Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Hellsing (sa juz wszystkie epy, ja musialem na kolejne czekac do 2,5 roku xD)

 

Ogladajac ostatni odcinek zakrecila sie lezka w oku, zdalem sobie sprawe ze juz nigdy nie bede po X latach sprawdzal na goglach czy pojawil sie kolejny odcinek :)

 

Ze wszelakich anime Hellsing jak i Hellsing OVA (wierne odwzorowanie mangi) to chyba moje ulubione, polecam obejrzec kazdemu.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pierwsza seria Naruto i pierwszy arc drugiej serii były świetne, a później to spalić i zakopać. Podobnie z Bleach, pierwsza seria do zakończenia wątku w Soul Society - super, a później do pieca.

 

Ale to wynika także z tego, że twórcy mangi w obu przypadkach mieli pomysł tylko na pierwszą serię, a później to już klepali pańszczyznę na niespodziewanej popularności obu tytułów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

michu - monstera znajdziesz bez problemu na zachodnich torrentach paczkę z dual-audio nie musisz się w jakieś nyya bawić itd. te polecane rzeczy do tej pory dobre od siebie polecę jeszcze krótkie, ale zaje.biste afro samurai jeśli nie widziałeś. idealne dla kogoś kto za anime nie szaleje, aczkolwiek stylistyka go nie odpycha. przypomina trochę epizod oren ishi z kill billa. jeśli lubisz zombiaki to wziąłbym high school of the dead. dużo cycków i panty shotów dla dwunastolatków, ale gore i walory produkcyjne na wysokim poziomie. jeśli baccano! to również durarara!!. z nowości zakręciłbym się przy psycho-pass. jest też taka fajna chyba 11 odcinkowa seria detektywistyczna un-go, którą właśnie kończę.

 

na oku mam knights of sidonia. to animiec z mechami w kosmosie. krótka seria i chyba jedna z niewielu która wylądowała na amerykańskim netflixie (i chyba nawet była w jakiś sposób przez nich finansowana).

 

 

<3

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Mam pierwszy tomik Sidonii i trzeba przyznać,że manga ma niezły unikalny klimacik i kreskę, sama fabuła też zapowiada się ciekawie. Miałem oglądać animca ale za namową Zarathustry odpuściłem i z tego co widzę to chyba dobrze zrobiłem. Choć nie powiem, kiedyś sobie anime obejrzę tak dla porównania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja zacząłem teraz oglądać Tokio Ghoul, SAO2 i Akame ga KILL!. 

 

SAO2 wiadomo, jak dla mnie GOTY tak jak i pierwszy sezon, Akame dopiero zacząłem oglądać więc jeszcze zdania nie mam chociaż zapowiada się świetnie.

 

A co do Tokio Ghoul to sam opening mogę oglądać ciągle, zakochałem się w tym kawałku. Czytałem troszkę o fabule i szczerze powiedziawszy chyba zacznę czytać też mangę, lubie takie historie w stylu "od zera do badassa", coś jak moje ukochane Guilty Crown.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-6X1vw9EpIo

Odnośnik do komentarza

Akame dla mnie swietne, cieszy ze bedzie 24 odcinki bo kazdy sie rozkreca coraz lepiej. Tokyo ghoul zaczalem i nie jest zle:)

 

Co do SOA 2 sezon dla mnie troche lipa i nie podoba mi sie no ale co czlowiek to odczucia najlepsza byla 1 polowa 1 sezonu tak czy siak pozniej te wrozki pierduszki i inne cuda to juz nie to...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rail Wars! na zmianę z Tokyo Ghoul - pierwsze całkiem spoko haremówka z pociągami w tle, drugie niezły pseudo horror z potencjałem zmarnowanym przez jedną z najbardziej paściarskich końcówek, jakie widziałem ostatnimi czasy.
@Wojnar

 

w mandze akcja jest kontynuowana po przemianie głównego bohatera?



Z tego sezonu warte uwagi są jeszcze Tokyo ESP, Zankyou no Terror i Akame ga Kill (to ostatnie będzie się chyba jeszcze trochę ciągnąć)

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

@Wojnar

 

w mandze akcja jest kontynuowana po przemianie głównego bohatera?

 

 

Jasne że tak, dzieje się dużo, główny bohater to teraz zupełna odwrotność tego, co było na samym początku. 

Dla przykładu, Jason ma rangę S, Kaneki ma SS :) Znam tylko 2 ghoule które mają wyższą rangę (w tym jeden nie żyje już w mandze/umrze dopiero w anime).

 

 

Teraz zostało mi tylko SOA2 i Akame ga Kill!, oba mi się świetnie ogląda, nawet moją młodą tym zaraziłem.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...