Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie mogę polecić Bokurano. Jestem po 10 epizodach i jest naprawdę dobrze. Bardzo mi sie ta seria kojarzy z Evangelionem z tą różnicą, że postacie nie są tak popierd&lone. DOBRE postacie z DOBRYMI historiami (Kako,Chizu i Daichii mają naprawdę bardzo dobre swoje odcinki). Jak dalej nic się nie pieprzy to będzie to napewno jedno z moich ulubionych anime.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Legend of Legendary Heroes się skończyło za(pipi)istym cliffhangerem. Żeby było zabawniej, s2 nigdy nie zobaczy światła dziennego ;_;

Ale seria zdecydowanie godna polecenia, bardzo dobre fantasy z elementami polityki.

 

Also, via /a/

 

Shiki - shit ratings

LOLH - shitty ratings

TWGOK - shitty ratings

 

Ore no shit - godly ratings

 

the fuck is wrong with you, Japan?

Edytowane przez Zaton.
Odnośnik do komentarza

1.Isekai no Seikishi Monogatari

Gatunek:Akcja,Komedia,Fantasy,Ecchi,Mechy,Szkoła Harem

EP:13 po 45min.

Fajne anime polecam ,Główny bohater to ma szczęście wokół niego same dziewczyny ,nie że bym był zboczeńcem:D jestem ciekaw czy będzie 2 sezon.

2.Library War(Toshokan Sensou)

Gatunek:Akcja,Komedia,Romans

EP:12 po 23min.

3.Air Gear

Gatunek:Akcja,Fantasy,Komedia

EP:25+ OVA po 25min

4.Basquash

Gatunek:Komedia,Mechy,Sport

EP:26 po 23min

5.Heroic Age

Gatunek:Akcja,Fantasy,Science-Fiction,Dramat,Mechy

EP:26 po 24min.

Bardzo Fajne anime polecam

Teraz biorę się za One Piece zapowiada się na długą przygodę ,ciekawe ile mi zajmie ogarnięcie wszystkich odc.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobre Horror Anime? Tylko taki konkret, coś w klimatach Fatal Frame byłoby zajo :) Polećcie coś ;)

 

Możesz spróbować:

 

Ayakashi - Japanese Classic Horror (uwaga, to nie to samo co badziewne anime Ayakashi) - jak w nazwie, tradycyjne japońskie opowieści grozy, mi się klimacik podobał

Kikoushi Enma - cztery odcinki z demonami itp.

Kousetsu Hyaku Monogatari - każdy odcinek to osobna historia grozy, specyficzna, mroczna kreska

 

Gdybyś miał coś ciekawego to polecaj, gustuję w tego typu klimatach :)

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu poszukuję anime, które kiedyś oglądałem i sam jednak sobie nie poradzę, więc może ktoś z Was skojarzy. Było to o jakimś samuraju, pełnometrażowe anime, pierwsza scena to bandyci zaczepiają go na moście i dochodzi do walki, potem on zostaję wkręcony w coś i ma jakąś misję do spełnienia, walczy z dziwnymi bossami jak koleś który całe ciało ma twarde jak z kamienia, więc nikt mu nic nie może zrobić

dopiero gdy gwałci jakąś laskę, to okazuje się, że każdy kto się z nią kocha zostaje otruty i dlatego ten kamienny koleś się rozpada i ginie

, dalej główny bohater walczył z niewidomym w bambusowym lesie. Więcej nic nie pamiętam, może ktoś z Was to kojarzy?

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dobre parę lat temu, okolice roku 2003-04. To nie Kurozuka. To była pełnometrażówka, główny bohater z tego co mi się kojarzy podobny charakterem (i może nawet wyglądem) do Kyoraku z Bleach'a. Ostatnia scena to walka na statku. Sorki, ale nic więcej nie przychodzi mi do głowy. A ta laska (co ją ten koleś z kamienia chciał zgwałcić), to mu później towarzyszyła. Coś sobie przypominam, że należała ona do jakiegoś klanu ninja i to ten klan ninja wciągnął tego gostka w całą tą intrygę (tylko nie pamiętam o co tam chodziło).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...