Skocz do zawartości

Two Point Campus


maciucha

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem, bo to była jedyna premiera przez ostatnie miesiące, na którą faktycznie czekałem.

Na PC się wypierdala w losowych momentach, więc łamałem sobie paluchy na padzie od Xboksa grając na Series S.

Wyborna strategia ekonomiczna w ujęciu lite, gdzie nie trzeba pisać magisterki z przesuwania suwaczków w menusach. Dla mnie bomba, a sam gameplay względem szpitala urozmaicony - nieco inaczej się gra, a obawiałem się prostego reskina.

 

Dla mnie GNIECIE JAJA i do tego w abonamencie? Wspaniały czas by być graczem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

9h za mną, jestem na 3 uniwerku i najbardziej denerwuje mnie to że póki co nie da się przegrać. Gra jest za prosta. Personelem tak na prawdę nie trzeba zarządzać, czy się spełni kryteria wygranej umiejetnie za godzinę czy mniej umiejetnie za 3h to tak na prawdę jedyna różnica.

 

W TPH pacjenci umierali, sprzęt się psul, pracownicy chcieli podwyżek, nagłe zbiorowe zachorowania które trzeba było ogarniać - to były największe wyzwania, a tutaj nie ma w ogóle odpowiedników tych sytuacji. Ot włączamy rok szkolny, gra sama mówi co trzeba dobudować. No trochę zawód :(

Odnośnik do komentarza

Dobra, gra praktycznie skończona - została mi trzecia gwiazdka na ostatniej mapce.

Po okresie growego miesiąca miodowego muszę przyznać, że szpital był ciekawszy. Przede wszystkim gra stanowiła znacznie większe wyzwanie - tutaj jest za łatwo. Pracownikom nie trzeba dogadzać, studenci rzadko unikają płacenia czesnego, kampania to w zasadzie jeden wielki tutorial. Cały czas prowadzony byłem za rączkę, a margines błędu był w porównaniu do Two Point Hospital olbrzymi - nie było momentu, w którym martwiłbym się o utrzymanie uczelni.

W zasadzie kilka ostatnich map zrobiłem na 3 gwiazdki idle'ując - gra działała w tle, wprowadzałem od czasu do czasu jakieś zmiany i wracałem do innych spraw. Z drugiej strony jak ktoś się boi, że szpital będzie zbyt trudny/skomplikowany, to Campus jest dobrą opcją, by sprawdzić czy komuś gameplay 'siądzie'.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...