Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

This Will Destroy You

http://www.myspace.com/thiswilldestroyyou

tczew, klub tromba 18.10

 

Caspian

http://www.myspace.com/caspiantheband

Oct 21 2008 8:00P PAPRYKA Sopot

Oct 22 2008 8:00P W STARYM KINIE Poznan

Oct 23 2008 8:00P JADLODOJNIA FILOZOFICZNA Warsawa

Oct 24 2008 8:00P Krakow

 

Tesa

http://www.myspace.com/caspiantheband

October, 11 2008 08:00 PM Szczytno

October, 12 2008 08:00 PM - Krakow

October, 25 2008 08:00 PM - Gdynia

October, 26 2008 08:00 PM - Elblag

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

All Tomorrow's Parties Presents - The Nightmare Before Christmas 2008 Curated by MIKE PATTON & THE MELVINS. Anglia, Minehead 5,6 i 7 grudzień. Wystąpią :

 

FANTôMAS PERFORMING THE DIRECTOR'S CUT

FARMERS MARKET

ISIS

NEIL HAMBURGER

BUTTHOLE SURFERS

J.G. THIRLWELL'S MANOREXIA

BOHREN UND DER CLUB OF GORE

KILL ME TOMORROW

THE DIRTBOMBS

BIG BUSINESS

ZU

THE LOCUST

TORCHE

MELVINS

SQUAREPUSHER

THE BLACK HEART PROCESSION

DäLEK

MASTODON

THE DAMNED

WHITE NOISE

SOULSAVERS FEATURING MARK LANEGAN

STOCKHAUSEN'S KONTAKTE W/ STEINBERG & WINANT

MADLOVE

BOSS HOG

DOUBLE NEGATIVE

RAHZEL

TEENAGE JESUS AND THE JERKS

TWEAK BIRD

 

Fantomas (odegra całą płytę Director's Cut!!!), Patton/Rahzel, Melvins, Mastodon, Isis, Zu, Mark Lanegan! Skład piorunujący ! Cena również, bo aż 300funtów za 3 dniowy karnet:( (poza wejściem na wszystkie koncerty w cenie karnetu jest: nocleg, pole golfowe, kort tenisowy, sauny, baseny i inne pierdoły...) Niestety jest tylko opcja zakupu 3 dniowego karnetu, nie można kupić biletu na 1 dzień ...

 

Aha Mike Patton i Melvins wystapią tam 3 dni z rzędu, Mastodon aż 2 razy pod rząd! Skład jeszcze nie jest zamknięty Patton szykuje jeszcze jakieś niespodzianki, a Melvins ma dać wspólny koncert z Mastodon prawdopodobnie:)

 

Wybiera się ktoś ?

Edytowane przez Mike Patton
Odnośnik do komentarza
All Tomorrow's Parties Presents - The Nightmare Before Christmas 2008 Curated by MIKE PATTON & THE MELVINS. Anglia, Minehead 5,6 i 7 grudzień. (...)

Cena również, bo aż 300funtów za 3 dniowy karnet:( (poza wejściem na wszystkie koncerty w cenie karnetu jest: nocleg, pole golfowe, kort tenisowy, sauny, baseny i inne pierdoły...)

 

w dupach sie poprzewracalo angolom :huh:

Odnośnik do komentarza

czas na kilka zaległych relacji:

 

 

 

Converge@Progresja

Cooooooonverge,suko!!!-wykrzykiwanie YOU FAIL ME! dało radę bardziej niż się spodziewałem.tak samo jak THAW,zresztą kto nie był ten pacan,żyd i sprzedawczyk!

 

 

no i wracam do domu posiniaczony(szczególnie nos jak dostałem w niego z 11klatkowego kolanka jak ktoś stage diving chciał zrobić :D ),nogą ruszać nie umiałeem bo każdy staw napierdala okrutnie,słowem: jest prze(pipi)apozytywnie!Szkoda jeno,że bisów nie zagrali,ale nie wiem czy by mi jeszcze sił starczyło chociażby na dwie minuty,a co dopiero na 10 minutową Jane Doe,o którą się wszyscy upominali ;] I ten tego after zacnym był ;] jak i 40 minutowy sen i zapchany pośpiech.

 

wielkie elo dla wszystkich nowopoznanych i szczególnie dla szczurka("to on był na kąwerdżach?!" XDDDDDDD)

 

 

Converge@The Underworld

fakje,usłyszeć You Fail Me,po raz drugi na żywca,tym razem w Londynie-orgazm i szał ciał.Ogólnie strasznie multinarodowe towarzystwo tam było,w oczekiwaniu na otwarcie klubu(Mega Club może się wiele uczyć jeśli chodzi o obsuwy-tam są dopiero jaja) poznałem kilka sympatycznych panien z Australii i dwóch gości z hiszpanii i jednego włocha. 21:10 wbijam wreszcie do klubu-szybka na(pipi)ka Stellami Artrois 0,33l za 2funty sztuka,potem przerzut na wódkę z sodą za 1,5 funciaka i White Russiany za 6.Po roz(pipi)eniu całej dniówki na alkohol,poczułem się gotowy,zresztą kilka minut później Kąwerdż wyszedł na scenkę.I zaczęło się PIEKŁO,ARMAGEDDON i ogólnie piski i okrzyki uniesienia grouppies(or else). Zagrali konkretnie,dynamicznie,po żadnym koncercie nie wróciłem tak posiniaczony.Potem jeszcze krótkie pogaduchy z Bannonem na afterze i wracam o 5 do domu by o 6 wstać do pracy. Nie wiem,brak mi słów,jak było PRZE(pipi)aZA(pipi)IŚCIE!

 

 

No i wreszcie Merch przyzwoity mieli-kupiłem No Heroes,You Fail Me i Unloved & Weeded Out.Niestety ostatni ciuch wykupił szkot przede mną,myślałem,że mu przy(pipi)ie(zostały tylko ciuchy w rozmiarze S :( )

 

 

 

Enyłej,jeden z tych gigów,których się nie zapomina

 

 

Acid Mothers Temple and the Cosmic Inferno@Madame Jo Jo's-kwas w dużych ilościach wylewający się z ich muzyki,na koncercie daje popalić jeszcze bardziej,czysta psychodela :D Do tego perkusista grający za gitarzystę i vice versa,dwie perkusje,porąbana japonka na perkusji nonstop coś wykrzykująca i porąbany guru wokalach/prowadzącej gitarze wyjący jak w transie(Kawabata Makoto w sensie).Do tego drinki tańsze od 0,33l piw i spoko basista,który jak zobaczył mnie w koszulce TITD to pierwsze co wydukał to: "Ahhhh,Steve Austin.He is a friend..." lolz Jedyny zgrzyt całej imprezy to,że wracając totalnie zmasakrowany po gigu zgubiłem gdzieś w metrze ich przekozacką koszulkę.

 

 

 

Cephalic Carnage@The Underworld

oszkurf,spodziewałem się sajgonu,ale to co oni zrobili to zaorało wszystkim.Nie dość,że supporty dobrze rozgrzały wielonarodową publikę tak oni już prawie rozpieprzyli tą tańćbudę...pjur fakin' destrakszyn.

 

Harvey Milk&OXBOW@the Underworld

slaaaaaaadż jak się patrzy,na koncertach są lepsi niż na płytach,brzmienie gniecie,no i za(pipi)istą koszulinę z OXBOWa zdobyłem dzięki temu gigowi :D

Edytowane przez wietnam
Odnośnik do komentarza
Converge@Progresja

 

wielkie elo dla wszystkich nowopoznanych i szczególnie dla szczurka("to on był na kąwerdżach?!" XDDDDDDD)

 

 

debil, gadał z mord00kiem i nie wiedział że to morduk, pił wódkę ze szczurkiem i nie wiedział że to szczurek, fail

 

dobrze że ci.pka poznałeś ;]

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Converge@Progresja

 

wielkie elo dla wszystkich nowopoznanych i szczególnie dla szczurka("to on był na kąwerdżach?!" XDDDDDDD)

 

 

debil, gadał z mord00kiem i nie wiedział że to morduk, pił wódkę ze szczurkiem i nie wiedział że to szczurek, fail

 

dobrze że ci.pka poznałeś ;]

 

 

;/

liczylem na konwersacje:

-Ty suko111!!

- trzeba bylo byc suko!!1111

-jaka suka111!!!!

-Ty suko111!!!!

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Converge@Progresja

 

wielkie elo dla wszystkich nowopoznanych i szczególnie dla szczurka("to on był na kąwerdżach?!" XDDDDDDD)

 

 

debil, gadał z mord00kiem i nie wiedział że to morduk, pił wódkę ze szczurkiem i nie wiedział że to szczurek, fail

 

dobrze że ci.pka poznałeś ;]

 

Na początku przed chlaniem powiedział ,że wie kto ja jestem XD

 

Ale ten drugi koncert Converge to za dobrze Ci Wiet jest (pipi).

Edytowane przez mord00k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...