Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

Protestują ci którzy chcą, jak na razie chyba większość ekip ekstraklasy i I ligi opuściła trybuny. Z tego co wiem to tylko Duma Stolicy postanowiła pozostać na trybunach w meczu z Cracovią.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Witam kolegów z Warszawy pozdrowienia z Elbląga.:)

 

Mam do was pytanie odnośnie protestu kibiców.

Na ostatnim meczu Olimpii z Wigrami wyszliśmy ze stadionu w 10 min.Czy ten protest dotyczy wszystkich drużyn z Polski, tych którzy są w OZSK czy zgód Legii/Lecha?

 

Legia wita Olimpię :)

 

 

 

 

Wszystkich drużyn piłkarskich :)

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Zamiast pisać dyrdymały, idź już - jak za starych dobrych czasów - popodrywać moją dziewczynę przez foruma i_lol3.gifi_lol3.gifi_lol3.gifi_lol3.gifi_lol3.gif

 

 

Świetny mecz Legii, bodaj najlepszy wyjazdowy w tym sezonie. Cieszy postawa Hubnika który doszedł do siebie po kontuzji. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczoną grą Żyro - świetnie radzi sobie na pozycji napastnika, wyraźnie nabrał masy, zmężniał.

 

Będzie "pudło". z_dziadek.gif

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

powiedz mi, która to ta twoja babka, to ci powiem czy ją miałem czy nie :potter:

 

 

heh, na Legie zawsze mogę liczyc , nie dosc że dostarcza beki to i mnie zywi - nie wiedziec czemu buki ciagle widzą potege z warszawy (heheheheh) jako faworyta. Nic tylko obstawia, mozna z podpórkami ale warto tez ryzykowa i grac na porazki Legi (i) ....spoo floty , nic tylko grac :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Mieć, to Ty miałeś, ale własną skórkę między palcami :teehee:

 

 

Podryw przez forum dla konsolomaniaków, o kur.wa i_lol3.gifi_lol3.gif

 

 

Stadion oficjalnie przekazany do użytku Legii

 

Tak jak informowaliśmy rano, dziś oficjalnie odbyło się przekazanie trybuny zachodniej nowego stadionu przy Łazienkowskiej, Klubowi Piłkarskiemu Legia. Od 11 maja Legia jest więc gospodarzem całego, mogącego pomieścić 31 tysięcy widzów, stadionu.

 

"Dziękujmy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wspaniałym dziele. Udało się zrealizować wielkie marzenie Legii o nowym stadionie. Powstał najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny obiekt sportowy w Polsce. Nie byłoby to możliwe bez wspaniałej współpracy inwestora – m.st. Warszawy, projektantów – firmy JSK Architekci oraz wykonawcy – firmy Polimex-Mostostal, a także czuwających nad realizacją tego niezwykłego projektu Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Legii Warszawa. Raz jeszcze wszystkim gorąco dziękuję. Mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić kibiców na tę piękną trybunę jeszcze w tym sezonie. Nie wszystko jednak zależy od nas" – powiedział członek zarządu Legii, Marek Drabczyk

 

i_kowboi.gif

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Mieć, to Ty miałeś, ale własną skórkę między palcami :teehee:

 

 

Podryw przez forum dla konsolomaniaków, o kur.wa i_lol3.gifi_lol3.gif

 

 

Stadion oficjalnie przekazany do użytku Legii

 

Tak jak informowaliśmy rano, dziś oficjalnie odbyło się przekazanie trybuny zachodniej nowego stadionu przy Łazienkowskiej, Klubowi Piłkarskiemu Legia. Od 11 maja Legia jest więc gospodarzem całego, mogącego pomieścić 31 tysięcy widzów, stadionu.

 

"Dziękujmy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wspaniałym dziele. Udało się zrealizować wielkie marzenie Legii o nowym stadionie. Powstał najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny obiekt sportowy w Polsce. Nie byłoby to możliwe bez wspaniałej współpracy inwestora – m.st. Warszawy, projektantów – firmy JSK Architekci oraz wykonawcy – firmy Polimex-Mostostal, a także czuwających nad realizacją tego niezwykłego projektu Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Legii Warszawa. Raz jeszcze wszystkim gorąco dziękuję. Mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić kibiców na tę piękną trybunę jeszcze w tym sezonie. Nie wszystko jednak zależy od nas" – powiedział członek zarządu Legii, Marek Drabczyk

 

i_kowboi.gif

 

Nie bój i tak wam zamkną stadion :potter:

 

 

Jak i połowie polski

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...