Skocz do zawartości

Nintendo World Championships NES Edition


Rekomendowane odpowiedzi

Cale ich abo celuje w starych dziadow ;) Osobiscie mam sporo watpliwosci co do tego ile bym przy tym siedzial. Na trailerze pokazane sa oczywiscie niektore wyzwania no i mam obawy ze nie wszystkie beda mialy wiekszy sens. Np ten zeby zebrac w SMB grzyba asap. No typowi na filmiku zajelo to 6sek i cyk jeden challange done. Niby spoko, taki koncept, ale ile razy bedzie mi sie chcialo to powtorzyc (pomijajac te pewnie juz setki razy kiedy tego grzyba na Pegasusie i innych konsolach zebralem :D)? Ile takich mini challangy na 10 sek z tych 150 bedzie a ile takich ze faktycznie bedzie to jakies wyzwanie?

 

Dodatkowo dla mnie to chyba ma sens tylko w lokalnym multi z dobrymi ziomami i przy piwie. Online bedzie dominowany przez speedrunerow i inne japonskie cyborgi. Lokalnie wyglada na mega fun, ale ostatecznie moi znajomi az tak retro nie kochaja wiec ryzyko ze nie siadloby az tak. Kurde jak wszystko retro troche kusi ale musze dostac wiecej info na temat dodatkowych trybow itd

Odnośnik do komentarza

No też przytuliłbym tego Deluxa ale bardziej kolekcjonersko, wiadomo czy to exclusive na Nintendo Shopie? Trzeba przyznać, że Nintendo potrafi z dupy wyciągnąć coś na ostatnie miesiące życia Switcha.

 

Tak w ogóle to ciekawe ile z tych gierek jest normalnie dostępne na tym emulatorze w abonamencie Nintendo? Bo krzyczeć 3 bomby za dodanie wyzwań i party mode to jest dokładnie DNA tej firmy :kekw:

Edytowane przez jimmy
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jimmy napisał:

No też przytuliłbym tego Deluxa ale bardziej kolekcjonersko, wiadomo czy to exclusive na Nintendo Shopie? Trzeba przyznać, że Nintendo potrafi z dupy wyciągnąć coś na ostatnie miesiące życia Switcha.

 

Tak w ogóle to ciekawe ile z tych gierek jest normalnie dostępne na tym emulatorze w abonamencie Nintendo? Bo krzyczeć 3 bomby za dodanie wyzwań i party mode to jest dokładnie DNA tej firmy :kekw:

Wszystkie sa do ogrania.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Wszystkie sa do ogrania.

Dlatego piszę że to powinno być za free w NSO. Bo to jest przecież poyebane że sobie życzą 130pln za rankingi i krótkie challenge w stylu warioware tak jak pisałeś w jakimś tam poście wyżej xddd 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, oFi napisał:

Wychowałem się na tych grach, a walnięcie sobie coopa z paroma dziadami, którzy wychowali się na tym samym do tego na na jednym wielkim ekranie to brzmi jak przepis na giga zabawę.

 

@yaczes zamawiaj tam do siebie i składam preoder :obama:

Tylko nintendo store - panowie, badzcie silni, bojkotujemy!!!!!!!!!!!!!!

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jimmy napisał:

Wziąłem również ale miałem na początku duże problemy, jakby serwery przeciążone. @ThePatrickyo @MichAelisna jakim regionie sklepu braliście, Irlandia?

Irlandia. Wysylka dpd za free najlepsza opcja. Chyba jeszcze tylko Niemcy do nas wysyłają, ale tam wysyłka kosztuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...