Skocz do zawartości

News


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Varg podał na Twitterze, że szykuje nowy album Burzum:obama::fsg::banderas:

Nie planował tego ale zebrało mu się tyle materiału, że wypuści ścieżkę dźwiękową do sesji RPG swojego systemu My Farog. Oczywiście żartuję sobie, jednak płyta utrzymana ma być w klimacie ostatnich dwóch dokonań. 

images?q=tbn:ANd9GcQTeeYgfiog2RSq84vscDj

 

edit: (pipi)a! Okazało się, że to nie żart i faktycznie kolejny album ma być podkładem pod przygody dzielnych hobbitów:dynia:

 

Ja i tak kupię! Hail Odin!

Edytowane przez ornit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Żonce trzeba kupić nowe buty na święta? A potem zabraknie kasy na Wasze przyjemności? Lepiej zafundujcie małżonkom dobre minety bo pojawił się preorder

81048731_2413306032214685_44633458409576

https://shop.indierecordings.no/products/mayhem-de-myteriis-dom-sathanas-25th-anniversary-box-set?fbclid=IwAR1T_Vs7gSEW5WtQb9mA3u4JZPVy1_WkUbjj4mL3FOYNvLXruCKwxbZU_UA

 

doliczcie sobie 32 Euro wysyłki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jako alternatywę polecam zwykły TMDS plus Henhose Recordings którego się nie da słuchać tak samo jak tych dodatkowych lp z boxa plus to:

 951729396efb.jpg

 

Zamiast bookleta z boxu bo nic nowego w nim nie będzie chyba że Necrobutcher dołoży pisemne zapewnienie że chciał zadźgać Euronymousa dwa tygodnie przed Vargiem.

 

Osobiście mówię nie takim żałosnym skokom na kasę.

Odnośnik do komentarza

Każdy lubi co innego. Cieszmy się muzyką i różnymi wydaniami płyt naszych ulubionych zespołów :)  Dla Ciebie to wspomniany Venom (tego boxa zresztą też mam :D), dla mnie Mayhem. Nie stać mnie na oryginał więc przygarnę remastera, nad którym według zapowiedzi, czuwali Hellhammer i legendarny Pytten. Ciekawy jestem też bonusów a także (a może przede wszystkim) tej dodatkowej książki. Nawet Nergal się wypowiada i co ciekawe używa tam słowa "Euronymouse" co wydaje się bardziej niż prawdopodobne funkcjonowało wówczas na polskiej scenie tak jak plotka, że Euronymousa zabił Fenriz :potter:. Szkoda tylko, że nie ma tam wywiadu z Vargiem ale Louis pewnie woli grać sam ze sobą w swoje RPGi niż wracać do kłopotliwej przeszłości.

 

I tak! Lubię być w ten sposób dymany :isee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Me and that Man trafił do preordera

https://matm-store.com/

Przyznam, że mi się to zupełnie nie podoba. Poprzedni album był spoko, koncert w Palladium również natomiast to wydawnictwo zupełnie do mnie nie trafia. 

W mystic.pl jest złoty winyl za 108 zł

 

Ozzy Osbourne Ordinary Man

https://www.gandalf.com.pl/m/ordinary-man-vinyl/

Gandalf teraz poleciał bo JUŻ przecenił na tylko 165,99:yao:

Na oficjalnej stronie Ozzyego można zamówić kolorową wersję oraz PD a jak ktoś nie chce ściągać z JewSA to niecierpliwi mogą zaklepać swoje kopie w fińskim

https://www.recordshopx.com/

Odnośnik do komentarza

https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-rush-neil-peart-nie-zyje-legendarny-perkusista-mial-67-lat,nId,4255581

 

Odszedł jeden z największych, a w mojej opinii największy i najlepszy rockowy perkusista wszechczasów. Coż...moje marzenie, aby kiedyś pójść na ich koncert mogę odłożyć na półkę i...na zawsze:(

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Absolem napisał:

Ogromna strata, Rush bardzo szanuję. 

Dziwna rzecz, bo Rush jako jeden z bardzo, bardzo nielicznych wykonawców ze światowego topu, które nigdy w Polsce nie koncertowały. Tym bardziej jest to dziwne, że przecież Geddy Lee pochodzi z ocalałej z Holocaustu rodziny łódzkich Żydów. Był ponoć jeden jedyny raz w naszym kraju, właśnie w Łodzi, ale jego wizyta miała charakter ściśle prywatny. Była raz kiedyś realna szansa, aby na ich koncercik pojechać swego czasu do Pragi, ale wraz z kumplem pomyśleliśmy sobie tak: raz że fundusze u nas średnie, droga daleka, logistyka upierdliwa, a dwa, że skoro przyjechali do Pragi to za momencik wjadą na następnej lub następnej trasce koncertowej do nas. No i chuy, nie wpadli i już nie wpadną:frog:

 

PS: Urządziłem sobie dziś z kumplem (też fanem zespołu) wieczór poświęcony Rush oglądając cały koncert na bluryju. Na nim właśnie solo Pearta:

Spoczywaj arcymistrzu w pokoju! :( 

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...