Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Orson: tego njusa wrzuciłem w kategorii : "humor" :) A ty mnie tu atakujesz :( a :"Szkoda, że nie napisałes tego jeszcze w dziale Motoryzacja. " odebrałem to jak bym spamował tym w każdym topicu na forum.

 

Ofsajd: Jak widać nadal boli ta strata, co? I to jeszcze z Cracovią :whistling: A mistrza wyłania się po całym sezonie gry nie po jedneh bramce. Chociaż ta była bardzo ważna i pomocna.

 

Wielki K; Ciiiiii :ph34r:

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Orson: tego njusa wrzuciłem w kategorii : "humor" :) A ty mnie tu atakujesz :( a :"Szkoda, że nie napisałes tego jeszcze w dziale Motoryzacja. " odebrałem to jak bym spamował tym w każdym topicu na forum.

 

Ofsajd: Jak widać nadal boli ta strata, co? I to jeszcze z Cracovią :whistling: A mistrza wyłania się po całym sezonie gry nie po jedneh bramce. Chociaż ta była bardzo ważna i pomocna.

 

Wielki K; Ciiiiii :ph34r:

 

Mnie boli? Ja tu widzę coś innego. Ale okej zostańmy przy Twojej wersji.

Odnośnik do komentarza

IMHO gdyby to był dobry zespół, to by strzelili z tych osiemdziesięciu sytuacji które sobie wypracowali ;)

 

(pipi), nie wiem co sobie myślał JMB sadzając na ławie Stilica ale niech już więcej tak nie myśli. Wołąkiewicz grał jak ostatni patałach, Wojtkowiak też się nie popisywał. Muraś mnie zaskoczył in plus i to bardzo. Po co na boisku przez 60minut biegał Ślusorz to pewnie nawet sam Jacek Gmoch nie wie. Wejście Artjoma i Semira odmieniło grę. Szkoda że Stilić nie strzelił z główki, bo miał cholerną szansę.

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się z przedmówca :D :D :D (edit - z przed przed mówcą, Stona spierd.olił mi żart :D)

 

 

niespodzianka, chłopaki z Bielska walecznie szarpią, brak umiejętnosci i doswiadczenia nadrabiają ambicją.

 

Gdyby temu szrotowi holenderskiemu z Wisły sie tak chciało jak "góralom" to by nie było takich jaj :confused:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem coś się tak wołąkiewicza (pipi)ał(stona), on grał tak jak reszta. Mecz jak mecz. Syf kiła i mogiła ale zarząd planuje przedłużyć kontrakt z Hose Maryją Bakero o 2 lata ( [*] )

 

 

Spójrz jak on gra. Spójrz jak podaje, jak się zachowuje. Murawski grał tak jak Wołąkiewicz? Albo za dużo wypiłeś, albo oglądałeś inny mecz ;P

 

A Burić zaczyna mieć syndrom Kotora - nie łapiem piłki bo nie!

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem coś się tak wołąkiewicza (pipi)ał(stona), on grał tak jak reszta. Mecz jak mecz. Syf kiła i mogiła ale zarząd planuje przedłużyć kontrakt z Hose Maryją Bakero o 2 lata ( [*] )

 

 

Spójrz jak on gra. Spójrz jak podaje, jak się zachowuje. Murawski grał tak jak Wołąkiewicz? Albo za dużo wypiłeś, albo oglądałeś inny mecz ;P

 

A Burić zaczyna mieć syndrom Kotora - nie łapiem piłki bo nie!

Patrząc na ten mecz, to pozytywnych aspektów nie widziałem. Bo 4-5 celnych podań Murasia to nie jest okazja do braw :(

 

Burić taaa, Uczy się od starszego kolegi...

 

Bartek Ś - mecz życia...

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Z bielskiej perspektywy fajny meczyk, szkoda braku postawienia 'kropki nad i' i załadowania poznaniakom bramy, bo Podbeskidzie miałoby ustrzeloną cała trójkę potentatów ligi (Wisła, Legia, Lech). W każdym razie duża piona dla chłopaków z TSP za ambitną i odważną grę. Aż miło było popatrzeć na Lecha długimi momentami sprowadzonego do 'obrony Częstochowy' przez piłkarskich anonimów pokroju Sebastiana Ziajki :D

 

W Poznaniu chyba postępuje syndrom Wisły i Meliksona, czyli zbyt duże uzależnienie od jednego, dwóch piłkarzy. Do wejścia Rudniewa i Stilicia padaka Lecha przekraczała nawet normy Ekstraklasy...

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Kibice Lecha Poznań winą za niezadowalające wyniki drużyny obarczają Jose Bakero. Fani stworzyli petycję, w której domagają się zwolnienia hiszpańskiego szkoleniowca. - On niszczy nasz ukochany klub - argumentują sympatycy Kolejorza.

 

- W związku z niestabilną sytuacją w klubie KKS Lech Poznań, oraz tragiczną grą, atmosferą a przede wszystkim słabą formą zespołu oraz niezadowalającymi wynikami sportowymi wznosimy petycje my wierni kibice Lecha Poznań do natychmiastowego rozwiązania umowy z jednym z najmniej wartościowych trenerów jaki dotąd prowadził zespół KKS Lech Poznań - Jose Maria Bakero - napisali kibice w petycji. ( wp.pl)

 

Cel może i szczytny, ale szeroko pojęta strona składniowo- stylistyczna jakaś taka nieszczególna ;)

Odnośnik do komentarza

Kibice Lecha Poznań winą za niezadowalające wyniki drużyny obarczają Jose Bakero. Fani stworzyli petycję, w której domagają się zwolnienia hiszpańskiego szkoleniowca. - On niszczy nasz ukochany klub - argumentują sympatycy Kolejorza.

 

- W związku z niestabilną sytuacją w klubie KKS Lech Poznań, oraz tragiczną grą, atmosferą a przede wszystkim słabą formą zespołu oraz niezadowalającymi wynikami sportowymi wznosimy petycje my wierni kibice Lecha Poznań do natychmiastowego rozwiązania umowy z jednym z najmniej wartościowych trenerów jaki dotąd prowadził zespół KKS Lech Poznań - Jose Maria Bakero - napisali kibice w petycji. ( wp.pl)

 

Cel może i szczytny, ale szeroko pojęta strona składniowo- stylistyczna jakaś taka nieszczególna ;)

 

 

 

Możesz dać linka, bo pierwsze słyszę. Nie sądzę żeby to było oficjalne pismo jakiejkolwiek Grupy Kibicowskiej Lecha Poznań.

A jeśli nie jest, to możesz sobie takie niusy wsadzić w kieszeń ;)

Odnośnik do komentarza

Kibice Lecha Poznań winą za niezadowalające wyniki drużyny obarczają Jose Bakero. Fani stworzyli petycję, w której domagają się zwolnienia hiszpańskiego szkoleniowca. - On niszczy nasz ukochany klub - argumentują sympatycy Kolejorza.

 

- W związku z niestabilną sytuacją w klubie KKS Lech Poznań, oraz tragiczną grą, atmosferą a przede wszystkim słabą formą zespołu oraz niezadowalającymi wynikami sportowymi wznosimy petycje my wierni kibice Lecha Poznań do natychmiastowego rozwiązania umowy z jednym z najmniej wartościowych trenerów jaki dotąd prowadził zespół KKS Lech Poznań - Jose Maria Bakero - napisali kibice w petycji. ( wp.pl)

 

Cel może i szczytny, ale szeroko pojęta strona składniowo- stylistyczna jakaś taka nieszczególna ;)

 

 

 

Możesz dać linka, bo pierwsze słyszę. Nie sądzę żeby to było oficjalne pismo jakiejkolwiek Grupy Kibicowskiej Lecha Poznań.

A jeśli nie jest, to możesz sobie takie niusy wsadzić w kieszeń ;)

 

przecież sam wrzucasz tego typu niusy do innych tematów więc czemu się innych czepiasz? :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...