Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Lech Poznań - WISŁA KRAKÓW 0-1

 

Lech Poznań po słabym meczu przegrywa u siebie z Mistrzem Polski 0-1. Jedyną bramkę zdobył Dudu Biton.

 

+10 do samopoczucia

a żebyś wiedział że mi to humor poprawiło :)

 

btw. chciałem odciążyć Stonę z jego Lechowych obowiążków na naszym forumie ;)

Odnośnik do komentarza

Spoko, jutro coś napiszę, przeca nie zostawię Ci takiego wpisu - cenzura musi być! ;)

 

W TV wyglądało to równie tragicznie? Jeszcze chwila i bym (pipi)a wyszedł na murawę o(pipi)ić kilku (pipi)a (pipi)onych chodziarzy którym się dyscypliny sportu pomyliły i postanowili zostać piłkarzami.

 

Dobra, eot na dziś, bo mnie nosi :F

Odnośnik do komentarza

Lech Poznań - WISŁA KRAKÓW 0-1

 

Lech Poznań po słabym meczu przegrywa u siebie z Mistrzem Polski 0-1. Jedyną bramkę zdobył Dudu Biton.

 

+10 do samopoczucia

a żebyś wiedział że mi to humor poprawiło :)

 

btw. chciałem odciążyć Stonę z jego Lechowych obowiążków na naszym forumie ;)

 

a ja ...pisałem o własnym samopoczuciu xda byłoby dużo lepsze gdybym zamiast x2 posrawił czystą dwójkę no ale myślałem, że coś Lech pogra

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Lech po znakomitym starcie w lidze w ostatnich dwóch kolejkach postanowił przypomniec forme z poprzedniego sezonu. Czy oni potrafia sie utrzymac na jakims równym poziomie? Czy znowu bedzie hustawka? Idac prawem serii w nastepnych dwóch kolejkach Llech zdobedzie 1 punkt a potem 4 zwyciestwa z rzedu,

 

Na koniec ligi znowu w srodku tabeli z taka stabilizacja formy.

Odnośnik do komentarza

Lech po znakomitym starcie w lidze w ostatnich dwóch kolejkach postanowił przypomniec forme z poprzedniego sezonu. Czy oni potrafia sie utrzymac na jakims równym poziomie? Czy znowu bedzie hustawka? Idac prawem serii w nastepnych dwóch kolejkach Llech zdobedzie 1 punkt a potem 4 zwyciestwa z rzedu,

 

Na koniec ligi znowu w srodku tabeli z taka stabilizacja formy.

 

To jest ich równa forma. Po pierwszych meczach poczytali o małej Barcelonie i chyba im się w tych nażelowanych główkach coś popierdoliło. No ale niema co płakać, niech w szatni sobie po porządnym liściu na wytrzeźwienie zapodadzą i z Jagą piątek tylko 3 punkty!!

Odnośnik do komentarza

Czemu Lech gra cały czas w piątek?

 

A tak poza tym, rozumiem protest kibiców Lecha, ale w tak ważnych meczach Wisła powinna być przytłumiona dopingiem (patrz mecz z Cyprem), a tym czasem grali jak u siebie (a jeszcze kibice gwizdali na Lechitów). Protest protestem, ale w takich meczach to strzał w kolano.

Odnośnik do komentarza

Znam protest, mieszkam w Poznaniu =)

 

Protest protestem, ale w takich meczach to strzał w kolano.

 

No to znasz czy nie znasz [w ogóle co to za stwierdzenie "znam protest" ? ]. Z Twoich słów wynika że jednak nie wiesz ocebe.

 

Miałem coś napisać o meczu, ale mi się nie chce, więc będzie po szablonie.

 

 

upadeko.jpg

 

 

Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1

W spotkaniu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań uległ na własnym boisku Wiśle Kraków 0:1. Jedyną bramkę dla zespołu gości zdobył w pierwszej połowie Dudu Biton.

 

@gork

Właśnie pokazałeś jak "znasz protest" ;) Z mojej strony EOT na ten temat.

Odnośnik do komentarza

@Stona - chodzi mi o to, że protest uderza w klub, a PZPN / rząd i tak ma to w (pipi)e, bo ludzie i tak chodzą na mecze, więc kasa leci. Cisza na stadionach = jest spokój = ludzie nie w temacie widzą że Tuskowi się udało zrobić porządek i nie ma zamieszek!. Ale to moje zdanie EOT.

No nie znasz jednak protestu. A jak chcesz by był doping, to zapraszam Cię w piątek do Kotła. wejdź na płot, megafon Ci z chęcią dadzą i leć z dopingiem. Tylko potem nie płacz, że dostałem 4 lata zakazu stadionowego i 2000zł mandatu. A przy okazji przygotuj się na nachodzenie psów. Odwiedziny będą u Ciebie w domu, w miejscu pracy, po rodzinie, sąsiadach.

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Klima usłyszał dziś zarzuty i zagrożony jest zakazem stadionowym. Zarzuty dotyczą przebywania miejscu poza numeracją i nie dostosowania się do poleceń służb porządkowych

 

 

No to już jest (pipi)a jakiś żart. To se widzę w tym sezonie pokibicowłem całe 20minut :( (pipi) z taką ligą, niech się (pipi)ą.

Odnośnik do komentarza

1248585866995.jpg

 

Gancarczyk nie jest już zawodnikiem Lecha Poznań

Seweryn Gancarczyk w dniu dzisiejszym za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Lechem Poznań. 30-letni lewy obrońca do Poznania przyszedł latem 2009 roku. Przez dwa sezony rozegrał w niebiesko-białych barwach 42 mecze, w tym 32 ligowe, ale tylko dziewięć w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza

Nie w takim kotle się zakochałem jako dzieciak, nie dla takiej atmosfery chodzę na stadion.

Mimo wygranej, to był bardzo, bardzo smutny mecz. Ochrona dopierdala się już do ćmików i kapturów na głowie. W dupach się im poprzewracało :confused: Frekwencja leci na pysk. A piłkarze po meczu najpierw podchodzą do Kotła by podziękować (Chociaż doping nie był prowadzony). Szacunek dla grajków.

 

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!

 

 

 

beztytuuars.jpg

 

DONALD SZUSZWOLU ZABIJASZ PIĘKNO FUTBOLU!!

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Ochrona dopierdala się już do ćmików i kapturów na głowie. W dupach się im poprzewracało :confused:

 

łoooooooooot? XD

W taką pizgawicę? Dobrze że nie poszedłem, bo bym "nie wykonał polecenia służb porządkowo-informacyjnych" ;)

 

 

2184983.jpg

 



Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 4:1

W spotkaniu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań efektownie pokonał Jagiellonię Białystok 4:1. Kolejnego hattricka w tym sezonie zaliczył Artiom Rudnev. Jedno trafienie dodał Aleksandar Tonev, a honorową bramkę dla gości zdobył Dawid Plizga.

 

 

Sam mecz oglądałem w pubie, raczej w damskim towarzystwie więc nie bardzo się skupiałem i za dużo nie napiszę, a na razie powtórki mi się oglądać nie chce, bo z tego co słyszałem to Kaziu Węgrzyn sadził suchary, że człowiek chciał wbić mu kufel głęboko w gardło. Przeczytałem za to ten opis na Weszło! i rozbawił mnie maksymalnie, dlatego Wam tutaj go wrzucam, ku pokrzepieniu serc ;)

 

Artjom Rudniew ustrzelił swojego trzeciego hat-tricka w tym sezonie - na co potrzebował ledwie siedmiu kolejek. Tym razem wbił trzy gole Jagiellonii Białystok i przekroczył nieosiągalną dla większości napastników barierę dziesięciu trafień już w połowie września. Jak uda mu się w następnej kolejce znowu zdobyć trzy bramki, a potem jeszcze ze dwie, to może (może!) ktoś go wybierze piłkarzem miesiąca. Ale to raczej wątpliwe - Danijel Ljuboja zrobi sobie nowe pasemka i poda osiem razy w poprzek, dzięki czemu zwycięży po raz kolejny. Tak przynajmniej należy przypuszczać, biorąc pod uwagę wyniki z sierpnia.

 

Mecz Lecha z Jagiellonią dobrze oglądało się pewnie wszystkim, tylko nie fanom z Białegostoku. Do przerwy 1:1 i drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęła "Jaga". Aż tu nagle - bach, bach, bach, 4:1, dziękuję, koniec imprezy, nie ma takiego grania. Decydujące było trafienie na 2:1, przy którym obrona Jagiellonii trzymała ustawienie do samego końca i z obranych pozycji zawodników "Jagi" nie wyciągnął nawet strzelający z czterech metrów Rudniew. A gwoździem do trumny okazał się cudowny lob Semira Stilicia z połowy boiska i kuriozalna interwencja Krzysztofa Barana. Baran - nomen omen - zachował się jak ostatni baran, bo zamiast wstać z ziemi to leżał, leżał i leżał.

 

A Rudniew biegł, biegł i biegł.

 

A Baran leżał, leżał i leżał.

 

A Rudniew dobiegł i strzelił do bramki, co kazało Baranowi powoli zacząć się zbierać z murawy, ale chyba tylko po to, żeby wyciągnąć piłkę z siatki. - Myślałem, że wybiłem piłkę poza boisko - powiedział bramkarz Jagiellonii, co jest dowodem na to, że piłkarze czasami nie powinni myśleć, przynajmniej nie wszyscy. Ogólnie jednak tego chłopaka żal, bo do przerwy bronił naprawdę bardzo dobrze. Gdyby nie to leżakowanie, to nawet mimo straty pozostałych trzech goli otrzymałby pewnie notę 7. Trzeba też dodać, że przy tej bramce zdrzemnął się liniowy - spalony.

 

Tak naprawdę najgorszy był nie Baran, tylko inni zawodnicy - Grzegorz Bartczak, Andrius Skerla i Tomasz Frankowski. "Franek" w pierwszej połowie źle podawał w sytuacji dwa na jeden, a w drugiej zmarnował idealną okazję i jeszcze marnując ją doznał kontuzji.

 

Od wyniku 4:1 mecz się w zasadzie skończył (z krótką przerwą na rzut karny dla Jagiellonii, którego ślepiec z gwizdkiem - jak to ślepiec - nie widział), Lech czekał na ostatni gwizdek grając sobie piłką od nogi do nogi, a Jagiellonia czekała na ten sam gwizdek obserwując te zabawy przeciwnika.

 

:mocking:

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Co ma z tym wszystkim wspólnego Wiara Lecha?

 

2. Grupy Kibicowskie i Wiara Lecha nikogo nie popierają. Nie wiem jak to jest gdzie indziej, w Poznaniu nikt nikomu nie narzuca na kogo głosować. Robisz co chcesz i liścia za to nie zbierzesz :) To media widzą wszystko w dwubiegunowym świetle: Nie lubisz Tuska = lubisz Kaczora/Palikota.

 

3. Na manifestacji/przywitaniu były ekipy :

Kiboli Lecha Poznań

Klub Gazety Polskiej

Akcja Alternatywna Naszość

Ruch Poparcia Palikota

 

Nikt nikomu głosu nie zabierał dlatego może wyglądać to tak, że np. klaszcząca pani na 1 planie to "partnerka życiowa Pierwszego Kibola Polski" itp :D

 

Ogólnie moim zdaniem akcja za(pipi)ista. Pokazaliśmy że w Poznaniu, "twierdzy PO" wcale tak różowo z poparciem Słońce Peru mieć nie musi.

 

Boli tylko że musiałem to wszystko oglądać w pracy, w jakichś ciętych przekazach na żywo ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...