Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Snyder już podobno odrzucił propozycje. Wiadomo, że to plotki, ale shortlista na ten moment wygląda mniej więcej tak:

 

1. Matthew Vaughn

2. Colin Trevorrow (dopiero co debiutował świetnie przyjętym na Sundance "Safety Not Guaranteed")

3. Rian Johnson

 

chyba lepszej osoby na miejsce scenarzysty nie mogli wybrać. podobno jeszcze przed transakcją zjawił się w siedzibie lucas films i przedstawił obszerny treatment całej nowej trylogii.

 

DO WANT

 

załóżta temat bo newsy pojawiają się codziennie praktycznie (ford i fisher np. wyrazili już chęć wzięcia udziału w przedsięwzięciu).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

A co do trailera Jurassic Park 3D, to nie widzę, żeby zupdate'owali wygląd dinozaurów do współczesnych ustaleń naukowych (np Tyranozaur wyglądał zupełnie inaczej niż w tym filmie sprzed prawie 20 lat).

 

A Velociraptor był wielkości kurczaka tylko dali taką nazwę żeby dobrze brzmiało, mi to nie przeszkadza.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Słyszeliście kto ma wyreżyserować nowy epizod Star Warsów? Michael Arndt. Koleś od Toy Story 3 i Little Miss Sunshine.

 

Im okay with this.

Całkiem pokręciłeś. Michael Arndt ma napisać scenariusz (co też uczynił przy okazji TS3 i LMS), a reżysera nadal szukają. Spielberg już odrzucił propozycję, podobnie Matthew Vaughn o którym się plotkowało. Podobno ze scenariuszem mają zapoznać się J.J. Abrams i Brad Bird.

 

http://www.filmweb.p...ne Wojny"-90538

 

Aha. Ja jestem na TAK, bo obydwa filmy były świetnie napisane (wiele naprawdę różnorodnych scen i nietuzinkowych dialogów. Facet potrafi rozpisać historię tak, aby znakomicie oddać charakter postaci).

 

Lul, tak, nie wiem czemu napisałem, że ma wyreżyserować. Sorry. Też się cieszę bo facet ma dobre pióro scenariuszowe.

Odnośnik do komentarza

Naiwnie myslalem, ze po tym trailerze kolejne dzielo od rezysera Quantum of Solace zostanie jednomyslnie ocenione jako krapiszcze, no, ale widac, ze publicznosci blockbusterowej sie podoba wiec, cóż. Miłej zabawy.

 

Pora sie szykowac na sequele bo ta czesc to (chyba) tylko akcja w Izraelu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...