Skocz do zawartości

Ni no Kuni: Cross Worlds


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

@Pupcio polecam Bluestacks albo Mumu jeśli chodzi o emulację, ale gra chyba działa też natywnie na PC, nie?

 

Chyba można już wchodzić. Nie mogę się doczekać, bo Genshin mi się przeżarł, Another Eden trochę znudziło (a raczej za dużo contentu do zrobienia xD i mi się odechciało).

 

Mam nadzieję, że będzie pełen cross save, a nie jak w Another Eden.

Odnośnik do komentarza

Shen, ja też na Rose Aries, mój nick Nanya, dodaj mnie jak będziesz mógł, jest jakiś bonus za zdobywanie pokemo... znaczy znajomych. Wybrałem postać inżynierki, ale dlaczego ta automatyczna walka ciągle się odpala, mimo że niby mam wyłączoną :o

 

Założyłem grupkę na FB, może się komuś przyda później ;)
https://www.facebook.com/groups/1483290292126099

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Tak, questy mogą się "robić" same, przynajmniej do momentu dialogów itd, bo postać sama biegnie do checkpointa. W walkach trzeba na dole kliknąć takie dwa mieczyki (albo C na klawiaturze), żeby przestawić na AUTO, a potem na SEMI. Wtedy jest auto-atak, ale umiejętności używamy sami. Przy podstawowym ustawieniu jest ustawiony kontratak, więc postać wali wszystkim, co ma, jak tylko poczuje zagrożenie.

 

Pograłem z 2-3h, jest prosto, ale mam nadzieję, że w końcu poczuję jakieś wyzwanie (już teraz przy bossie w końcu zaczęło mi schodzić HP xD). Historia z kilkoma światami na raz trochę sztampowa po wszystkich SAO i .hack//, ale też się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

No co tu dużo mówić to jest chuy a nie gra wideo. Nawet samemu nie trzeba chodzić ani walczyć xD Wygląda ładnie, jest DUSZA ni no kuni, muzyczka z tego co słyszę jest ostro rżnięta z jedynki ( w dwójke nie grałem więc nie wiem czy z tej też) mnóstwo mechanik zrobionych pod dojenie poczciwych zagrajmerów no nie jest c0rwa dobrze a jak sądzę ta gra i tak będzie największym sukcesem tej serii i już nigdy nie wróci na swoje pierwotne tory. Na plus słodkie stworki, przepiękny świat jak zwykle no i trochę wciąga jak to te gówno gierki mają w zwyczaju

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...