Skocz do zawartości

Decapolice


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem na forum nawet wzmianki o tej grze, choć zapowiedziana była już pół roku temu.

 

Detektywistyczny RPG od Level-5. Wygląda na dość szalony miks klimatów i gatunków. Przyszłość, wirtualny świat, rozwiązywanie spraw kryminalnych, walki w trybie turowym, negocjacje, manifestacje intencji złoczyńców w jakieś wymyślne kreatury rodem P5 itp. Wygląda ciekawie, może być fajne. Aczkolwiek osobiście nie jestem fanem akurat takiego designu postaci. Wszyscy wyglądają jak dzieci.

 

 

 

 

https://www.decapolice.jp/en/

 

Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do Ushiro uda się studiu ten tytuł skończyć...

 

Póki co platformy: Switch, PS4, PS5.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie trudno coś powiedzieć o Level-5. Są aktywni, ale ich gry nie wychodzą poza Japonię. Próby wyjścia na zachód z Yokaiem czy Musashim się nie udały. Chyba nadal ostatnie jest Ni No Kuni 2, które miało wielu fanów. Layton też. Na logikę można więc oczekiwać dobrej gry, choć też może być dość niszowa. Brak promocji, wisząca od lutego data "2023" - te nowe trailery nadal i mało mówią o grze, i nie wprowadzają daty, a mamy połowę września - nie brzmią jakby wydawca miał wielkie oczekiwania.

I, po historii developera, spodziewam się czegoś ładnego, ale zbyt prostego i powolnego na mój gust. 

Odnośnik do komentarza

Na TGS ma być jakieś grywalne demo pokazane. Ogólnie nie wygląda to na grę, która znowu miałaby znowu utknąć w produkcji na lata jak Ushiro. Z materiałów wyżej wygląda przyzwoicie.

 

A że dupy nie urywa? No nie wszystko musi. Mnie przekonała dość nietypowa otoczka i mix gatunkowy i tylko do wspomnianego designu postaci bym się przyczepił (nie moje klimaty). Może nie będzie to dla mnie zakup Day-1, ale jeśli wyjdzie po angielsku, to na pewno się zainteresuję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...