to jestem daleki od idealizowania gierki. Taki system respawnow jest strasznie ujowy. Jak ktoś nie wystawi mobilnego garnizonu biegniecie kilka minut do gości z oddziału. Jest to mało motywujące i nudne. 
Poza tym zdarza się, że późnym

wieczorem przy cross playu ciężko znaleźć chętnych do gry.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, addhoc napisał:

Gra jest specyficzna i zdecydowanie niszowa. Idzie się przyzwyczaić bo dla porównania taki Enlisted przy tym to straszne dziadostwo.
Mimo to jestem daleki od idealizowania gierki. Taki system respawnow jest strasznie ujowy. Jak ktoś nie wystawi mobilnego garnizonu biegniecie kilka minut do gości z oddziału. Jest to mało motywujące i nudne. 
Poza tym zdarza się, że późnym

wieczorem przy cross playu ciężko znaleźć chętnych do gry.


Jak jest zgrana ekipa to się stawia garnizony w takich miejscach aby być jak najbardziej mobilnym. Ale aby to robić trzeba mieć ogarniętego oficera, commandera oraz suport. Nie ujmując ważności innym specjalizacja. Gra jest wybitna i zanim zaczniecie krytykować zapoznajcie się z możliwościami poszczególnych klas i po prostu zagrajcie ze znajomymi lub poszukajcie chętnych ogarniętych do grania i komunikujcie się na czacie głosowym.

W tej grze od 2019 roku wszystko jest testowane w obecnej formie jest genialnie przemyślane oraz zbalansowane. Rarytas powtarzam , R A R Y T A S !

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...