Skocz do zawartości

czy posiadanie Gamecube`a ma sens?


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę cenę GameCube'ów na Allegro - nie da się lepiej wydać 100zł. ;)

 

Na tę konsolę jest cała masa zaje.bistych, unikalnych gier. Super Smash Bros. Melee, Zeldy, wszelakie Mariany, Residenty, Pikminy, Metroidy, Harvest Moony, Star Wars Rogue Squadrony, Mario Kart, Soul Calibur II z Linkiem i dużo więcej. Polecam zakup GC nawet tym, którzy posiadają komplet konsol aktualnej generacji - "kostka" naprawdę ma klimat.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony ma sens a z drugiej nie.GC to oryginalnie wyglądająca konsola rzucająca się w oczy i fajnie ją mieć choćby dla zasady.Po za tym wibracje w padzie do kostki są konkretne w porównaniu do tych z Wii(są tam w ogóle jakieś wibracje?;)).Są też patenty dostępne tylko na GC.Na przykład łącząc GameBoy Advance z GC odkrywamy dodatkowy tryb Hyper Mode grając w Metroid Prime.Podobny bajer jest gdy gramy w Zelda Wind Waker.Z drugiej strony Wii jest w 100% wstecznie kompatybilne więc możemy grać we wszystkie gry z kostki.Najlepszym rozwiązaniem jest więc zakup Wii.Mimo wszystko polecam kupno poprzedniej konsoli BigN osobom które nie za bardzo kumają o co chodzi z tym Nintendo a na Wii szkoda im kasy.Game Cube to urządzenie stylowe bezawaryjne i z pokaźnym zestawem exclusive titles.Samus Aran i spółka czekają abyś w końcu poznał ich moc;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

Najlepiej miec gacka w wersji NTSC + kabelek Component do pierwszych modeli gacka z wyjsciem Digital. Poniewaz gry NTSC obsluguja progressive scana, a ten kabelek go obsluguje. Inna sprawa ze kabelek kosztuje tyle co 3 konsole :) Mimo wszystko warto, sam posiadam go wraz z wieloma grami NTSC w tym wszystkimi residentami i jest kolosalna roznica :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

GC to sprzęt mocniejszy od PS2 więc i dla fanów grafiki jest dobrze. Jestem fanem Residentów więc raczej konsolka dla mnie i do tego taniutka ( allegro od 150-300<z grami>). Jeżeli ktoś potrzebuje czegoś innego niż gry z pod znaku Capcomu lub serii Mario to polecam Soul Calibura 2 ;D najlepsza bijatyka w jaką grałem ( no może zaraz za tekkenem 3 ;) ) Polecam sześcian każdemu graczowi.

Odnośnik do komentarza

Witam :) Jestem zapalonym fanem Gacka i całego zakręconego świata Big N...ale czy polecałbym kupno tej konsoli?? Gacek nie należy do młodzików i swoje latka ma, ale pomimo wieku, uroku mu nie uleciało ani trochę. Jeśli jesteś fanem Nintendo...to czemu jeszcze nie masz tej konsoli u siebie ?! Porównując ją do PS2 czy Xboxa, to jest świetnym uzupełnieniem braków tych dwóch konsol. Może najlepiej wymienię główne powody zakupu GC, w dobie gdy rządzą na rynku PS3/X360 oraz Wii :

 

* Po pierwsze, cena w tym momencie GC na aukcjach to wydatek już od 100zł do 400zł.

* Jeśli zaczynasz dopiero swoją z konsolami, zobacz w co kiedyś się grało na troszkę starszym sprzęcie.

* Ilość gier nawet w Polsce jest bardzo duża...

* ...lecz niektóre perełki, są trudne do zdobycia i ciągle swoje kosztują :( np. taki MGS: Twin Snakes lub Zelda: TP

* Jak każda konsola, Gacek ma swoje ekskluzywne tytuły, które kuszą i trzeba po prostu w nie zagrać, a sama matula Nintendo wpakowała na nią gry, w których obsadzone są jej maskotki: dwie przygody Linka, Star Fox, Metroid Prime - również 2 gierki, Super Smash Bros Melee, Mario Party, Mario Sunshine, Paper Mario, te i wiele innych goszczą na tej platformie...

*...inne studia, również przygotowały tytuły ONLY FOR GAMECUBE: Seria gier Resident Evil czyli odświeżone pierwsze 3 części z PSX + RE ZERO, początkowo też RE4, ale takim hitem Capcom musiał się podzielić z innymi platformami;) SW: Rouge Leader 2, wspomniany wyżej Metal Gear Solid: TS, SquareEnix dali Final Fantasy: CC, Sega ze swoim F-ZERO GX również rządzi ... ale, gdy exlusivy nam się już znudzą (co nie prędko nastanie) jest jeszcze masa gier bardzo dobrych, a jeśli masz wersje NTSC to jeszcze z zagranicy warto zbadać nieznane gierki;)...

* ...a wiesz co to jest Game Boy Player ? Dokupując to cudeńko, bawisz się grami z GameBoya Advance na ekranie naszego TV:)

* Przede wszystkim jest to konsola dla wszystkich graczy nie tylko dla tych młodszych, choć w ich stronę skierowanych jest wiele tytułów. Jest to konsola przy, której pobawi się 4 graczy na raz choć to nie max, ale może kiedy indziej o tym.

* Bardzo dobry, ładny i wygodny pad. Również jest dostępny bezprzewodowy na 15 metrów pad WaveBird...przydałoby się mi takie cudeńko.

* Ten plusik będzie moim osobistym ukłonem w stronę Ninny, za to że jeszcze nie miałem żadnej awarii konsoli, w międzyczasie PS2 była wymieniana 3 krotnie i proszę nie myśleć, że Gacek jest mniej używany przeze mnie.

No dobra, podsumowując. Gdy kupowałem Gacka w dzień premiery za ok. 1000 zł zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia i pomimo lat, on ciągle leży pod moim TV i czeka kiedy go odpalę znowu. Ciągle poluję w necie na tytuły, które uzupełnią moją kolekcję ( mam do tej pory ponad 30 gier , ponieważ większość to exlusivy, a nie chciałem kupować gier które już mam na PS2 ). Wymieniając te wszystkie zalety, aż zachciało mi się grać na Gacku ...więc żegnam was moi mili i polecam wam GC, bo to fajna konsola jest :)

Edytowane przez ar2r Squza_20 (Asassin)
Odnośnik do komentarza

...mój stary ma HD 42 cale, kiedyś gdy go nie było, zagrałem w Resident Evil Zero i RE 4... szczena mi opadła do samego dołu, rewelacja!!! Dzięki, że o to zapytałeś, muszę właśnie sprawdzić jak będzie z tym Rouge Leaderem 2, gierka ma najładniejsze polygony na GC, więc pewnie pozamiata mną nieźle. Nie polecam sprawdzać GB PLAYERA na większych TV, bo nie warto uwierzcie mi, oczy was zaczną boleć od tej archeologii hehe;)

Edytowane przez ar2r Squza_20 (Asassin)
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.