Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli za chodzenie na PEPSI Arenę mój klub ma dostawać 6 mln złotych, to luuuuuuuuz.

 

Lepsze to od POZnań* Arena, potocznie zwanym "StonQ Arena" vel "Estatadio bez trawy". :teehee:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Ależ przytaczaj, umieram z ciekawości - wiesz, u nas przynajmniej rośnie trawa. Choć z drugiej strony, ta wam chyba nie potrzebna, wam przecież tak dobrze idzie na śniegu :whistling:

 

 

Choć z drugiej strony Cię rozumiem - zapewne zazdrościsz kibicom Legii kompetencji działaczy, którzy odwalczyli w negocjacjach z miastem, prawa do ryczałtowania nazwy stadionu, i możliwości sprzedaży lóż. :teehee:

 

 

Już nie wspomnę o tym, że musisz zazdrościć stadionu, który dość, że jest najnowocześniejszy w Polsce, to jeszcze idealny pod względem wielkości jak na polskie warunki :teehee:

 

 

Wy macie (a właściwie guzik macie, bo współdzielicie go z zasłużonym poznańskim klubem, Wartą) moloch, który jest dla was po prostu za duży - nie bójmy się tego głośno powiedzieć.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Ależ przytaczaj, umieram z ciekawości - wiesz, u nas przynajmniej rośnie trawa. Choć z drugiej strony, ta wam chyba nie potrzebna, wam przecież tak dobrze idzie na śniegu :whistling:

 

My przynajmniej GRAMY i WYGRYWAMY z drużynami pokroju Manchaster City

 

Choć z drugiej strony Cię rozumiem - zapewne zazdrościsz kibicom Legii kompetencji działaczy, którzy odwalczyli w negocjacjach z miastem, prawa do ryczałtowania nazwy stadionu, i możliwości sprzedaży lóż. :teehee:

 

Pro tip, Lech też sprzedaje loże VIP.

 

Już nie wspomnę o tym, że musisz zazdrościć stadionu, który dość, że jest najnowocześniejszy w Polsce, to jeszcze idealny pod względem wielkości jak na polskie warunki :teehee:

 

Nie da się ukryć, że macie jeden z najlepszych stadionów w Polsce, a nasz jest przykładem niekompetencji urzędasów. Myślę że każdy w Polszy każdy może zazdrościć Wam stadionu.

 

Wy macie (a właściwie guzik macie, bo współdzielicie go z zasłużonym poznańskim klubem, Wartą) moloch, który jest dla was po prostu za duży - nie bójmy się tego głośno powiedzieć.

 

Stadion jest MIEJSKI, więc może z niego korzystać KAŻDY kto zapłaci odpowiednią sumę i się dogada z miastem. To że jest za duży NA POLSKĄ LIGĘ, to wie każdy. Jak widziałeś na LE europejską jest w sam raz :)

Odnośnik do komentarza

My przynajmniej GRAMY i WYGRYWAMY z drużynami pokroju Manchaster City

 

Owszem, ale na śniegu.

 

Pro tip, Lech też sprzedaje loże VIP.

 

A czy wielopolski klub może ryczałtować nazwę stadionu, i wynajmować go innym podmiotem celem zarabia na organizacji różnych imprez? No, tak myślałem.

 

Nie da się ukryć, że macie jeden z najlepszych stadionów w Polsce, a nasz jest przykładem niekompetencji urzędasów. Myślę że każdy w Polszy każdy może zazdrościć Wam stadionu.

 

Doceniam szczerość. Łap plusa. Aczkolwiek trudno by było inaczej, najlepszy klub w Polsce, musi mieć najlepszy stadion w Polsce. To idzie w parze. :thumbsup:

 

Stadion jest MIEJSKI, więc może z niego korzystać KAŻDY kto zapłaci odpowiednią sumę i się dogada z miastem. To że jest za duży NA POLSKĄ LIGĘ, to wie każdy. Jak widziałeś na LE europejską jest w sam raz :)

 

Stadion na Łazienkowskiej, też jest stadionem miejskim, ale z drużyn piłkarskich, monopol na jego użytkowanie ma Legia :teehee:

 

Wiesz, ja wolę scenariusz Legii - na ligę, estadio WP. Na ewentualną Ligę Mistrzów, Ligę Europejską, spacerek za Wisłę i grą na pięknym Stadionie Narodowym :teehee:

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Owszem, ale na śniegu.

Proszę Cię, w Turynie śniegu nie było i ustrzeliliśmy Juventusowi 3 bramki. Ile meczy było na śniegu? Ile ptk. Lech zdobył? Dziękuję.

 

A czy wielopolski klub może ryczałtować nazwę stadionu, i wynajmować go innym podmiotem celem zarabia na organizacji różnych imprez? No, tak myślałem.

Jeśli zostanie operatorem obiektu, a na razie wszystko ku temu zmierza, to tak, będzie robił wszystko to oraz wiele więcej.

 

Doceniam szczerość. Łap plusa. Aczkolwiek trudno by było inaczej, najlepszy klub w Polsce, musi mieć najlepszy stadion w Polsce. To idzie w parze. :thumbsup:

Choćbyś nawet zjadł tysiąc kiełbasek, to, przynajmniej do przedostatniego meczu tego sezonu, najlepszym klubem w Polsce pozostaje Lech Poznań :potter:

 

Stadion na Łazienkowskiej, też jest stadionem miejskim, ale z drużyn piłkarskich, monopol na jego użytkowanie ma Legia :teehee:

Widocznie Wojciechowski, w przeciwieństwie do Prezesowej Zielonej Rewolucji [zwanej też Zieloną Owulacją ;) ], nie potrafi dbać o interesy swojego klubu.

 

Wiesz, ja wolę scenariusz Legii - na ligę, estadio WP. Na ewentualną Ligę Mistrzów, Ligę Europejską, spacerek za Wisłę i grą na pięknym Stadionie Narodowym :teehee:

Zupełnie inne były założenia przy budowie Stadionu Miejskiego, zupełnie inne przy budowie SWP.

Odnośnik do komentarza

Ogarniecie się, to jest temat o Legii, a nie o Lechu, więc nie róbcie syfu, bo czekam na odpowiedź Maidena, co z trybuną ? <_<

 

Zostanie oddana na mecz z Wisłą. Tak długo to trwało, ponieważ trzeba w nią było wkomponować starą, zabytkową fasadę starej trybuny. Jest tam też dużo pomieszczeń specjalistycznych (szatnie piłkarzy, odnowa, kuchnie do restauracji, loże itp). Poziom wykończenia będzie na poziomie światowym. Nawet krzesełka, a właściwie fotele (skórzane) będą unikatowe jak na naszą ligę.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

trwa to długo, ale budowę naszego stadionu można porównać chyba tylko do budowy stadionu w Poznaniu. Kilka razy zmieniany projekt, obsuwa spowodowana powstawaniem tych projektów, niechęć urzędników do skończenia tego co zaczęli... Maiden powiedz mi jak wyglądają powierzchnie(o ile są takie) pod trybunami które już są otwarte? możesz wrzucić jakieś zdjęcia bo nie mogę nic takiego znaleźć, a wydaje mi się że pod tym względem jest spora różnica w ilości pracy przy wykańczaniu trybun u nas i przy Ł3.

 

Co do meczu który właśnie sobie oglądam: Lech zagubiony, Legia boi się strzelać na bramkę. Ogólnie nuda.

 

@Stona: a po co wam stadion w sam raz na LE skoro nie będziecie w niej grać?

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

dsc00217.jpg

 

znalazłem to i teraz mam pytanie: to jest przestrzeń pod trybuną? tam po lewej są kibelki i jakaś gastronomia? Czy kibic jak jest zimno może sobie wejść do jakiegoś pomieszczenia w przerwie żeby wypić jakąś herbatę, czy zjeść coś ciepłego, czy te wszystkie atrakcje tylko na świeżym powietrzu?

Odnośnik do komentarza

 

Parafrazując Maidena, gdzie są kibice Legii po porażce? :teehee:

 

 

 

lech39.jpg

 

 

 

Gdzie byli wczoraj kibice Lecha? Bo na pewno nie na stadionie - widoczne przesiwty. I nawet pikniki w postaci Yapa nie pomogly?

 

 

Po porazce? Owszem. Niezasluzonej, co przynznal sam Bakero. Legia byla zdecydowanie lepsza na boisku. Co nie bylo specjalnie trudne, gdyz wielkopolska druzyna byla mizernie slaba. Przegrana po przypadkowym golu, i tragicznym sedziowaniu. Kotorowski powinien byl wyleciec. Ale nie od dzis wiadomo, ze PZPN faworyzuje wielkopolski klub :potter:

 

 

 

Wielkopolanom jak zawsze najgłośniej wychodzilo wrzucanie na Legie, szczegolnie po strzelonym golu. Morda ucieszona, ze co minute slychac bylo Legie zagluszajaca wielkopolan :thumbsup:

 

No i, ze plonely szmaty w niebieskich barwach :thumbsup:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=5P0uBsUqr0Q&feature=player_embedded

 

 

a ja siedzialem obok waszego sektor i obiektywnie powiem, ze fantastyczny macie doping, chyba w tej chwili najlepszy w polsce. Glosny, non stop slyszalny, roznorodny, pomyslowy, momentami bardzo inteligenty. Wg mnie swietne to wasze "transowe" wielominutowe "legia warszawa". Pomysl z "gazeta" i "zadymiarze" kapitalne. Ale my tez dalismy rade :)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak wrzucić słowa piknika z IV :potter:

 

Gdzie słyszałeś tą Legię zagłuszającą Nas? W TV? Aha :teehee:

 

No i widzę znowu przegraliście przez sędziego. No... tak .. w końcu Legia inaczej meczy nie przegrywa. Równie dobrze mogę powiedzieć, że powinniśmy wygrać 2-0. Ale sędzia nie pozwolił.

Odnośnik do komentarza

W aktualnej formie, Twoja druzyna jest cienka jak sik pajaka. Tym bardziej mnie boli ta porazka.

 

- Nie wiem, czemu sędzia Robert Małek nie dał bramkarzowi gospodarzy czerwonej kartki. Sytuacja była ewidentna, nie trzeba się wspierać autorytetami, by to wiedzieć - tak były ligowy arbiter ocenia kontrowersyjną sytuację w meczu Lech - Legia - czytamy na stronie gazeta.pl

 

W 65 min wychodzący na czystą pozycję Manu był powstrzymywany przez Krzysztofa Kotorowskiego poza polem karnym. Telewizyjne powtórki wyraźnie pokazują, że bramkarz atakuje nogi gracza Legii, powodując upadek. Arbiter po konsultacji z partnerem na linii pokazał mu żółtą kartkę.

 

- Sędzia Małek pomylił dwa przepisy. Gdyby Manu taktycznie zbiegał w stronę chorągiewki w narożniku i wtedy Kotorowski wszedł w jego nogi, byłaby żółta kartka. Intencje obu uczestników zdarzenia wskazują, że Manu chciał zdobyć gola, a Kotorowski, chcąc przerwać akcję zagrażającą jego bramce, zagrał faul. Dla mnie nie ma żadnych wątpliwości, widocznie asystent pana Małka źle mu podpowiedział, choć to przecież z linii bocznej tę sytuację widać było najlepiej - opowiada nasz rozmówca, były ligowy arbiter.

Odnośnik do komentarza

Ależ sobie słodzicie :D

 

a tymczasem, już godzinkę prawdziwy HIT 22.kolejki Ekstraklasy czyli mecz o ostatnie miejsce w tabeli: Arka - Cracovia. Z jednej strony mecz przyjaźni, z drugiej walka o przetrwanie :) Jestem przekonany że będzie więcej emocji niż we wczorajszych meczach w Poznaniu i Madrycie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak pisać, że Lech jest w beznadziejnej formie a tym czasem z nimi przegrywać :teehee: Żałosne.

 

Powiem Ci, waszego dopingu na w Kotle [kur@#% jasna naucz się to poprawnie pisać / Stona ] nie było wcale słychać. A tez co w tym dziwnego, że po strzelonej bramce ożywia się resztę stadionu? Na Legii wszyscy śpiewają przez 90 minut razem z Żyletą ?

Edytowane przez Stona
ale mnie czasami drzaźnisz ;P
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...