Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jojo zacznij sobie oglądać pod koniec roku, bo w styczniu mają puszczać dalszą część to nie będziesz musiał czekać tyle na nowe odcinki.

Od SAO polecam już bardziej jakieś anime mające zarówno akcję, jak i będące czymś ambitniejszym, np: Casshern Sins, serie telewizyjne GitS, albo Fate/Zero.

 

 

Ostatnio obejrzałem Now and Then, Here and There. Polecam każdemu masochiście, który chce wpaść w depresję. Ten sam kaliber negatywnych emocji co Grobowiec Świetlików i Texhnolyze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio obejrzałem Now and Then, Here and There. Polecam każdemu masochiście, który chce wpaść w depresję. Ten sam kaliber negatywnych emocji co Grobowiec Świetlików i Texhnolyze.

 

Texhnolyze <3, w ogóle Abe <3 (w końcu jedną z jego prac mam w profilowym)

Przyłączę się też do polecenia Casshern Sins nad SAO, świetna kreska nawiązująca trochę do starej szkoły, bardzo dobry OST, dobrze napisane postacie, świetny post apokaliptyczny klimat.

 

Now and Then, Here and There, aż tak mnie nie złapało jak myślałem, ale nie mniej godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

zacząłem nadrabiać bajki z poprzedniego roku. na start poszedł Ping Pong The Animation i... o qwa  :banderas: . może jest to spowodowane tym że uwielbiam ten sport i sam kiedyś trochę trenowałem... ale i tak mocarne, myślę że się spodoba nawet ludziom którzy obojętnie podchodzą do tego sporu. GOTY anime. nawet trochę żałuję że puściłem na start nadrabiania takiego kozaka... no ale najwyżej obejrze jeszcze raz  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Kemono no Souja Erin

 

kemono_no_souja_erin.png

 

Właśnie oglądam. Obejrzałem na ten moment 10 odcinków z 50. Jeżeli ktoś chce popłakać, dużo popłakać to polecam.

 

To anime ma w sobie nutkę klimatu filmów studia Ghibli. Ogląda się od samego początku z zaciekawieniem, a im dalej w las tym lepiej. Strasznie życiowe i depresyjne anime, ale Erin nie da się nie lubić, dlatego dalej ciągnie do oglądania żeby zobaczyć jak potoczy się jej historia. Polecam chociaż jeszcze nie obejrzałem całości.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...