Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Skandal-po-meczu-Legii-Pilkarz-uderzony,wid,13283256,wiadomosc.html

 

No to teraz czekamy na nagonkę Koszernej na Legię. Jakaś nowa krucjata na stadionowych bandytów? W końcu uderzyć piłkarza w twarz, to chyba coś gorszego niż opluć spitusa na trybunach?

 

 

No ale to Warszawa, wiadoma rzecz, stolica, więc może Koszerna nie będzie kalać własnego gniazda. Zobaczymy.

 

Jak że w życiu nigdy nic nie jest pewne, to może jakieś info z trybun by Maiden? Serio ktoś tam kogoś uderzył, czy po prostu znowu mamy nagonkę?

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie, tym razem wyrywalem foczki na dzikim clubbingu w polnocnej Anglii. Nb, to ciekawe ile przez tych pare dni, Greg zebral grzybkow grajac w gierki na nintendo :turned: ?

 

 

Na korsyke, szlachta poleci, ale w lecie ;)

 

 

 

Widze, ze mnie wam brakowalo - nie powiem, schlebia mi gdy widze, ze zycie polowy formingu ogniskuje sie w okol mojej skromnej osoby.

 

No co nowego? W sumie nic.

 

Wielkopolscy kibice wciaz - jawnie - daja wyraz na tym forum swojemu gleboko zakorzenionemu antysemityzmowi (moderatorek jak zawsze daje przyklad), ich druzyna nie umie wygrac na wlasnym stadionie z drugoligowcem, a najlepszy Klub w Polsce jest juz jedna noga w finale Pucharu Polski. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ojtam , się przypierdalasz ;) Ważne że kolejny klub dołącza do antykoszernej koalicji :thumbsup:

 

Legia zawsze miała napięte stosunki z Wybiórczą - z prostej przyczyny, jest to klub którego kibice utożsamiają się ruchami prawicowymi. I to nie pierwsza tego typu akcja skierowana przeciw Wybiórczej.

 

slowik.jpg

 

Zapędy polityczne przeniosłem tutaj :)

Edytowane przez Stona
dodany odnośnik do "pieprzenia"
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...