Skocz do zawartości

News


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Chinese Democracy to świetna płyta, jej problemem jest tylko to że została wydana pod szyldem ppd którym wydana być nie powinna ake jeżeli chodzi o material to jest lepsza niż wszystkie solówki razem wzięte innych członków.. no może odliczając Izzyego i JuJu Hounds i Fire Acoustical. Ten nowy utwór... muszę go jeszcze przetrawić ale dupy nie urwało, jakby nie zaklinać rzeczywistości Axl już nie ma głosu i śmierdzi to autotunem na kilometr muzycznie to fajnie że dają ognia w stylu AFD ale takie to nijakie, gdyby Izzy wrócił byłoby zdecydowanie lepiej muzycznie i co najważniejsze z sercem a nie z mamoną

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Preorder nowego albumu norweskiego Order, w skład którego wchodzą muzycy pradawnego składu Mayhem (Manheim i Messiah) oraz Cadaver
https://www.shop-listenable.net/en/vynil-/11565-order-gospel-digipack-cd.html
Pierwszy album mi się podobał, drugi też zapowiada się bardzo dobrze. Są trzy warianty do wyboru + CD. Za kolorowego winyla z wysyłką z FR płacimy 131 zł.

A w przyszłym roku MOOOŻE dotrą z koncertami do PL.

 

 

A tutaj fan UPA i KKK Famine z Peste Noire promuje swój nowy album. Udało mi się zamówić w preorderze winyla ale mi go jeszcze nie wysłał*. Typ nienawidzi Polaków więc pewnie poczekam:shieeet:

 

*sam je wysyła żeby go nikt nie okradł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Po Viktorii nie mam w ogóle oczekiwań do nowego Marduka i znacznie bardziej czekam na FM właśnie. Nie wiem co musieliby zrobić aby przebić Frontschwein albo Rom 5:12, a i zespół dłużej gra tym większa szansa, że wyjdzie kaszana.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...