Jump to content

Ikonka powiadomień (android)


Recommended Posts

Przy ikonce aplikacji Wiadomości pojawiła mi się jedynka (jak na screenie), ale nie mam żadnych nieprzeczytanych wiadomości. Nie działa odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji, nie działa usunięcie wszystkich smsów, wyczyszczenie pamięci podręcznej/danych użytkownika, ponowne uruchomienie telefonu ani ustawienie innej aplikacji jako domyślnej dla sms i powrót do pierwotnej. Czy ktoś może ma pomysł jak to rozwiązać poza twardym resetem?

 

Screenshot_20230307-191405.png

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W spamie nie mam w ogóle wiadomości ;/ Przegrzebałem całą aplikację i nic. Zainstalowałem też inną aplikację do smsów i tam również nie ma żadnych wiadomości ponad to, co jest w głównym folderze.

Link to comment
Posted (edited)

@_Red_ tak, robiłem wszystko. Z tego co udało mi się znaleźć na zagranicznych forach przyczyną mogło być zainstalowanie zbyt wielu aplikacji jednocześnie - telefon był nowy, a google od razu po włączeniu zaczęło pobierać wszystkie aplikacje jakie miałem na poprzednim, nawet te już wycofane i nie działające pod nowszym androidem... Jedyne co polecali to twardy reset i niestety musiałem go w końcu wykonać, bo strasznie irytowała mnie ta ikonka, a inne sposoby zawiodły :banderas:

 

@grzybiarz szukając po zagranicznych forach 4 na 5 tematów/stron dotyczyło tego błędu na iPhonie, więc nie wiem czy to dobra rada :D

 

Po dwóch dniach poszukiwań i prób chyba nie ma innego sposobu niż twardy reset, który wykonałem, więc prośba o zamknięcie tematu i dziękuję wszystkim za odzew.

Edited by Grzes58
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.