Skocz do zawartości

czy posiadanie Gamecube`a ma sens?


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrka jesli nie w tym temacie ,ale mam wazne pytanko do posiadaczy GC:

Mam mozliwosc kupna GC za 2banki wraz z 2xMC , Padem i RE0 i remake . Czy jest to dobra cena? Chcialem kupic tylko dla tych dwoch gier ,ale tak sie wlasnie zastanawiam czy jest jeszcze cos na czym moblbym zawiesic oko? Czy nie okaze sie ,ze konsola bedzie lezala bezczynnie i se kurzyla?

Zalezalo by mi na szybkiej odpowiedzi bo nie wiadomo kiedy koles sprzeda ...

Pozdro.

opłaca się, a do tego na pewno znajdziesz inne tytuły dla siebie

 

Odnośnik do komentarza

Świetna cena. RE remake jak i Re0 chodzą po 80 zł więc się raczej opłaca. Oprócz tych dwóch residentów jest sporo gier w które musisz zagrać np. Wszystkie Zeldy , MGS , Residenty 2 - 4 jeśli nie grałeś . Muszę cię jednak zmartwić konsola zacznie czym prędzej czy później się kurzyć czy tego chcesz czy nie ale za taką cenę to można już sobie gacka zostawić w kolekcjii.

Odnośnik do komentarza

Już po zagraniu w pierwszą z gier na gamecuba Resident Evil 0 nie mam pytań !!! Cudowna grafa , klimat , świetnie zaprojektowane lokacje a podobno Resident Evil Remake jest jeszcze lepszy ! Dziś wieczorem biorę się za pierwszą część w którą nie miałem okazji zagrać na psx . Od dwójki na szczęście zacząłem hehehe . A jeszcze Zelda przede mną . Widziałem jak żonka pykała i zapowiada się świetnie . Ale stwierdziłem że będę gry przechodził i sprzedawał od razu bo telewizor niedługo zmieniam i nie za bardzo widzę grać na gacku na tiviku lcd . Ale warto było kupić na pożegnanie starych konsol !!!

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
Już po zagraniu w pierwszą z gier na gamecuba Resident Evil 0 nie mam pytań !!! Cudowna grafa , klimat , świetnie zaprojektowane lokacje a podobno Resident Evil Remake jest jeszcze lepszy ! Dziś wieczorem biorę się za pierwszą część w którą nie miałem okazji zagrać na psx . Od dwójki na szczęście zacząłem hehehe . A jeszcze Zelda przede mną . Widziałem jak żonka pykała i zapowiada się świetnie . Ale stwierdziłem że będę gry przechodził i sprzedawał od razu bo telewizor niedługo zmieniam i nie za bardzo widzę grać na gacku na tiviku lcd . Ale warto było kupić na pożegnanie starych konsol !!!

 

 

Gamecube na lcd nie wygląda tak źle. Ja wolę grać na lcd ponieważ mam lepsze kolory niż na starym tv.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze do niedawna twierdzilem, ze posiadanie NGC w dzisiejszych czasach jest kompletnie bez sensu (choc w sumie mialem go juz dwa razy na przestrzeni ostatnich kilku lat). I tak jakos dzisiaj, sam nie wiem czemu, kupilem po raz trzeci ;). Jednak ta konsola ma cos w sobie :D. Hmm, na pewno wiecej ciekawszych gier, niz na Wii (ktore to swoja droga jest tak nieprzyzwoicie drogie, ze szkoda slow).

Odnośnik do komentarza
Super cena. Ja swojego kupiłem kilka miesięcy temu za 2x razy tyle bez gry.

 

 

Patrzcie konsola 100 zł a taki mgs po 250 na allegro. Paranoja.

ja swoja konsole przerobilem, trymowalem laser i gry sciagam z netu taki MGS:TS to faktycznie paranoja nawet jak ktos che za niego 100 pln

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się właśnie nad GaCławem. Albo Xboxem, albo PS2. Każda ta konsola ma w sobie magię i masę tytułów, w które muszę zagrać + chcę powrócić do czasów poprzedniej generacji, Xbox 360 może odpocząć ^^. Ceny konsol są śmiesznie niskie i za jedną grę na nowe konsole ma się całą starszą konsolkę.

 

No i ten klimat dawniejszych gier, nie wszystko pod online i siano robione, a pod dobrą zabawę. Wolę po 100kroć bawić się z bratem/kumplem przy jednej konsoli niż z 16 nieznajomymi gdzieś tam na świecie.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu myślałem o tym by kupić Gacława dla kilku znaczących dla mnie gier. Ostatnio jednak myślę by zamiast tego kupić Wii na którym i tak bym zagrał w gry z GC jak i kontynuacje wydane na Wii. Mam na myśli właśnie Residenty na GC - kolejne Residenty w które chciałbym zagrać są wydawane na Wii właśnie Umbrella Chronicles oraz kolejny zapowiedziany Resident. Na GC chciałem również zagrać w Harvest Moon: a wonderfull life - okazuje się jednak że i na Wii są wydawane kolejne gry z tej serii, w które tez warto zagrać. W takim przypadku zakup GameCube'a powoli zaczyna tracić sens. Przeszkodą jest jednak cena Wii, która jest za wysoka w porównaniu z GC.

Odnośnik do komentarza
Już pisałem, że planuje zakup Wii na którym mogę odpalić gry z GC.

 

W sumie masz racje, ale poki co Wii jest skandalicznie drogie, absolutnie nie warte swojej ceny. Stad nie wiem czy czekanie pol roku-rok ma sens, skoro chcesz grac juz teraz :). Ja stalem przed identycznym dylematem, ale cena Wii+dodatkowy zestaw wiilota i nunchak to cena rowna PS3 - paranoja. Wnioski wyciagnij sam ;).

Odnośnik do komentarza
No właśnie ta cena kusi. Ale mimo wszystko jak mam zamiar kupić Wii dla Residentów i Harvest Moonów to zakup GC wydaje się bezsensowny. Tylko, że w sumie Wii kupiłbym w odległej przyszłości a GC mogę kupić za grosze na dniach. Trudny wybór.

Mi osobiscie na GCN podoba sie kilka remake'ow starych dobrych hitow z PSX'a(MGS, Resident) oraz Zelda Wind Waker. Moze kiedys kupie ta konsolke, poki co jednak szkoda mi kasy na sprzecicho dla kilku swietnych produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...