Skocz do zawartości

Banny

News

Rekomendowane odpowiedzi

dobry ten nowy utwor meszugi

niby to samo lecz panowie wyrabiają jak zwykle, choc perka jakby bardziej "szeleszcząca"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy mi się zdaję czy powrót do cięższych brzmień? nie wiem jak 2 ostatnie płytki, bo nie słuchałem, ale słyszałem że ostro spuścili z tonu, a tu trochę mocniejszy kawałek niż teledyskowy Nymphetamine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy mi się zdaję czy powrót do cięższych brzmień? nie wiem jak 2 ostatnie płytki, bo nie słuchałem, ale słyszałem że ostro spuścili z tonu, a tu trochę mocniejszy kawałek niż teledyskowy Nymphetamine.

Plyta wyciekla chyba jakis czas temu, jak ktos chce to moge wrzucic. Jakos tak mi sie nie chcialo wrzucac;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość _Milan_
Napisano (edytowane)

i dobrze.

dzieciaki ucza sie od takich kabareciarzy czegos odwrotnego niz oni chca takimi szopkami przekazac.

"koles jest zayebisty bo nazywa kosciol zbrodniarzami, i drze biblie"

dla mnie moga trafic do pudla na 10 lat, sa zalosni.

Edytowane przez _Milan_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

książka to książka, jak ktoś chce to może ją zeżreć

a twórca nie odpowiada za poczynania odbiorców - jak ktoś jest idiotą to nim zostanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość _Milan_

jest cos takiego jak okres dorastania, w ktorym ksztaltuje sie ludzki umysl.

nie kazdy jest skazany na kretynizm, bo juz ma kibel w podstawowce.

mlody brudas ma mowione ze starzy chodzacy do kosciola to kretyni, a "ksiazke" ktora czyta babcia od 70 lat jest go,wnem a ona sama ciemna masa.

Dochodzi tutaj tez obraza wszelkich ksiezy i milionow wierzacych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pffff, biblia to takie same czytadło jak bridget jones, tylko wiecej debili sie z tym identyfikuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość _Milan_
mlody brudas ma mowione ze starzy chodzacy do kosciola to kretyni, a "ksiazke" ktora czyta babcia od 70 lat jest go,wnem a ona sama ciemna masa.

pffff, biblia to takie same czytadło jak bridget jones, tylko wiecej debili sie z tym identyfikuje.

xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzehoo

Jezus roz(pipi)ałby Szatana na gołe pięści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tekA

ta, ale szatan i tak zawsze zgarnia hajsy z zakładów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xD

no i czego rżysz katolu? ;]

btw. rozwala mnie że jak ktoś zobaczy jezusa to doznaje objawienia, a ktos zobaczy elwisa/krasnoludka/ufo to odrazu mają go za wariata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość _Milan_

nie jestem katolem, ale gdy widze takie pojazdy to mam dzika chec obrony "owieczek".

specu, pier,dolisz jak dziennikarz w radiu maryja, z tego co wiem co trzeba lat by uznac jakies obajwienie za prawdziwe, pierwszy lepszy ktory widzi jezusa w na dnie szklanki jest rownany z tym co widzi elvisa w autobusie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzisz, dla mnie religia ogólnie (nie tylko katolowa) to okrutna brednia, zapierdzielanie sobie glowy zmyslonymi pierdo,lami, na rowni z starymi babami ktore przezywaja rozterki bohaterow klanu.

a to nie jest temat na takie dywagacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi