Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cracovia - Lech Poznań 0:3

 

W spotkaniu 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań wygrał w Krakowie z Cracovią 3:0. Wynik spotkania otworzył Rafał Murawski, a kolejne dwa gole dołożył niezawodny Artiom Rudnev.

 

artiom.jpg

 

Po pierwszych 3 minutach myślałem sobie, że to będzie kolejna porażka na Kałuży. A później Murwaski strzelił bramkę i doszedłem do wniosku że nie ma sensu myśleć XD

Brama Murasia ustawiła mecz i Cracovia chyba po jej utracie straciła wiarę w siebie. Imho znowu słabe spotkanie zagrał Wojtkowiak i Kotorossssssssssssssssssski, choć mu kukułcze jaja podrzucali obrońcy podając mu piłę. Szkoda że zamiast Możdżenia nie zagrał od razu Tonev.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprawdzimy czy możliwy jest powrót do w miarę normalnego dopingu.

Do Gdańska jedziemy z flagami, w barwach i dopingujemy cały mecz.

Tak samo na Lech – Legia, jedziemy z dopingiem przez 90 minut.

Po tych dwóch meczach zapadnie decyzja czy doping wraca na dobre, czy nadal będzie smutno na trybunach. Niestety nie wszystko w tej kwestii zależy od nas.

 

 

FCK YEAH!!!!!!

 

Panowie milicjanci, nie s(pipi)cie tego!

Odnośnik do komentarza

http://www.gloswielkopolski.pl/stronaglowna/462486,poznan-akcja-policji-w-tramwaju,id,t.html

 

W piątek, około godziny 23, w jednym z ostatnich tramwajów wiozących do domu kibiców po meczu Lecha z Koroną, interweniowali policjanci. Jeden z kibiców został uderzony pałką.

 

- Pytam zamaskowanego policjanta, co tam się dzieje. Mówi, że mam iść do budy. Odparłem, że od kiedy jesteśmy na ty. W tym momencie chwyta mnie za kurtkę. Wyciąga z tramwaju i przewraca na asfalt. Drugi uderza pałką - relacjonuje zdarzenia z piątkowej nocy Przemysław Nadolnik.

Odnośnik do komentarza

Co do tematu - ponoć kibice w tramwaju skakali i śpiewali, oraz całe DWA razy zaciągnęli hamulec bezpieczeństwa. Doprawdy czyny przestraszliwe, niespotykane przecież wcale po żadnym meczu Lecha. W każdym razie po tych wydarzeniach motorniczy się wystraszył i zatrzymał tramwaj, żeby policja interweniowała. Jakiegoś nowego gościa chyba wypchnęli na ten dzień, który nie ogarnia tematu.

 

Tak to jest, jak człowiek czyta forum będąc wyrąbanym po robocie - coś mi się ubzdurało ;)

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

W każdym razie, czytałem post na forum WL ks. Nowickiego - Jechałem ową 6 w pierwszym wagonie z 15-stką duszyczek (wiek 8,9 lat). Trzeba się uderzyć w piersi, że przed rondem Nowaka-Jeziorańskiego trochę tramwaj był bujany. Ale tam wszystko sobie wyjaśniliśmy i pojechaliśmy w spokoju (ze śpiewami) dalej. Na moście dworcowym z niewiadomych przyczyn tramwaj został zatrzymany. No i wkroczyli panowie w kaskach. Zaczęli siła wyciągać nas (także dzieci). Ciągnęli niektórych ze schodów. Dzieciaki mi się popłakały, bo niektóre z nich zostały uderzone przez policjantów. Reszta była na maxa wystraszona. Kiedy wróciłem z dziećmi na miejsce zbiórki (tu rodzice ich odebrali) musiałem się tłumaczyć, dlaczego tak późno i co się stało. Nie wiem czy dadzą mi duszyczki na następny mecz.

 

Tak, czy inaczej tramwaj wyglądał najprawdopodobniej tak samo, jak po każdym innym meczu Lecha na Bułgarskiej. A tamtego posta już edytowałem ;)

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Dla tych, którzy nie widzieli dzisiejszej konferencji Zarządu Lecha, niektóre najważniejsze stwierdzenia i spostrzeżenia od myślników:

- Rutkowski nie planuje sprzedaży Rudneva w zimie, bo "chce, żeby Lech grał w LM". Co będzie później - zobaczymy.

- Rutkowski wytknął pismakom, że ciągle p...ą bzdury o kibicach. Może trochę zbyt łagodnie, ale rozumiem, że jego funkcja mu inaczej nie pozwala.

- Na razie jakiekolwiek zmiany w cenach biletów nie są planowane.

- Rutkowski nie planuje zwolnienia Bakero, bo "nie wolno oceniać trenera po kilku miesiącach". Ponadto jest "z pracy trenera bardzo zadowolony, drużyna gra dobrze, ale nie ma szczęścia".

- W sprawie Stilicia Rutkowski powiedział tylko tyle, że przebieg rozmów nt. przedłużenia z nim kontraktu zależy od wyniku meczu... Bośnia i Hercegowina-Portugalia.

- Klimczak... ma trochę mniej "czerwoną" twarz i nie kończy każdego zdania dokładając "nie?"... ;)

Odnośnik do komentarza
5428.jpg

 

 

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0

 

 

W spotkaniu 12. kolejki Lech Poznań po bardzo dobrym meczu bezbramkowo zremisował przegrał z Legią Warszawa. Z tego wyniku zdecydowanie bardziej zadowoleni mogą być goście, bo to Lech przez większą część spotkania był dominującym zespołem.

 

5438.jpg

:confused:

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

XWhsz.jpg

 

Polonia Warszawa - Lech Poznań 1:0

W spotkaniu 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań przegrał w Warszawie z Polonią 0:1. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył rezerwowy Edgar Cani.

 

 

 

 

Szkoda słów. Pisząc tego posta i tak włożyłem w to więcej wysiłku niż Lech w ten mecz. Błędów popełniłem jakieś 50 razy mniej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...