Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Czesia. Jak coś idzie nie tak to on pierwszy odwraca się od zespołu i zwala wine na piłkarzy. A to że wywalczył z Lechem Puchar Polski (być może przez korupcje) nic nie znaczy obecnie. Najlepiej jakby wzięli kogoś z zagranicy. Poszli np. śladami Wisły. Kogoś z Bundesligi albo Eredivisie dali by rade zatrudnić. Wystarczy wydać trochę kasy której im nie brakuje. "Nie ma sianka - nie ma granka"

Odnośnik do komentarza

Lech Poznań - Wisła Kraków 4:1

 

W meczu 12. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań pokonał Wisłę Kraków 4:1. Bramki dla Kolejorza zdobyli Dimitrije Injac, Sergei Krivets, Semir Stilić i Mateusz Możdżeń.

 

 

Pojechani pięknie (pipi)a :D A jaką napinkę pod koniec plebejstwo z Krakowa robiło XD Oja(pipi)ie

Dobry mecz chyba był.

Odnośnik do komentarza

Lech Poznań - Wisła Kraków 4:1

 

W meczu 12. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań pokonał Wisłę Kraków 4:1. Bramki dla Kolejorza zdobyli Dimitrije Injac, Sergei Krivets, Semir Stilić i Mateusz Możdżeń.

 

 

Pojechani pięknie (pipi) :D A jaką napinkę pod koniec plebejstwo z Krakowa robiło XD Oja(pipi)ie

Dobry mecz chyba był.

 

Nie chyba,tylko był.Naprawdę stał na dobrym poziomie, podobała mi się gra Lecha w 1 połowie,kombinacyjna i z głową,ale już dośrodkowania trochę dramat,wszystko w ręce Pawełka. Ale BRAWA!!

Odnośnik do komentarza

No napisałem chyba, bo jeszcze nie oglądałem. Dziś sobie obejrzę, to zobaczę ;)

Co do dośrodkowań, jak się w końcu nauczą grać po ziemi, to chyba następnego dnia będzie koniec świata.

 

Już wiem co to była za "JATKA!!!!*" na stadionie. Uderzanie o pleksi. Łał.

PS. Plebejstwo z Krakowa roz(pipi)ało tojtoje i punkt gastronomiczny. Brawo, prawie dogoniliście kolegów którzy demolowali stadion w Bydgoszczy. :ninja:

 

 

 

*Wg. słów "krakowskiego eksperta" Szymkowiaka

 

IMG_0990.JPG

Odnośnik do komentarza

I tak z Man City szans dużych nie ma, dobry czas na decyzję W SUMIE. Jakby zatrudnili kogoś zaj.ebistego (a mogą, skoro w LE grają to ktoś lepszy by tam przylazł) to mogłoby być zaje.biście w przyszłym sezonie i co najmniej pogrom w lidze. Ale pewnie wezmą tego Bakero i będzie tak samo jak z Zielińskim (czyli i tak ponad polski standard ;]).

Odnośnik do komentarza

Też mam taką nadzieję. Jak można dwa dni przed ważnym meczem z City zwalniać trenera. No (pipi). Beskitu, tak się w(pipi)iłem. I jeszcze ten Bakero, jak on zostanie to nie będzie miał łatwego życia na Bułgarskiej. A nasz wspaniały zarząd kłamie (pipi) w żywe oczy kibicom. No chyba, że Murinjo obejmie Lecha to im wybaczę. a tak to (pipi) nie mam mowy :diablo: :diablo: :diablo:

Odnośnik do komentarza

Spookoojnie. Jeszcze nie oficjalnie. Oblukałem wszystkie serwisy :D Sam tydzień temu dałem info że Zieliński out a jednak został. Dzisiaj wieczorem, późnym wieczorem, zarząd ma wydać oświadczenie na oficjalnej stronie - powiedziała Joanna Dzios ;]

 

W(pipi)iają mnie, a może inaczej - zastanawiają mnie teksty typu "piłkarze dostali zapewnienie od zarządu przed meczem z Wisłą że po meczu z Wisłą Zieliński straci pracę dlatego tak się starali". Gdzieś o tym czytałem i o innych "rewelacjach". Jak faktycznie go wywalą w obecnej sytuacji to roz(pipi)ią drużynę. Tym bardziej że zastąpić ma go piz.da Bakero albo ...

 

Nie dla kiboli o słabych nerwach

 

Stefan "Doktor" Majewski - ja (pipi).ne jak tak będzie

 

 

Jeszcze mówi się o Petrescu, ale jemu trzeba wyłożyć 1,5mln ojro i odpalić coś ruskim więc nie chce mi się wierzyć. No nic, poczekamy zobaczymy. A teraz módlmy się żeby Zieliński został - to by było najlepsze posunięcie :>

 

 

Edzia: Na chwilę obecną oficjalna strona Lecha - lechpoznan.pl nie działa. Ciekawe czemu

 

Dziaaała

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

W(pipi)iają mnie że nie mogą zająć miejsca w tej sprawie TERAZ. Całą sytuację opublikowali po sprzedaży biletów na City - gdyby się pośpieszyli to wiara by się w(pipi)iła i nie kupiła biletów. Teraz mówią że oświadczenie w jutrzejszym "Magazynie Kolejorz" - po co? Po to (pipi)a żeby opchnąć nakład. Gdyby nie to że mam prenumerate i bilety kupiłem to wypiąłbym się na tych debili. Co to (pipi)a ma być że mam płacić 10zł żeby dowiedzieć się kto jest trenerem? Lekko przeginają. Cały ten zarząd i jego polityka jest coraz bardziej je.bnięta. Jeszcze niech się tylko potwierdzi że wywalili Zielka. Super!

Odnośnik do komentarza

@ Ofsajd,

 

pojadę trochę z prywatą, ale zakład o 6cio pak że Lech będzie w lidze na koniec sezonu wyżej niż Wisła? Jak żeś taki kibic wierny, to chyba nie będzie problemu z takim zakładem? :whistling:

 

 

Co do sytuacji, to w(pipi)iony jestem tak jak reszta Poznania [nie licząc jednego kolesia-geja dla którego piłka nożna to 23 biegające, spocone małpy , sorry, nie pamiętam jego nicka :F ] bo JZ jaki jest taki jest ale (pipi)a tak się ludzi traktować nie powinno.

 

 

ahahahhaha

 

Oficjalne Oświadczenie Zarządu w MAGAZYNIE KOLEJORZ

Już od środy w sprzedaży znajdzie się najnowszy numer Magazynu Kolejorz, a w nim - OFICJALNE OŚWIADCZENIE ZARZĄDU W SPRAWIE TRENERA PIERWSZEGO ZESPOŁU!

 

 

(pipi)łem XD Leżę i kwiczę. Polska to piękny kraj. Trenera od siaty zwalnia się za pomocą SMSa , a JZ wy(pipi)ią na łamach miesięcznika :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...