Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Kibole Lecha pobili kolejny rekord

 

phoca_thumb_l_20100930_012.JPG

 

Lech Poznań od wczoraj dzierży kolejny rekord Polski. Żadnemu klubowi z naszej ekstraklasy, nie udało się sprzedać więcej karnetów niż Kolejorzowi.

 

 

Do tej pory najwyższą była liczba 12 tysięcy karnetów. Poznaniacy ten wynik uzyskiwali w latach 2007-2009. Wiadomo już, że ten wynik został poprawiony. O ile? - Nie mam jeszcze dokładnych danych. Gdy wychodziłam po południu z klubu, granica 15 tysięcy nie została przekroczona - powiedziała nam Joanna Dzios, rzeczniczka prasowa Lecha.

Odnośnik do komentarza

Niby tak. W ogóle jest totalny przewał i kolejna wymiana ma być po meczu z Zagłębiem. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za ten cały cyrk. Każdy rozsądny człowiek widział, że podłoże nie nadaje się do czegokolwiek [polecam wątki na forum WL i budowlanych na SSC ] ale na upartego wpierdalali na to kolejne rolki trawy która prawie od razu gniła. Zobaczymy co teraz wymyślą sprytnego.

Odnośnik do komentarza

Niestety. To już koniec budowy. Mi też się to nie podoba. Ale co zrobić. Jak się siedzi na tej trybunie, przy 40 tys. ludzi to wcale mi to nie przeszkadza :D

 

 

stonka2.jpg

 

poznanzuk.png

 

 

A jaka nazwa do tego tworu? Padło już wiele propozycji:

 

Pancernik Arena

Durex Arena

Karaczan Arena

Zeppelin Arena

Niedorobiona Arena

Pęknięta Gumka Arena

StonkAranea

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Stonka arena jest dobre ^^

 

Co do reszty Twoich "zabawnych inaczej" pomysłów to spotkałem się tylko z porównaniem do pancernika i zeppelina [nomen omen Hindenburg (nazwisko kojarzące się z tymi sterowcami równie mocno jak Zeppelin) urodził się w Poznaniu ] Mi odpowiada :D

Ale coś czuję że nic sensownego w tej sprawie nie wymyślą, do czasu wyłonienia operatora obiektu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

73270.jpg

 

 

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 0:1

 

W meczu 9. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań przegrał na własnym stadionie z Zagłebiem Lubin 0:1. Jedyną bramkę meczu w 73 minucie zdobył Matuesz Bartczak.

 

 

Co tu dużo gadać. Kompromitacja. Dawno się tak na meczu nie w(pipi)iałem jak wczoraj. W pierwszej połowie wszystko było ładnie pięknię. Sędzia się co prawda kompromitował ale nikt na to uwagi nie zwracał. W drugiej połowie coś się z(pipi)ało i chopaki postanowili dać dupy. Nie wiem. Na koniec meczu dostali takie gwizdy, że jeszcze czegoś takiego na stadionie nie słyszałem. Smutno w (pipi) ale należało się za taką pizdowatą postawę. Szacunkens dla wiary z Lubina, czasami mięli pierdalnięcie i pokazali że umieszczenie sektora gości na IV to jakieś totalne nieporozumienie [za(pipi)ista akustyka jest tam].

 

No to runda jesienna poszła się jebać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...