Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Nom juz wczoraj dostalem to info z pewnego zrodla i sie niestety sprawdzilo. Probierz chcial za duzo siana, przeciez Lech ciagle placi Bakero kaske do konca sezonu i pewnie utrzymuje nadal jego mieszkanko w Sheratonie. Rutek byl chetny na Skorze ale po zwyciestwie we Wroclawiu ten pewnie zostanie trenerem Legii do konca sezonu. Rumak to mimo wszystko obawiam sie ze brak pucharow. Chyba. Patrzac logicznie mogl juz przy JMB pokazac swoje umiejetnosci. Skoro razem nie zrobili nic to ciezko uwierzyc mi ze sam cos wielkiego zdziala. Trenowal mlodzikow w Lechu, potem byl drugim w Jadze, wrocil no i osiagniecia z Bakero wystarczyly zeby objac stanowisko pierwszego. Ale pewnie, na Probierza nie ma kasy. Albo kogokolwiek szanowanego. Ciekawe gdzie kasa za Lewego, za LE? Chyba na skladanie lodowek albo kuchenek poszlo. Panie Boze spraw zeby sie.oni na te puchary zalapali. :(

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=inY1TL3U57I

 

 

 

"...wpisał się też upadły piłkarz, Grzegorz Kasprzik. Wiadomo, dlaczego upadły. Oto, co miał do przekazania:

 

Panowie Szacun! Buhahahaha Zabrakło tylko kilku wstawek tanecznych! Karol nie tak Cie uczyłem tanczyc! A gdzie łucznik, bujanie gołębi, syrena strazacka i rolnik w polu(sianie)! Poprawic mi sie nastepnym razem! Buhahaha Chyba wynajme pokoj obok Was!..."

 

(pipi)ec bez ambicji :/

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Gadałem przed chwilą z kumplem który gra w juniorach w Lechu i chodzi do szkoły z tymi idiotami. Po pierwsze on sam nie wie czemu zrobiło się o tym głośno dopiero teraz - film już od dłuższego czasu krąży po sieci, a w szkole wszyscy o tym wiedzieli... Po drugie te debile prawdopodobnie wylecą nie tylko z Lecha, ale i ze szkoły. Ogólnie syf jak cholera, taki na przykład Drewniak, bardzo aktywny na filmiku, to całkiem niezły grajek. Reprezentacja młodzieżowa, nawet Bakero włączył go do pierwszej drużyny. Kto wie czy on i reszta kretynów nie z(pipi)ali sobie przypadkiem przygody z piłką już na starcie. Jutro mają mieć i w klubie i szkole niezłe el dorado. Nie no trzeba mieć tak nasrane w głowie że to jest niewiarygodne.

 

Zachowania Kasprzika nie będę nawet komentował. Banda po(pipi)usów. :confused:

 

e; jeśli się nie mylę to ojciec jednego z gwiazdorów tego filmu, Sebastiana Polodego, ma salony samochodowe w Poznaniu. Pewnie dumny z synusia :D podobnie jak i reszta rodziców.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Sztab szkoleniowy KKS Lech Poznań podjął decyzję o ukaraniu 6 zawodników karą finansową o równowartości 3-miesięcznego wynagrodzenia, w związku z zachowaniem niegodnym zawodnika Lecha Poznań.

 

Przedstawione na filmie z sierpnia 2011 roku zachowania są poniżej wszelkich norm przyzwoitości i dobrego wychowania, które bezwzględnie wymagane są od zawodników wszystkich drużyn Lecha Poznań. Ich tłumaczenie, że samo zachowanie oraz zamieszczenie filmu w internecie to przejaw głupoty i niedojrzałości, nie może stanowić dla nich usprawiedliwienia.

Sztab szkoleniowy KKS Lech już podjął działania, które mają zapobiectakim zachowaniom w przyszłości.

 

Trener Rumak rozmawiał indywidualnie z zawodnikami i zapewnił ich, że dla osób reprezentujących taką postawę nie będzie miejsca w jego zespole ani drużynie Młodej Ekstraklasy.

 

- Nie mam nic na swoją obronę. To najgłupszy szczeniacki wybryk w moim życiu. Chciałem bardzo przeprosić za swoje zachowanie moich trenerów, klub i wszystkich kibiców Lecha Poznań. Każdy popełnia błędy, jednak nasze głupie działanie dodatkowo dotknęło klub i nadszarpnęło jego wizerunek, co jest niewybaczalne. Cokolwiek teraz powiem, wiem, że mało kto w to uwierzy. Swoje winy będę musiał odkupić ciężką pracą na boisku. To nie tylko moje zdanie, ale wszystkich z nas, którzy są widoczni na filmie powiedział Szymon Drewniak, jeden z zawodników widoczny na filmie.

 

Trzeba było myśleć wcześniej. (pipi)ani frajerzy.

Odnośnik do komentarza

Blisko 1500 kiboli Lecha Poznań pojawiło się na sobotnim treningu podopiecznych Mariusza Rumaka, a relacjonujący wydarzenie dziennikarze zostali obrzuceni petardami hukowymi i wulgarnymi wyzwiskami.

 

OtVqe.jpg

 

mJcgT.jpg

 

http://epoznan.pl/news-news-31006

 

'To lubię - rzekłem - to lubię!' cytując Mickiewicza :D Dziennikarze widocznie nie zrozumieli oficjalnego przekazu klubu, że trening jest zamknięty dla mediów :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...