Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdo.ole :ninja: koles piszacy ten artykól czyni sie zupełnie niewiarygodną osobą skoro zniza sie do takiego poziomu- a jest to poziom gówna, którym obrzuca Peszke

 

Sobie mógl darowac mierzenie poziomu inteligencji- bo ani nie miał okazji zmierzyc IQ Peszce ani pewnie nawet z nim rozmawiac. Za to na 99 % ten kretyn Peszko jeździc bedzie (o ile nie jeździ) mega drogim autem, bawic sie w bogatych klubach gdy ten pismak bedzie sie cieszyl swa wyzszoscia inteektualną nad kopaczem sławomirem siedząc w zdezelowanym Polonezie.

 

Druga sprawa- ciekawe skad on wie jak to trasznie sie eszko zgubiłw tej grecji, skad wie jak to zgubił tel i jak nie miał sie z kim skontaktowac. Juz wierze, ze peszko (nawet jesli to prawda) chwalil sie tym całemu swiatu.

 

 

Czemu liga grecka a nie Niemcy? Moze szło o kase? moze o klauzule kontraktowe? a moze czuł, ze Bundesliga jest na razie za silna? Ok, NAWET JESLI jest głupi rzecyzwiscie (nie znam go, nie piłem z nim wódki , znam go z wywiadów i sie wypowiadał w miare ok) , to ma agenta, który juz na pewno ma glowe na karku i mu poradził....

 

 

piszesz, ze robił tajemnice z transferu? ok, choc zapewne władze klubu o tym wiedzialy, no kur.wa nie ma bata. To one powinny informowac kibiców, zajac sie medialną kwestią tego. A rozegrały to tak , ze sie chora atmosfera wytworzyła.

 

 

Podsumowując; zastanówcie sie tam w Poznaniu bo jesli wy tak bedziecie traktowac piłkarzy to nik powyzej poziomu "czimbamby" nie bedzie chciał dla was grac. I zostanie wam tylko rysiek peja :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Andrzej Kadziński o Peszcze: Był ważnym ogniwem w Lechu, ale nie potrafił uszanować kibiców i klubu - tak mu szczerze powiedziałem na odchodne. Ja w ogóle nienawidzę ludzi, którzy nie identyfikują się z zespołem, za nic mają herb, który noszą na koszulce.

 

Nikt nie musi się w Poznaniu zastanawiać nad postępowanie wobec piłkarzy. Jeśli zawodnik jest lojalny wobec swojego pracodawcy, to pracodawca będzie szanował swojego podwładnego.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując; zastanówcie sie tam w Poznaniu bo jesli wy tak bedziecie traktowac piłkarzy to nik powyzej poziomu "czimbamby" nie bedzie chciał dla was grac. I zostanie wam tylko rysiek peja :D

 

 

Bo ty wiesz jak było. I, że biedny Peszko został tak niesprawiedliwie potraktowany bo chciał odejść. Szkoda tylko że kij ma dwa końce i gdyby postępował fair jak Lewy czy Muraś nie było by w ogóle tematu :potter:

Odnośnik do komentarza

W ogóle co Peszko by musiał zrobić w tym Koeln żeby się wybić do lepszego zespołu. Skoro taki Podolski [ale nie spedalamy innym nazwisk] /stona - reprezentant Niemiec, pokazał na ostatnich MŚ że piłkę kopać umię, po Mistrzostwach pół Europy go chciało na czele z Milanem. Wielka gwiazda i w ogóle, a teraz jak pierdzi w tym Koeln to nawet nikt go nie chcę, więc skoro Peszko chcę wybić się z Koeln to powodzenia mu życzę, skoro Podolskiemu to nie wychodzi :)

 

 

Co do Czibamby to niezłe jelenie musiały go wziąć :D Kto tam rządzi w tej Larissie? I czytałem że Wołąkiewicz jest dogadany z Kolejorzem ale nie wiedzą czy Lechia pójdzię na ugodę i Hubcio przejdzie do nas już teraz czy dopiero latem.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Tu powoli się robi taki młyn jak na forum WL, tam też za każdym razem pojawiają się maruderzy. Czekamy, zobaczymy, co w tym okienku Kolejorz pokaże.

 

Co do Orsona, to facet nie zna realiów Poznania i klubu KKS Lech Poznań. Czasami przeczyta, to co w gazetach, albo w necie napiszą i już się ma za speca. Proponuje trochę pokory, a nie wjeżdżanie na mieszkańców Poznania. Jakby od nich coś zależało. :blush:

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Ja pierdo.ole :ninja: koles piszacy ten artykól czyni sie zupełnie niewiarygodną osobą skoro zniza sie do takiego poziomu- a jest to poziom gówna, którym obrzuca Peszke

 

Sobie mógl darowac mierzenie poziomu inteligencji- bo ani nie miał okazji zmierzyc IQ Peszce ani pewnie nawet z nim rozmawiac. Za to na 99 % ten kretyn Peszko jeździc bedzie (o ile nie jeździ) mega drogim autem, bawic sie w bogatych klubach gdy ten pismak bedzie sie cieszyl swa wyzszoscia inteektualną nad kopaczem sławomirem siedząc w zdezelowanym Polonezie.

 

Druga sprawa- ciekawe skad on wie jak to trasznie sie eszko zgubiłw tej grecji, skad wie jak to zgubił tel i jak nie miał sie z kim skontaktowac. Juz wierze, ze peszko (nawet jesli to prawda) chwalil sie tym całemu swiatu.

 

 

Czemu liga grecka a nie Niemcy? Moze szło o kase? moze o klauzule kontraktowe? a moze czuł, ze Bundesliga jest na razie za silna? Ok, NAWET JESLI jest głupi rzecyzwiscie (nie znam go, nie piłem z nim wódki , znam go z wywiadów i sie wypowiadał w miare ok) , to ma agenta, który juz na pewno ma glowe na karku i mu poradził....

 

 

piszesz, ze robił tajemnice z transferu? ok, choc zapewne władze klubu o tym wiedzialy, no kur.wa nie ma bata. To one powinny informowac kibiców, zajac sie medialną kwestią tego. A rozegrały to tak , ze sie chora atmosfera wytworzyła.

 

 

Podsumowując; zastanówcie sie tam w Poznaniu bo jesli wy tak bedziecie traktowac piłkarzy to nik powyzej poziomu "czimbamby" nie bedzie chciał dla was grac. I zostanie wam tylko rysiek peja :D

 

Ale co Ty , za przeproszeniem (pipi)isz Orsonie, obrońco Sławka? Każdy kto się interesuje Lechem wie jak było w poprzednim okienku, zna cyrki Sławcia ze zgubionym telefonem, mówieniem jednego a robieniem drugiego [ czyli mówiąc kolokwialnie, robieniem z gęby cholewy], obiecywaniem podjęcia decyzji dziś, a później olewania danego słowa.

Zrozum wreszcie, nikt nie ma tutaj do niego pretensji że odchodzi. Pretensje są o to, w jaki sposób to robi.

 

Podsumowując , zastanów się tam u Siebie w osadzie nad tym co piszesz i na jaki temat piszesz, a dopiero później przelewaj Swoje żale tutaj. Z tego co się orientuję, to ŻADEN piłkarz nie narzeka na atmosferę panującą w Poznaniu [zarówno jeśli chodzi o zarząd jak i o stadion], wręcz przeciwnie, wszyscy* to chwalą.

 

 

*nie licząc ludzi w Twoim mieście jak widać.

Odnośnik do komentarza

Peszko może i jest chu*em, ale bez niego Lech miałby wała, a nie ligę Europy. Na boisku nigdy nie brakowało zaangażowania Sławka. Mówię tutaj o aspektach piłkarskich, bo sam określam jego odejście jako trochę (pipi)owe zdeka. Ja bym klubu nie zostawił przed ważnymi rozgrywkami :]

Odnośnik do komentarza

A mnie śmieszy w ogóle cała ta nagonka na Peszkę. Gdyby cały ten wspaniały, nieskazitelny zarząd POMYŚLAŁ wcześniej to mógł przecież z nim przedłużyć umowę na nowych warunkach i zwiększyć kwotę klauzuli odejścia, ale nie, to przecież DUMA WIELKOPOLSKI ( :lol: ) i takiemu klubowi się nie odmawia.

 

Co do wybicia się Podolskiego w Koeln. Przecież Podolski gra piach od dawna w KLUBACH (nie inaczej było w Bayernie). On gra bardzo dobrze w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

A mnie śmieszy w ogóle cała ta nagonka na Peszkę. Gdyby cały ten wspaniały, nieskazitelny zarząd POMYŚLAŁ wcześniej to mógł przecież z nim przedłużyć umowę na nowych warunkach i zwiększyć kwotę klauzuli odejścia, ale nie, to przecież DUMA WIELKOPOLSKI ( :lol: ) i takiemu klubowi się nie odmawia.

 

Co do wybicia się Podolskiego w Koeln. Przecież Podolski gra piach od dawna w KLUBACH (nie inaczej było w Bayernie). On gra bardzo dobrze w reprezentacji.

 

Widzę że Cafe Futbol oglądasz ;)

 

Co do myślenia zarządu. Oni nie myślą, to po pierwsze. A po drugie, Peszko też by się MUSIAŁ zgodzić na nowy kontrakt, a on się nie zgadzał, bo już pół roku temu chciał odejść.

Odnośnik do komentarza

Kasa, kasą - ale jednak nie wszyscy piłkarze to dzivvki, inaczej Manchester City zgromadziłby obecnych mistrzów, a tak musi często obchodzić się smakiem. FC Koeln to jakaś padaka, ale może Peszko będzie gwiazdą, ewentualnie Niemcy znów utrą sąsiadom nosa, marnując nasz talent.

Odnośnik do komentarza

Stonek, pozwolisz , ze odpowiem Tobie, jako inpresario forumkowych Lechitów :thumbsup:

 

1 mowisz "naczytałes sie na onecie". Ok, nie wiem czy znasz kogos z wyzszych oficjeli Lecha osobiscie, jesli tak moze i masz informacje z pierwszej reki i znasz kulisy, ZNASZ całą prawde. W przeciwnym razie nie masz wglądu na pełnie sytuacji i tez znasz całą prawdetylko z mediów. I nie dziw sie jak ty wklejasz artykół pod którym autor sie ...NAWET NIE PODPISAŁ...ze kibice z pozostalych miast w Polsce dziwia sie waszej postawie. smijesz sie z ludzi z Cafe Futbol a popatrz- czy tyylko oni staneli z czołowych dziennikarzy za Peszką? Nie, sporo głosów sie w jego obronie podniosło. Po co to przytaczam? Bys zrozumiał , ze poglad na sprawe jest rózny,ze to cy wy mówicie nie koniecznie jest prawda objawioną

 

2 dla Ciebie moze barwy Lecha to swietosc a futbol i religia. Ok, ie mnie oceniac czy to juz casem nie jest przesada nadac taki ładunek energetyczny wydarzeniom sportowym.

 

Moze dla Peszki sport to biznes, sport to praca. Moze wystepy w Lechu traktował tak, jak ty robote w TP- for money. Uwierz mi, jest mase takich piłkarzy na swiecie, którzy mówią to otwarcie- chocby z najwyzszej półko- anelka w Chelsea (za co go hardkory z Londynu ninawidzą). Nie musicie wiec go wielbic itp itd- ale pomysl o tym tak, jak racjonalny mężczyzna w odpowiednim wieku (tj majacy rozsadek) - spełnił swoj ą robote, grał dobrze, strzelił wiele goli , kilka naprawde waznych jak decydujacy z Austrią Wieden. Zarobił na swoje pieniądze uczciwie. I jak mówie- nie musicie go wielbic, ale zwyczajowe, nawet chłodne "dzieki za gre" by sie przydało

 

Czekaj, nie bulwersuj sie :potter: jak mówie- jestes dorosły facet i nawet chyba kumaty :P wiesz jak bywa w zyciu, ludzie czasem zmieniaja prace i nie zawsze dzieje sie to w DOBREJ ATMOSFERZE..czasem jedna strona ma pretensje o to, druga zas ma inne wurzuty. Patent polega na tymm, ze DOROSLI i INTELIGENTNI ludzie potrafią wzniesc sie ponad drobe niuanse i podziekowac sobie za współprace.

 

 

 

_________________________

 

 

no :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Stonek, pozwolisz , ze odpowiem Tobie, jako inpresario forumkowych Lechitów :thumbsup:

 

1 mowisz "naczytałes sie na onecie". Ok, nie wiem czy znasz kogos z wyzszych oficjeli Lecha osobiscie, jesli tak moze i masz informacje z pierwszej reki i znasz kulisy, ZNASZ całą prawde. W przeciwnym razie nie masz wglądu na pełnie sytuacji i tez znasz całą prawdetylko z mediów. I nie dziw sie jak ty wklejasz artykół pod którym autor sie ...NAWET NIE PODPISAŁ...ze kibice z pozostalych miast w Polsce dziwia sie waszej postawie. smijesz sie z ludzi z Cafe Futbol a popatrz- czy tyylko oni staneli z czołowych dziennikarzy za Peszką? Nie, sporo głosów sie w jego obronie podniosło. Po co to przytaczam? Bys zrozumiał , ze poglad na sprawe jest rózny,ze to cy wy mówicie nie koniecznie jest prawda objawioną

 

2 dla Ciebie moze barwy Lecha to swietosc a futbol i religia. Ok, ie mnie oceniac czy to juz casem nie jest przesada nadac taki ładunek energetyczny wydarzeniom sportowym.

 

Moze dla Peszki sport to biznes, sport to praca. Moze wystepy w Lechu traktował tak, jak ty robote w TP- for money. Uwierz mi, jest mase takich piłkarzy na swiecie, którzy mówią to otwarcie- chocby z najwyzszej półko- anelka w Chelsea (za co go hardkory z Londynu ninawidzą). Nie musicie wiec go wielbic itp itd- ale pomysl o tym tak, jak racjonalny mężczyzna w odpowiednim wieku (tj majacy rozsadek) - spełnił swoj ą robote, grał dobrze, strzelił wiele goli , kilka naprawde waznych jak decydujacy z Austrią Wieden. Zarobił na swoje pieniądze uczciwie. I jak mówie- nie musicie go wielbic, ale zwyczajowe, nawet chłodne "dzieki za gre" by sie przydało

 

Czekaj, nie bulwersuj sie :potter: jak mówie- jestes dorosły facet i nawet chyba kumaty :P wiesz jak bywa w zyciu, ludzie czasem zmieniaja prace i nie zawsze dzieje sie to w DOBREJ ATMOSFERZE..czasem jedna strona ma pretensje o to, druga zas ma inne wurzuty. Patent polega na tymm, ze DOROSLI i INTELIGENTNI ludzie potrafią wzniesc sie ponad drobe niuanse i podziekowac sobie za współprace.

 

 

 

_________________________

 

 

no :D

 

 

Szczerze, nie przeczytałem wszystkiego, bo dałem sobie spokój po tym, jak napisałeś że "śmieję się z ludzi z cafe futbol". Gdzie ja się z nich śmieję? Ja ten program lubię. Naprawdę, nie baw się w polityka i nie wytykaj mi rzeczy których nie robię, bo jest to słabe.

I po raz KOLEJNY wyjaśniam. NIKT nie ma za złe Sławciowi że wyjeżdża. Mamy mu za złe STYL w jakim to robi OD PÓŁ ROKU. Niech sobie jedzie do Niemiec nawet za 2euro, jego brocha. Niech sobie zarabia 10mln euro za sezon. Fajnie. Ale niech nie robi z siebie przy tym idioty i niech nie obraża swoim zachowaniem Kiboli. Doceniam jego zaangażowanie w meczach i to co zrobił dla zespołu ale sposób w jaki się z nim żegna jest dla mnie nie do przyjęcia.

 

Oran,

kwota odstępnego w kontrakcie to ok 500tyś euro.

Odnośnik do komentarza

A mnie śmieszy w ogóle cała ta nagonka na Peszkę. Gdyby cały ten wspaniały, nieskazitelny zarząd POMYŚLAŁ wcześniej to mógł przecież z nim przedłużyć umowę na nowych warunkach i zwiększyć kwotę klauzuli odejścia, ale nie, to przecież DUMA WIELKOPOLSKI ( :lol: ) i takiemu klubowi się nie odmawia.

 

Co do wybicia się Podolskiego w Koeln. Przecież Podolski gra piach od dawna w KLUBACH (nie inaczej było w Bayernie). On gra bardzo dobrze w reprezentacji.

 

Widzę że Cafe Futbol oglądasz ;)

 

 

 

 

Skoro nie przeczytałes ...to przeczytaj całą wypowiedź :thumbsup:

 

a o cafe Futbol...odebrałem zacytowany fragment jako diss na Cafe Futbol

Odnośnik do komentarza

A mnie śmieszy w ogóle cała ta nagonka na Peszkę. Gdyby cały ten wspaniały, nieskazitelny zarząd POMYŚLAŁ wcześniej to mógł przecież z nim przedłużyć umowę na nowych warunkach i zwiększyć kwotę klauzuli odejścia, ale nie, to przecież DUMA WIELKOPOLSKI ( :lol: ) i takiemu klubowi się nie odmawia.

 

Co do wybicia się Podolskiego w Koeln. Przecież Podolski gra piach od dawna w KLUBACH (nie inaczej było w Bayernie). On gra bardzo dobrze w reprezentacji.

 

Widzę że Cafe Futbol oglądasz ;)

 

 

 

 

Skoro nie przeczytałes ...to przeczytaj całą wypowiedź :thumbsup:

 

a o cafe Futbol...odebrałem zacytowany fragment jako diss na Cafe Futbol

 

Po prostu napisał to prawie dokładnie tak samo, jak powiedział Kołtoń w jednym z ostatnich programów ;)

 

Przeczytałem i cały czas wydaje mi się, że nie rozumiesz o co jest to całe zamieszanie. No to po raz kolejny,rozchodzi się O SPOSÓB , a nie o sam fakt że odchodzi. Cały Twój post to próba przekonania mnie, że nie ma nic złego w przejściu do innego klubu. To tak, jakbyś zaczął przekonywać Kopernika o tym, że mamy układ heliocentryczny ;)

Odnośnik do komentarza

Stona, a nie pomyślałeś o tym, że jeżeli zawodnik publicznie ogłasza, że chce odejść to klub często to blokuje/sprawia problemy i dodatkowo bardzo często jest przyklejane to, że 'się sprzedał' itd. ? (zawodnik jest oczerniany)

 

Brożek kiedyś powiedział, że chce odejść. Reakcja Wisły? 5 mln euro za transfer (!) Sorry, ale za takie pieniądze to można solidnych zawodników z Am.Płd sprowadzić, czego przykładem jest Hoffenheim.

 

Poza tym skoro tak wszyscy wiecie (kibice Lecha), że Peszko od pół roku już odchodzi z Lecha to dziwne, że teraz takie wielkie halo się z tego robi.

 

Skoro tak bardzo nienawidzicie stylu w jakim Peszko odchodzi to jak według WAS, kibiców DUMY WIELKOPOLSKI powinien zachować się Peszko? Stanąć na rynku w Poznaniu i dać się obrzucić kamieniami za to, że chce odejść?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...