Skocz do zawartości

Mario Strikers: Battle League


Arkady

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie taka sama sytuacja. Content dojdzie z czasem. Zresztą już znaleźli w plikach gry. I tak jak z golfem szybko i często będą przeceny więc jak ktoś nie ma ciśnienia poczekałbym gierka stanieje a i tryby i postacie dojdą. Zresztą w tenisie to samo było. Te gry sportowe Nintendo to takie popierdolki na sezon ogórkowy i za 50 zł byłoby ok.

Dodam, że switch to jeszcze tylko 2 gry -xeno 3 i botw 2. Cała reszta to fillery i wyciąganie kasy. Zobaczcie na remake advance wars nosz kurwa.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kris77 napisał:

Coś cicho tutaj... Grał ktoś online na weekendzie? Ja zagrałem 2 mecze - lagi i chaos. Nie dla mnie. 

Gralem rowniez, zero lagow, a internet mialem udostepniony z telefonu z bardzo slabym zasiegiem. Szykuje sie najlepsza pileczka od czasu PES6!

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Jakby sie ktos zastanawial skad biora sie ci wszyscy bezdomni geje szukajacy protonow do steamdecka:

 

Cytat

Według polskiego prawa, na drodze cywilnej pokrzywdzony producent oprogramowania może domagać się zapłaty potrójnej wysokości należnego wynagrodzenia (licencji), zaś w zakresie odpowiedzialności karnej za piractwo komputerowe grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ta, a w temacie się pałują jakie to z nich wielkie inżynierki Z WIEDZOM TECHNICZNOM XDDD 

No ale nie ma co się dziwić, typy graja w diablo immortal bez obsługi guzikow :pawel:

Zamiast po prostu odpalic na telefonie XDDD 

Mam tylko nadzieję,  że chlopaki nie mają jakiegoś uposledzenia, bo będę miał wyrzuty sumienia.

Odnośnik do komentarza

Mnie trochę wkurwia, że się nie da sterowania zmienić. Od czasów iss pro zawsze mam strzał na 'kwadracie'/Y a tutaj nie mogę tego ustawić (można w ustawieniach switcha niby przestawić ale wtedy bym musiał to co chwile zmieniać dla innych gier i systemu).

Nawet jest zakładka 'Controls' w menu, gdzie sobie można przejrzeć ustawienia ale zmian się wprowadzić nie da :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...