Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to nie lata 90' , gdzie urządzało się bitwy na stadionach ?

trzeba było poza stadionem.

 

Maiden odstaw tramal, szkodzi ci . Co z tego, ze nieźle jak znów przegrali? Pośmiewisko i tyle, sam Skorża darł sie na piłkarzy, ze czas przestac byc pośmiewiskiem, ze maja grac skutecznie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

akurat ja doping Legii i Lecha będę mógł podziwiać raczej tylko i wyłącznie w tv.Jednak z tej perspektywy(choć szalenie jet ona subiektywna, dużo zależy też od samego ustawienia mikrofonów na boisku itp) to wydaje mi się,że najlepszy doping w Polsce mimo wszystko ma Legia. No i wydaje mi się ,że zdecydowanie procentowo ma największy odsetek kibiców który krzyczą i dopingują w czasie meczu.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ,z perspektywy TV, która cholernie zakłamuje rzeczywistość. Wszystko zależy od dźwiękowca, ustawienia mikrofonów i filozofii stacji. Na C+ o ile dobrze pamiętam doping leci z tych mikrofonów, przy których aktualnie jest piłka = nawet jeśli cały stadion napier#%#% a piłka jest przy sektorze gości, których ledwo słychać, to i tak usłyszysz właśnie ich pokrzykiwania. I piszę tutaj ogólnie, nie konkretnie o meczu Lech-Legia [bo jeszcze go nie widziałem].

 

ProTip Na wyjazdy jeżdżą akurat praktycznie sami ludzie którzy dopingują non-stop :)

Odnośnik do komentarza

akurat mi chodzi ogólnie o doping. Wogóle tu nie miałem na myśli wczorajszego meczu tylko to co widzę w tv gdy oglądam mecze Lecha u siebie i Legii u siebie.

 

Ale tak jak pisałem i zresztą każdy trzeźwo patrzący na ligę to potwierdzi - dużo od samego dźwiękowca i mikrofonów zależy. Mimo wszystko jednak dalej twierdzę,że Legia doping ma lepszy, choć frekwencyjnie nikt jeszcze przez długi czas nie zagrozi w polsce lechowi

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Bo mamy duzo kompletow, na niedkonczonym stadionie, a wasz jest wiekszy? :potter:

 

 

Patrz, jaka zagadka. :woot:

 

 

Juz nie mowiac o tym, ze pol miasta poszlo Legie ogladac - wiadomo, najlepszy klub w Polsce dziala elektryzujaco na kibicow w calym kraju. Nawet Yap chcial zobaczyc Legie grajaca na zywo :turned: :turned:

 

 

A doping i ultrasow mamy najlepszych, wiadomsa <3

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzajcie z tym kochaniem/nienawidzenie bo z tego co tu piszecie wynika że to działa ale tylko w waszych wzajemnych relacjach, ja szczerze mówiąc mam wyjebane na wasze kluby i całkiem mi z tym dobrze. Rozumiem od czasu do czasu się ponapinać przy okazji bezpośrednich meczy ale tak cały rok? Wasze zachowanie bardzo przypomina mi zachowanie pewnego małego klubu z Krakowa który to przy każdej nadarzającej się okazji głośno wspomina, wykrzykuje, okazuje jak to Wisły nienawidzi. Co zresztą dla mnie jest śmieszne i świadczy o kompleksach, problemach z dowartościowaniem samych siebie.

Odnośnik do komentarza

To nie ma znaczenia - wazne, ze w Polsce, nikt do Legii nie odnosi sie z obojetnoscia. Ten klub sie albo kocha, albo nienawidzi. :turned:

 

 

 

A wielkopolski klub? Pffffffffff :rofl2:

 

Legie nienawidzi pół polski przez ich śmieszną historię i ściąganie najlepszych piłkarzy do tego śmiesznego klubiku. Jak np. Okońskiego do "wojska" ukradliście.

Odnośnik do komentarza

troche przesadzacie

 

frakwencyjnie odkąd pamiętam Lech był niedościgniony. W obecnym sezonie w wyniku wyników i tego co dzieje się w Lechu, Legia bardzo się zbliżyła do frekwencji Lecha ale dalej to Lech ma największy potencjał do wypełniania swojego stadionu w kraju. Nie pamiętacie poprzednich sezonów? przecież praktycznie tylko na Lechu zawsze było ponad 10-15tyś kibiców, nie wspominając czasów II ligi dla tego klubu gdzie przychodziło nawet 20tyś.

 

A Legia? doping mają obecnie wg mnie najlepszy ale ogółem to nowy stadion zadziała bardzo mobilizująco o dziwo na kibiców. Na starej łazienkowskiej nie było tak różowo. Przypomnijcie sobie chociażby czasy Wielkiej Legii z Szczęsnym,Piszem,Podbrożnym, Stańkiem, Zielińskim - przecież tam ledwie 10tyś kibiców wtedy przychodziło i nawet na meczach Ligi Mistrzów w fazie grupowej nie zawsze był komplet i to w mieście gdzie żyje ponad milion ludzi.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa, czemu nikt nie pyta gdzie jest wasz Cezar? :turned:

 

 

Gardlo zdarte, Levi godnie zastepuje Starucha - Legia gol, allez, allez przezaje.bis.cie wychodzilo.

 

 

Szykujcie sie na druga Czestochowe ptaszeczki, juz my ja wam zgotujemy <3

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu wlasnie widac, jak kulturalnie zachowywali sie kibice wielkopolskiego klubu po tym dwumeczu (Orson by sie pewnie domagal ich zagazowania):

 

 

 

 

Parafrazujac Cie, "jak niewinne dziewice, i pudelki paryskie".

 

 

 

Mam nadzieję, wielki fanatyku, że pojedziesz do Bydgoszczy?

 

 

Czy tez nie, bo kisielek w gaciach, i potencjalny zawal mamusi na tapecie?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Szanowny Pan Adam Michnik Redaktor Naczelny "Gazety Wyborczej"

 

Pragniemy wyrazić nasze oburzenie i ubolewanie w związku z flagą eksponowaną w sektorze kibiców naszego klubu podczas meczu Lech Poznań - Legia Warszawa.

 

Chcielibyśmy zapewnić Pana, iż Zarząd Legii Warszawa nie wyraził i nigdy nie wyrazi zgody na tego typu oprawy na swoim stadionie oraz nigdy by nie zaakceptował podobnych demonstracji.

 

Zdajemy sobie sprawę, iż mimo że za akceptację wszelkiego rodzaju elementów oprawy przygotowanych przez kibiców (flagi, transparenty etc.) odpowiadają delegat PZPN oraz organizator meczu, to zachowanie kibiców podczas meczów wyjazdowych naszej drużyny jest utożsamiane z klubem.

 

Pragniemy zapewnić Pana, iż Klub Piłkarski Legia Warszawa nie ustał w swojej walce z chuligaństwem na stadionach, a do takich należy zaliczyć ostatnie "oprawy" meczowe i naganne zachowanie fanów Legii. Jeszcze raz przepraszamy za organizatorów tej i poprzednich akcji godzących w dobre imię Pańskie i "Gazety Wyborczej" oraz prosimy, aby przyjął Pan nasze zapewnienia, iż dołożymy starań, aby takie demonstracje w przyszłości nie miały miejsca

 

Z poważaniem

 

Paweł Kosmala

Prezes Zarządu Legii Warszawa

 

 

Mi by było wstyd, nie wiem jak jest z Tobą, Maiden?

Ofkoz wstyd za zarząd.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...