Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ten o który Ciebie PYTAŁEM.

 

Zauważ różnicę pomiędzy zapytaniem, a obwieszczaniem światu różnych dziwnych prawd.

 

 

edit.

 

Z tego co wyczytałem, to panienki nie podeszły nawet podziękować za doping. Ni do Kotła, ni do dzieciaczków co już jest prawdziwym s(pipi)ysyństwem z ich strony.

Na dzień dzisiejszy (pipi)ał ich pies.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

(...)

Możesz dać linka, bo pierwsze słyszę. Nie sądzę żeby to było oficjalne pismo jakiejkolwiek Grupy Kibicowskiej Lecha Poznań.

A jeśli nie jest, to możesz sobie takie niusy wsadzić w kieszeń ;)

Też nie sądzę, bo mimo nie najlepszej opinii o zorganizowanych grupach kibicowskich, przypuszczam, że jednak są w nich ludzie operujący językiem polskim trochę lepiej niż autorzy 'wznoszący' tę bełkotliwą petycję.

A informacja przedwczoraj przewinęła się przez większość portali, np. http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html .

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

 

Z tego co wyczytałem, to panienki nie podeszły nawet podziękować za doping. Ni do Kotła, ni do dzieciaczków co już jest prawdziwym s(pipi)ysyństwem z ich strony.

Na dzień dzisiejszy (pipi)ał ich pies.

 

Tym bardziej, że jedna z duszyczkowych grup przygotowała nawet oprawę. Najpierw pojawiły się flagi, potem weszła sektorówka, a na koniec dzieciaki miały przygotowane niebieskie balony które poprzebijały robiąc efekty dźwiękowe. Takie swoje achtungi.

 

Ta dziecięca oprawa była najlepszym momentem z całego marnego, wczorajszego zdarzenia. Aż serce rośnie gdy się widzi takie akcje. Jak znajdę jakieś sensowne zdjęcia to wrzucę.

Odnośnik do komentarza

A dzis Rutek przyjechal do Poznania. Nie wiem czy to prawda, Glos Wielkopolski o tym pisal i niby inne portale tez, ja to wyczytalem na lech24.pl. Nie wiem co to za portal, natrafilem przypadkiem ale mam nadzieje ze dyskutuja nad wyje,baniem Bakero. Chociaz pewnie Rutkowski, jako najwiekszy fan wizji JMB powie ze gra jest tylko szczescia i co za tym idzie wynikow brak ;)

 

@lukas - nom, ale może końcu coś na tym zebraniu zrobią a nie będą (pipi)ić farmoazony.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Komunikat Zarządu KKS Lech Poznań

 

Zarząd KKS Lech Poznań jest dalece nieusatysfakcjonowany i zaniepokojony poziomem gry oraz wynikami, jakie w ostatnim czasie osiągnęła drużyna prowadzona przez trenera Jose Mari Bakero. Liczba zdobytych punktów oraz jakość gry zmusza nas do wnikliwego przeanalizowania potencjału zespołu oraz możliwości dalszej współpracy z trenerem.

Zarząd Klubu podjął decyzję, iż trener Bakero w dalszym ciągu prowadzić będzie zespół Lecha Poznań. Ocena pracy trenera, jak również pozostałych członków sztabu szkoleniowego i zawodników Lecha Poznań zostanie przeprowadzona po spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Wówczas podjęte zostaną decyzje dotyczące składu personalnego.

Jednocześnie pragniemy z całą stanowczością podkreślić, iż w ocenie Zarządu Klubu kibice drużyny, która ma walczyć o Mistrzostwo Polski mają prawo oczekiwać zaangażowania i determinacji w dążeniu do celu w każdym meczu.

Cel postawiony przed zespołem, czyli co najmniej awans do europejskich pucharów, pozostaje niezmienny o czym, po raz kolejny, poinformowaliśmy sztab szkoleniowy oraz zawodników Lecha Poznań.

Zarząd

KKS Lech Poznań



 

 

 

 

 

Po meczu z Zagłębiem, to będą musieli zmienić cele. Z walki o puchary na utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rudnev odstawia wszystkich w klasyfikacji króla strzelców, ładując 18 goli , dystansując drugiego Bitona dwukrotną przewagą bramek.

 

 

Udał się ten zawodnik , oj udał.

 

No ale to cała polska liga, którą rzadzi LOSOWOŚĆ. No bo taki Rudnev zapowiadał sie dobrze i tak gra. Ale tak samo zapowiadał się Ubi Parip (czy jak mu tam) i du.pa. Tak samo w Wiśle, Genkov, Iliev mieli roznosić Ekstraklasę jednak transfery nietrafione wobec oczekiwań

 

 

przy tej klasie piłkarzy liczy się szczęście

Odnośnik do komentarza

No ale to cała polska liga, którą rzadzi LOSOWOŚĆ. No bo taki Rudnev zapowiadał sie dobrze i tak gra. Ale tak samo zapowiadał się Ubi Parip (czy jak mu tam) i du.pa. Tak samo w Wiśle, Genkov, Iliev mieli roznosić Ekstraklasę jednak transfery nietrafione wobec oczekiwań

 

 

Ubiparip - jako jedność. Czy ja wiem, czy on sie zapowiadał? bardziej to działacze go zapowiadali jako super talent, a niestety okazał się kolejnym drewniakiem z Bałkanów bo Handziciu i Goliku :/

 

Rudniew jak strzela to seriami. Który to już hattrick w lidze :) A jak się zatnie to Kolejorz nie zdobywa punktów... Ba, nie zdobywa bramek :(

Odnośnik do komentarza

Decyzja Rady Nadzorczej KKS Lech Poznań

Zarząd KKS Lech Poznań pragnie poinformować, że w dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej klubu. Przedmiotem obrad była przede wszystkim ocena realizacji planów sportowych w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012.

Rada Nadzorcza podjęła decyzję, że Jose Mari Bakero w rundzie wiosennej będzie nadal pełnił funkcję trenera pierwszego zespołu Lecha Poznań.

 

 

Info z oficjalnej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tomasz Bandrowski podpisał półroczny kontrakt z Jagiellonią Białystok - poinformowała oficjalna strona klubu z Podlasia.

 

Siedmiokrotny reprezentant Polski pozytywnie przeszedł badania medyczne i związał się z Jagą półrocznym kontraktem z możliwością jego przedłużenia o rok - do czerwca 2013, a następnie o kolejny rok - do czerwca 2014.

 

 

-_-

 

A Jakub Wilk do końca sezonu w Lechii

 

:yahoo:

 

A ja co do Wilka to mam mieszane uczucia. Fakt, bardzo często mnie kolo w(pipi)iał ale też często jako jeden z niewielu zapierdalał po boisku i chociaż udawał że mu zależy.

 

 

Ja tam się ciesze. I tak spędził tu parę sezonów za długo. Jednego baletowicza mniej a i tak z niego wychowanek był taki jak z koziej dupy trąba.

 

 

 

---------------------------

 

Jeżeli ktoś ma ochotę zwiedzić wirtualne muzeum Lecha stworzone z okazji 90 rocznicy powstania klubu to zapraszam tutaj:

 

http://wirtualnemuzeum.lechpoznan.pl/

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Bo oczywiście Leśni nie byli w stanie nawet jednego pomieszczenia na wielkim stadionie zaadoptować na muzeum.

 

Sprawdziłem sobie to.

WSTYD.

Znam kolesia który by zrobił to samo przez 8h siedzenia w pracy, dodatkowo grając w jakieś smutne mmorpg i biorą pewnie z 1k za wszystko.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

JA PIER.DOLE



 

No wierzyć się nie chcę. O meczu nawet się nie wypowiadam teraz bo na spokojnie się nie da. Żal patrzeć było. Lepsza wygrana Bełchatowa niż remis - bliżej do wyje.bania Bakero.

 

I tak najlepszy akcent tego kabaretu to wypowiedź Bakero po meczu. Wielki strateg, oczywiście z łapami w kielni i poruszający ramionami co 3 słowo, powiedział że jego plan taktyczny wypalił w 100%, chłopaki grały jak należy, zabrakło tylko przypieczętowania tego sukcesu bramką. No ja nie wierze, jeszcze debili z ludzi robi. Chyba że jego plan taktyczny to 'długa piła na Rudniewa, zobaczymy co będzie'.

 

A i jeszcze Arboleda. Kamiński co prawda zawalił przy bramce, ale w ogólnym rozrachunku pokazał COKOLWIEK, a Manuel 500 tysi euro Arboleda po raz kolejny pokazał że nie nadaję się obecnie do gry w piłkę.

 

Odnośnik do komentarza

 

Lepsza wygrana Bełchatowa niż remis - bliżej do wyje.bania Bakero.

 

 

Naiwniak z Ciebie. Duży Rutkowski jest zakochany w bakero. Plan tatyczny wypalił? wypalił. Zabrakło szczęścia. A w statystykach mamy więcej strzałów i rożnych więc nie jest tak źle.

 

Tak na serio to razem z tym kudłatym bucem powinni wy(pipi) z 3/4 składu. na mecz z Ruchem wystawiłbym młodziaków z ME. Rożnicy w stylu by nie było, ale może by się starali.

 

CHCEMY TRENERA A NIE JAKIEGOŚ BAKERA!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...