Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

No to trzeba będzie się wybrać na sektor gości do Poznania razem z resztą legionistów aby dopingować Juve! 8)

 

Przyjedźcie też na City. Zobaczycie jakiś lepszych piłkarzy bo u was oprócz pikniku z Arsenalem (który nie miał swoich dwóch największych gwiazd :)) nie ma porządnych drużyn 8)

Odnośnik do komentarza

No to trzeba będzie się wybrać na sektor gości do Poznania razem z resztą legionistów aby dopingować Juve! 8)

 

Przyjedźcie też na City. Zobaczycie jakiś lepszych piłkarzy bo u was oprócz pikniku z Arsenalem (który nie miał swoich dwóch największych gwiazd :)) nie ma porządnych drużyn 8)

 

Nie interesują mnie piłkarze city.

Nie interesują mnie też piłkarze Juve.

A już na pewno nie interesują mnie piłkarze Lecha.

Co więcej gdy jestem na stadionie nie interesuję mnie to co się dzieje na murawie.

 

Interesuje mnie fajny wyjazd, i dla doping drużyny z którą Legia ma zgodę.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio to chyba rzadko jesteś , co? ;)

Zapominasz że przyjedziesz do Poznania. Nie sądzę żeby wpuścili Cię na sektor gości, więc będziesz siedział z piknikami. Pokibicować Juve to sobie raczej nie pokibicujesz, więc chcąc nie chcąc będziesz musiał oglądać :

-piłkarzy Juve

-piłkarzy Lecha

 

:potter:

Odnośnik do komentarza

gdy jestem na stadionie nie interesuję mnie to co się dzieje na murawie.

 

Interesuje mnie fajny wyjazd, i dla doping drużyny z którą Legia ma zgodę.

To musi być bardzo przydatna umiejętność, gdy się jest kibicem Legii - iść na mecz i nie patrzeć, jak grają piłkarze. Wynik chociaż sprawdzasz, czy wierzysz legijnym PR-owcom na słowo, że nowo zakupieni piłkarze są tym razem naprawdę fantastyczni?

Odnośnik do komentarza

Nieno, Maiden przesadził ale ja jak jestem w kotle, to też mam raczej w odwłoku to, co się dzieje na boisku. Po prostu człowiek skupia się na kibicowaniu, a mecz schodzi na drugi plan. Z tym że znowu nie można przesadzać, boisko jednak widać :teehee:

Odnośnik do komentarza

Lech na 90 % nie wyjdzie z grupy , ale jesli Poznaniacy odpadną po dobrej, ofensywnej grze- to super, nikt nie będzie miał pretensji. Jednak jesli bedzie to defensywny, wyzuty z goli styl Zielińskiego to nie bedzie ciekawie. Niby na konferencji zielinski powiedział, że Lech nie ma nic do stracenia więc bedzie parcie na rywali ale jakoś nie widze tego. No nic, bedzie ciekawie

Odnośnik do komentarza

Ostatnio to chyba rzadko jesteś , co? ;)

Zapominasz że przyjedziesz do Poznania. Nie sądzę żeby wpuścili Cię na sektor gości, więc będziesz siedział z piknikami. Pokibicować Juve to sobie raczej nie pokibicujesz, więc chcąc nie chcąc będziesz musiał oglądać :

-piłkarzy Juve

-piłkarzy Lecha

 

:potter:

 

A niby to na jakiej podstawie prawnej? :kiss:

 

 

 

Nieno, Maiden przesadził ale ja jak jestem w kotle, to też mam raczej w odwłoku to, co się dzieje na boisku. Po prostu człowiek skupia się na kibicowaniu, a mecz schodzi na drugi plan. Z tym że znowu nie można przesadzać, boisko jednak widać :teehee:

 

Nie wytłumaczysz tego naszemu niewysokiemu koledze z Jarosławia. On przecież nie może wiedzieć na czym polega kibicowanie skoro w swoim mieście chodzi na mecze JKS Jarosław z Cranovią Krasne. :potter:

 

A co by odpowiedzieć na jego pytanie - jeżeli idę na mecz, to mam w zwyczaju go sobie nagrać i obejrzeć po powrocie do domu.

Odnośnik do komentarza

Mnie generalnie bawią kibice piłki nożnej. Milanu, Liverpoolu czy Legii, wszystko jedno. A jak kibicują słabemu klubowi i co roku są przekonani, że "TO BĘDZIE TEN SEZON" (a po porażkach tradycyjnie: "to był dobry mecz, zabrakło szczęścia i sędzia pomagał rywalom"), to jest jeszcze śmieszniej.

 

Akurat Legia tydzień temu grała w moim mieście, więc wiem, na czym polega wasze kibicowanie. Sklepikarze zaklejali okna dyktą, a matki z dziećmi chowały się w domu i wyglądały przez żaluzje, aż warszawiaki wrócą do siebie.

Odnośnik do komentarza

Mnie generalnie bawią kibice piłki nożnej. Milanu, Liverpoolu czy Legii, wszystko jedno. A jak kibicują słabemu klubowi i co roku są przekonani, że "TO BĘDZIE TEN SEZON" (a po porażkach tradycyjnie: "to był dobry mecz, zabrakło szczęścia i sędzia pomagał rywalom"), to jest jeszcze śmieszniej.

 

Akurat Legia tydzień temu grała w moim mieście, więc wiem, na czym polega wasze kibicowanie. Sklepikarze zaklejali okna dyktą, a matki z dziećmi chowały się w domu i wyglądały przez żaluzje, aż warszawiaki wrócą do siebie.

+1 Tekst ze sklepikarzami był aż za mocny hehehe.

Edytowane przez Buła1988
Odnośnik do komentarza

Lech na 90 % nie wyjdzie z grupy , ale jesli Poznaniacy odpadną po dobrej, ofensywnej grze- to super, nikt nie będzie miał pretensji. Jednak jesli bedzie to defensywny, wyzuty z goli styl Zielińskiego to nie bedzie ciekawie. Niby na konferencji zielinski powiedział, że Lech nie ma nic do stracenia więc bedzie parcie na rywali ale jakoś nie widze tego. No nic, bedzie ciekawie

 

Heheh na awans to chyba nikt nie liczy :) Lepiej zostać miło zaskoczonym niż się rozczarować. W każdym razie takie firmy jak Juve i City są murowanymi kandydatami do awansu. Kolejorz nic nie musi. Chłopaki zrobili co mogli i w nagrodę grają z jednymi z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie. O dobrą grę się nie martwie bo będą atakować. Nie mają nic do stracenia w końcu :D

Odnośnik do komentarza

A niby to na jakiej podstawie prawnej? :kiss:

 

Ano takiej , że o ile mi wiadomo bilety dla gości przekazuje klub klubowi. My dajemy Juve 2200 [nie pamiętam pojemności "kurnika" dla gości] wejściówek i oni je sprzedają. No chyba że kupisz bilet we Włoszech [i nie chodzi mi o dzielnicę wawy ;P ].

My np. dostaliśmy na mecz z Juve 2000 wejściówek.

Odnośnik do komentarza

 

Akurat Legia tydzień temu grała w moim mieście, więc wiem, na czym polega wasze kibicowanie. Sklepikarze zaklejali okna dyktą, a matki z dziećmi chowały się w domu i wyglądały przez żaluzje, aż warszawiaki wrócą do siebie.

 

 

Twoje miasto to Jarosław. We Wrocławiu zapewne studiujesz, być może pracujesz. Jesteś jednak napływowcem.

Pamiętaj, że wywodzisz się z prowincji. Korzeni nie należy się wstydzić.

 

Co do wyjazdu Legii do Wrocławia, nic mi o ekscesach w wykonaniu legionistów nie wiadomo. Tak więc swoje opowiastki możesz n.p. spisać w "Myślach krótkonogiego Jarosławianina" jeżeli kiedyś takowe zechcesz spisać, ale bzdur - proszę (!) - nie pleć.

 

Poza tym pamiętaj, że to temat o Lechu, a nie o Legii, Liverpoolu czy szeroko pojętym kibicowaniu. Może żeby do tematu wrócić. Stona, czy Burić jest lepszy od Kotorowskiego?

Odnośnik do komentarza

Haha, jaki powrót z offtopa XD

 

IMHO jest lepszy. Kotor się wyrobił przez te wszystkie lata, parę razy ratował Lecha ale mimo wszystko technicznie jest słabszy od Buricia. IMHO Buric to pierwszy bramkarz, Kotor drugi, Kasprzik niestety po kontuzji formy chyba nie odzyskuje [a szkoda, bo kiedyś dawał radę].

 

 

"Być może jeszcze będziemy mieli hit tuż przed zakończeniem letniego okienka transferowego. Jak udało nam się dowiedzieć, Lech zainteresowany jest sprowadzeniem pomocnika Hannoveru Jana Schlaudraffa. 27-letni zawodnik nie może przekonać do siebie trenera, Mirko Slomki i właśnie został wyrzucony z kadry pierwszego zespołu. Jeszcze niedawno interesował się nim Fulham, teraz zabiega o niego Kolejorz.

W 2006 roku Schlaudraff miał duży wkład w awansie Alemanii Aachen do Bundesligi. Rok później został zauważony przez Bayern Monachium, ale w drużynie mistrza Niemiec grał mało i w 2008 roku za 2 mln euro przeszedł do Hannoveru. Choć może poszczycić się nawet występem w reprezentacji Niemiec, Slomka uznał, że za mało daje z siebie na treningach i dał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Czy Schlaudraff zaakceptuje ofertę Lecha, przekonamy się być może już poniedziałek."

 

źródło: "Głos Wielkopolski"

 

 

Nie wiem kto pisze niusy w "Głosie" ale z tym hitem, to mocno pojechał :o

Hahaha, on jest rok starszy ode mnie, a już jest łysy XD Pewnie dużo myśli na boisku :potter:

Odnośnik do komentarza

Że się wtrącę. jak dla mnie Krzysiek "kotor" Kotorowski to przeciętny bramkarz. Niestety jedyne naprawdę dobre pół roku Krzyśka pamiętam wtedy gdy trenował go Andrzej - Książę Paryża. Niestety, później musiał opuścić Poznań. Ktor miał swoje momenty, parę razy nam dupę i pkt ratował. Niestety większość meczów zawalił. Co rok się chcą go pozbyć i co rok jakimś cudem zostaje. Burić jest młodszy, ma lepsze warunki fizyczne i lepiej gra nad przed polu. Jest pewniejszy w interwencjach i jak narazie szczęście mu dopisuje. Więc jak dla mnie to nr. 1 na bramce. Kotor 2. Kasprzik to niestety jak na razie nie porozumienie i może kandydować z Dolhą do nagrody najgorszych bramkarzy Lecha ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza

Lech gra średnio ?? Chciałbym by grali chociaż średnio. Gra totalny bajzel (fajne słowo :D)... Wygrana z Cracovią zamydliła troszkę oczy...Gdyby nie awans do LE to myślę, że Jacek mógłby już zacząć pakowanie.Chociaż za same wystawianie co niektórych zawodników powinien obrać inny kierunek kontynuowania swojej kariery trenerskiej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...