Skocz do zawartości

czy posiadanie Gamecube`a ma sens?


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

Resident Evil 4 to najlepsza po Zeldzie: TP gra na Gacka i grzech w to grać na PS2.

 

Akurat wersja na PS2 jest równie świetna co na GC. Tutaj akurat Gacek dostał silny cios, bo gdyby Resident Evil 4 do dziś został exclusivem na niego to jeszcze więcej ludzi by go kupowało specjalnie właśnie dla tej gry. Port na PS2 został też dość wcześnie ogłoszony i wielu graczy wstrzymało się od zakupu GC. Gdy tylko pojawiły się recenzje wersji na PS2 z ocenami oscylującymi w granicach 95% (pamiętacie recenzje w PSX Extreme?) ludzie definitywnie wywalili plan zakupu GC.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

czy posiadanie Gamecube`a ma sens?

 

Co za pytanie. :lol:

Oczywiscie, ze tak - przede wszystkim ze wzgledu na swietne gry, w ktore nie mozna zagrac na innych konsolach (poza Wii), sa to m.in:

Zelda: Wind Waker, Resident Evil 1, Resident Evil Zero, Metroid Prime, Metroid Prime 2 Echoes i wiele innych. :)

Takich Residentow jak na Gamecube niestety juz nie robia i RE 1 i Zero sa ostatnie, jesli ktos nie gral to na prawde warto sprawdzic obydwa tytuly. :)

 

Konsola jest w miare tania i mozna ja bez problemu kupic na Allegro, wiec nic tylko brac i grac. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No wlasnie ja mam taki dylemat czy nie sprzedac bo kupilem go 1,5 roku temu i kupilem do niego tylko 1 gre RE0 i powoli ja przechodzilem z duzymi przerwami, no i w koncu ja skonczylem i juz nie bardzo mi sie chce grac w kolejne gry na GC bo mam tez PS2 i duuuzo zaleglosci ,mam tez sporo gier. No i z jednej strony bym chcial sprzedac a z drugiej strony jest ten sentyment ze mam tak rzadka gre jaka jest Resident Evil 0 i szkoda sprzedawac, ale zeby konsola tylko lezala tez nie ma sensu ,i nie wiem co robic :)Dodam tez ze kupilem ja okazyjnie bo za 20 euro, inaczej bym na pewno nie kupil jakbym mial dac 200zl chociazby

Edytowane przez Robal_09
Odnośnik do komentarza

Po sprzedaniu w tamtym roku Ps2 ( zagrałem we wszystko w co chciałem ) teraz przyszedł czas na gamecuba . Next geny mnie wogóle nie interesują , a o zagraniu w Residenty 0 i 1 , odświeżonego MGSa , Zeldę WW i Metroida zawsze marzyłem . I oto konsola , karta i dwa residenty wylądowały przed moim telewizorem . Zaczynam zabawę ....

Odnośnik do komentarza

Warto mieć Gacka, choćby dla tych kilku zajebistych gier na wyłączność, sam zakupiłem go już dawno za grosze, właśnie dla tych tytułów:

Resident Evil 1 Remake

Resident Evil 0

Resident Evil 4 (jest na PS2 i Wii, ale jednak wersja z GCN jest lepsza pod względem grafy)

Zelda Wind Waker i Twilight Princess

Mario Kart Double Dash

Mario Sunshine

Metal Gear Solid The Twin Snakes

Metroid Prime i Echoes

Odnośnik do komentarza

już kilka razy się przymierzałem do kupna GC i narazie nic z tego nie wyszło. Ta konsola interesuje mnie z powodu 5 gier: RE1, RE0, Zeldy, Super Smash Bros Melee.

 

narazie mam ps2 i mimo, że już prawei wwszystko co chciałem zagralem, to biblioteka gier jak tak ogromna, że prawie zawsze można coś znaleść. Zostało mi jeszcze kilka grubych tytułow na setki godzin gry. Jak sie z tym rozprawie, za pare miesięcy, to wtedy pewnie znowu bede mysla o GC.

 

ogólnie mam nadzieje, że jeszcze kiedyś trafie za(pipi)istą okazje typu konsola + residenty, zeldy, czyli wszystko co chce i wtedy sprawie sobie Gacka :D

 

imho warto mieć GC

Odnośnik do komentarza
Którą Zeldę kupić ? Doradzi ktoś ? Wind Waker naprawdę jest dziecinne ? W sumie to ja 33 letni dzieciak jestem ale też się zastanawiam która część lepsza . No i który Metroid lepszy ?

Metroid bez wątpienia pierwszy - tutaj nikt Ci nie odpowie inaczej. ;)

Co do Zeldy, to pewnie zdania są podzielone. Ja wolałem zdecydowanie przygody cell-shadingowego Linka i pływanie po morzu, więc polecam Wind Wakera na początek.

 

Ogólnie zastanów się czy wolisz gry bardziej mroczne czy też zupełnie odwrotnie. Jeśli lubisz mroczne gry, to kupuj Echoes i Twilight Princess, jeśli nie - bierz się za Wind Wakera i pierwszego Prime'a (i bodajże te właśnie według Game Rankings są lepsze).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kiedys w tym temacie pisalem, ze sie nie oplaca... teraz zmieniam zdanie.

 

teraz kiedy gacek+1-2 gry kosztuje tyle ile nowa gra na ps3, mysle, ze sie oplaca ;] gamecube ma wiele specyficznych tytulow, ktore napewno nie sa adresowane dla wszystkich graczy. naszczescie rownie duzo jest gier, takich typowych perełek, w ktore trzeba zagrac ;] [w/w posty]

 

tania konsola, wygodny pad, 5-10 bdb gier i czego chciec wiecej? xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorrka jesli nie w tym temacie ,ale mam wazne pytanko do posiadaczy GC:

Mam mozliwosc kupna GC za 2banki wraz z 2xMC , Padem i RE0 i remake . Czy jest to dobra cena? Chcialem kupic tylko dla tych dwoch gier ,ale tak sie wlasnie zastanawiam czy jest jeszcze cos na czym moblbym zawiesic oko? Czy nie okaze sie ,ze konsola bedzie lezala bezczynnie i se kurzyla?

Zalezalo by mi na szybkiej odpowiedzi bo nie wiadomo kiedy koles sprzeda ...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.