Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

a pamiętam jak media huczały że Lech podkupił Wiśle wielki talent xD

 

Stan przy tym ma jeszcze jedną zaletę - oko do piłkarzy. W zimie interesowaliśmy się Vojo Ubiparipem i Cwetanem Genkowem jednocześnie. Stan stwierdził, że bierzemy Genkowa. I teraz widać, gdzie jest jeden, a gdzie drugi.

 

fragment wywiadu z Basałajem, z wakacji :)

Odnośnik do komentarza

PrNwo.jpg

Ważne że posiadanie piłki mieliśmy na 56%!

 

Ruch Chorzów - Lech Poznań 3:0

W spotkaniu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań przegrał w Chorzowie z Ruchem. Bramki dla gospodarzy strzelali Marek Zieńczuk, Maciej Jankowski oraz Hubert Wołąkiewicz, który zaliczył trafienie samobójcze.

Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem tą fotkę na mojego fesbuczka 27 listopada po jakimś meczu

 

qE8dr.jpg

 

 

PRZEZ TEN CZAS NIC W LECHU SIĘ NIE ZMIENIŁO. GRA WYGLĄDA TAK SAMO BEZNADZIEJNIE. WZROSŁO TYLKO W(pipi)IENIE KIBICÓW.

 

 

JEŻELI DO PONIEDZIAŁKU NIE PRZECZYTAM OFICJALNEGO NJUSA, ŻE ZWALNIAJĄ TEGO PAJACA, TO OSOBIŚCIE PRZEJADĘ SIĘ DO KLUBU ODDAĆ IM TEN KARNET... Dłużej ruchać się nie dam...

Odnośnik do komentarza

Ofkoz Twój post jest tak zajebisty [dopieszczony 10 edycjami] i tyle wnoszący do tematu, że od poniedziałku będzie przedstawiany na wszystkich wykładach jako przykład światłej myśli osieroconego mudżina z banjo.

 

 

Wracając do meczu, którego pierwsza połowę jeszcze zdzierżyłem, od początku w oczy rzucało się PRZEOGROMNE zaangażowanie kopaczy którzy bali się zaatakować piłkarzy Ruchu dopóki Ci nie wyjdą poza swoją połowę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na szczęście wasze ok. 50 tysięcy postów na temat tego, że przegraliście bo Bakero chu'j było wielce udane i wiele wnoszące do świata futbolowej idei.

To chyba nie dokładnie czytasz. Piłkarzyki też chvja grają. i też są chvjami. Jak bakero. Kierownictwo klubu też mamy nie najlepsze. Może masz chwilę czasu i chciałbyś się zająć klubem? Bo z tego co czytam w Twoich postach o piłce, to wydaje mi się, że drugiej tak znakomitej postaci w Polsce nie ma. Co ty na to? Zagadam z Rutkowskim, to może przyjmie Cię na jakieś wysokie stanowisko.

 

przyjdzie Probierz, potreneruje sobie 2 miesiące po czym dostanie propozycje kontraktu z Tadżykistanu o 10zł wyższego niż u was, spakuje się i tyle go będziecie widzieć xD

Oby w ogóle przyszedł. Mam złe przeczucia co do tego, że drużynę przejmie Rumak albo inny Szatałow :ph34r:

 

PLOTEK PSX: Probierz widziany w jednym z poznańskich hoteli. <trzyma_kciuki>

Edytowane przez lukas1988
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To chyba nie dokładnie czytasz. Piłkarzyki też chvja grają. i też są chvjami. Jak bakero. Kierownictwo klubu też mamy nie najlepsze.

 

Dobra, może sformułuję to bardziej przystępnie. Otóż zajmujecie piąte miejsce. Jak wielki awans przewidujecie po upragnionym pozbyciu się kolesia, który wszystko spie'rdolił, debila i neandertala, beznadziejnego trenera Bakero?

 

Bo jeśli uważacie, że różnica między tym koszmarem a normalnym trenerem to np. jedno miejsce w tabeli, to będę dość rozbawiony.

 

 

Może masz chwilę czasu i chciałbyś się zająć klubem? Bo z tego co czytam w Twoich postach o piłce, to wydaje mi się, że drugiej tak znakomitej postaci w Polsce nie ma.

 

To także bardzo zabawna opinia, ponieważ kiedy ostatnio sprawdzałem, to nie ja piszę non stop tylko o tym, jacy wszyscy są beznadziejni i nienormalnie słabi.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

To chyba nie dokładnie czytasz. Piłkarzyki też chvja grają. i też są chvjami. Jak bakero. Kierownictwo klubu też mamy nie najlepsze.

 

Dobra, może sformułuję to bardziej przystępnie. Otóż zajmujecie piąte miejsce. Jak wielki awans przewidujecie po upragnionym pozbyciu się kolesia, który wszystko spie'rdolił, debila i neandertala, beznadziejnego trenera Bakero?

 

Bo jeśli uważacie, że różnica między tym koszmarem a normalnym trenerem to np. jedno miejsce w tabeli, to będę dość rozbawiony.

 

 

oczekuję lepszej gry. Ambicji i zapierdalania po boisku. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ta drużyna zrobiła ogromny krok w tył przez ostanie 1,5 roku. Bakero nie miał jaj by ogarnąć kopaczy. Jego pierdzielenie o zrealizowanej taktyce oraz % posiadania piłki przyprawiało mnie o mdłości. Przyjeżdża taki GKS, ogrywa nas na własnym boisku a ich trener mówi, że oni nie musieli oglądać naszych meczów bo doskonale wiedzą jak gra Kolejorz. No (pipi) ;/

 

Bakero dorównał "wielkiemu trenerowi" Adolfi Pinterowi.

 

Może masz chwilę czasu i chciałbyś się zająć klubem? Bo z tego co czytam w Twoich postach o piłce, to wydaje mi się, że drugiej tak znakomitej postaci w Polsce nie ma.

 

To także bardzo zabawna opinia, ponieważ kiedy ostatnio sprawdzałem, to nie ja piszę non stop tylko o tym, jacy wszyscy są beznadziejni i nienormalnie słabi.

Nic zabawnego tu nie widzę. Propozycja całkiem serio :sorcerer:

Grają beznadziejnie słabo, to jak mam o nich pisać :ninja:

Odnośnik do komentarza

oczekuję lepszej gry. Ambicji i zapierdalania po boisku. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ta drużyna zrobiła ogromny krok w tył przez ostanie 1,5 roku.

 

Gdy przychodził Bakero, Lech zajmował 14. miejsce w tabeli, teraz zajmuje piąte. Ogromny krok w tył. Tak, wiem, wtedy byli ambitni a teraz nie są, no ale chyba rozumiesz, że to mnie nieco bawi.

 

 

 

Grają beznadziejnie słabo, to jak mam o nich pisać :ninja:

 

Są na piątym miejscu. Bywało dużo gorzej.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

za 10 min wyprzedzi ich Podbeskidzie... helooooł! to już jest dramat, jak możesz ogórku tego nie dostrzegać?!

 

 

Nie wiem, który fragment "jak przychodził Bakero, zajmowali 14. miejsce" jest niejasny, więc trudno mi tu coś dodać.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

no zaprzeczyc się nie da- Zielinski zostawił drużynę nad strefą spadkową czyli rozumując logicznie można powiedziec, że Bakero dokonał progresu

 

 

 

Ofsajd - Podbeskidzie aktualnie wyprzedza też Wisłe :P <wiem, mecz zaległy mają krakowianie>

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...