Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k

problemów raczej nie powinno być - niby nie ma Polski na liście krajów gdzie dostarczają, ale jak ja kupowałem napisałem maila z pytaniem o co chodzi, pani z obsługi odpisała że takie jakieś mają zasady, ale żebym napisał co chcę kupić to ona mi sama zrobi zamówienie - napisałem, dostałem cenę, zapłaciłem paypalem, po kilku dniach miałem sprzęt u siebie :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

naszła mnie straszna ochota na pościganie się na kierownicy w jakieś stare simy na PC (bo nowe mi nie pójdą, a konsoli już nie mam ;) ), dlatego jeśli ktoś z Krakowa lub okolic ma do sprzedania kierownicę Logitech Driving Force GT to proszę o kontakt - moje wymagania to zero uszkodzeń, 100% sprawności i min. kilkumiesięczna gwarancja...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra tez szukam kiery. Taka bedzie ok? http://www.3kropki.pl/p/5/0/1/logitech_driving_force_gt_stojak_pod_kierownice_wheel_stand_pro_v2.php

 

Nie jestem zadnym mega fanem wyscigow ale do GT czy moze NFS/WRC/F1 ktore mam w planach sie przyda? Rozumiem ze ona jest na kablu? Trzeba podlaczyc do usb, ta? Bylbym jeszcze wdzieczny bardzo jakby ktos podeslal tansza oferte ale koniecznie ze stojakiem musi byc. Dzieki.

Odnośnik do komentarza

Dobra tez szukam kiery. Taka bedzie ok? http://www.3kropki.p...tand_pro_v2.php

 

Nie jestem zadnym mega fanem wyscigow ale do GT czy moze NFS/WRC/F1 ktore mam w planach sie przyda? Rozumiem ze ona jest na kablu? Trzeba podlaczyc do usb, ta? Bylbym jeszcze wdzieczny bardzo jakby ktos podeslal tansza oferte ale koniecznie ze stojakiem musi byc. Dzieki.

 

Kierownica bardzo dobra i na początek idealnie się nada. Tak jest ona na kablu i trzeba podłączyć do konsoli pod usb. Co do ceny tego zestawu wygląda naprawdę nieźle, bo patrząc po cenach na aledrogo zestaw(kupując osobno) wyszedłby jakieś 50zł drożej. Oczywiście mówiąc tu o nowej kierownicy i stojaku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.oleole.pl...html?from=ceneo

 

A co powiecie o tej? Nie ma pieprzenia z kablami :D No i tańsza niż tamta + ma siedzenie :)

Bież tego DFGT i nie zastanawiaj się nad innymi.

Jedynie co mnie troszkę w niej wkurza, to że troszkę głośna jest i pedał gazu zbyt lekko wchodzi ale poza tym nic lepszego nie znajdziesz w tej klasie cenowej, chyba że jakąś używkę G25,G27.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

witam

 

noszę się z zamiarem kupna kółka do x360

 

wpadła mi w oko "XBOX 360 WIRELESS RACING WHEEL"

 

jako że produkt mikromiekkich (chociaż mam wrażenie że juz jej nie produkują i pozostają używki)

 

czy mógłby ktoś doradzić czy jest to dobry wybór czy lepiej rozejrzeć się za czymś innym (cena maks 300-400zł nówka/używka

 

słyszałem że ten logitech fx (chyba) kompatybilny z x'em jest badziewiasty

 

z góry dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

podstawowe kryterium to force feedback. bez tego nawet nie pchaj się w kierownicę (tym bardziej że Forza na padzie daje radę), żadne wibracje ani inne wynalazki niech Ciebie nie przekonują. jeśli nie masz kasy na Fanateca (za nówkę wydatek 250 ojro) to pewnie zostaje oficjalne kółko od Microsoftu, które w moim odczuciu jest dość słabe w zestawieniu do np. DFGT, ale jako pierwsza kiera myślę da Ci rozeznanie co do grania na kierownicy....

Odnośnik do komentarza

podstawowe kryterium to force feedback. bez tego nawet nie pchaj się w kierownicę (tym bardziej że Forza na padzie daje radę), żadne wibracje ani inne wynalazki niech Ciebie nie przekonują. jeśli nie masz kasy na Fanateca (za nówkę wydatek 250 ojro) to pewnie zostaje oficjalne kółko od Microsoftu, które w moim odczuciu jest dość słabe w zestawieniu do np. DFGT, ale jako pierwsza kiera myślę da Ci rozeznanie co do grania na kierownicy....

 

nie no słyszałem o cenach rzędu 1000+ pln za te fanatec'ki - chyba by mnie kobita z domu pogoniła :D

 

 

LogitechFX w cenie do 150zł będzie bardzo dobrym początkiem. Kółko m$ mimo źe FF posiada, wcale dużo lepsze nie jest a ceny zabijają.

 

 

więc obiektywnie twoim zdaniem lepsze kółko od mikro czy logi ?

Odnośnik do komentarza

a co ew. myslicie o

 

THRUSTMASTER Ferrari 458 Italia (jest przy tym coś takiego "Gumowe elementy Automatyczne powracanie do pozycji neutralnej"

i to mnie martwi :)

 

lub jakieś modele madcatz

 

ich zaleta dla mnie jest to że można je dostac normalnie w sklepie na raty....

 

(także nawet jak kosztuje 300-500 to w tym przypadku nie problem

natomiast kółko microsoftu musiałbym kupić na allegro odrazu becelując 300-400zł za używkę)

 

...ale pytanie jak z wykonaniem/przydatnością

Edytowane przez terkisz
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wybór między M$, a DFX, to ZDECYDOWANIE lepszą kierownicą jest sprzęt od Logitecha. Kierownica Microsoft'u to szrot jakich mało. Długo testowałem obie te kierownice, obie rozwaliłem i obu w bebechach grzebałem - DFX mimo braku FF jest kierownicą lepszą, a przy tym znacznie tańszą.

 

Oczywiście oba te kółka to najniższa możliwa półka... prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero od Fanateca, ale ten tez nie jest tak doskonały jakby się to mogło wydawać. Miałem "przyjemność" lekko nadszarpnąć swojego Fanateca GT2, zajrzałem do środka by wyeliminować usterkę i lekko się wystraszyłem - we wnętrzu dośc poważnie wieje tandetą i sporo kluczowych elementów mechanizmu jest plastikowa, co w sprzęcie za taką kasę jest nie do przyjęcia.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wybór między M$, a DFX, to ZDECYDOWANIE lepszą kierownicą jest sprzęt od Logitecha. Kierownica Microsoft'u to szrot jakich mało. Długo testowałem obie te kierownice, obie rozwaliłem i obu w bebechach grzebałem - DFX mimo braku FF jest kierownicą lepszą, a przy tym znacznie tańszą.

 

Oczywiście oba te kółka to najniższa możliwa półka... prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero od Fanateca, ale ten tez nie jest tak doskonały jakby się to mogło wydawać. Miałem "przyjemność" lekko nadszarpnąć swojego Fanateca GT2, zajrzałem do środka by wyeliminować usterkę i lekko się wystraszyłem - we wnętrzu dośc poważnie wieje tandetą i sporo kluczowych elementów mechanizmu jest plastikowa, co w sprzęcie za taką kasę jest nie do przyjęcia.

Trochę mnie zmartwiłeś faktem ze taka kiera jak Fanatec jest dosyć lipnie zrobiona od środka :( . Sam mam w planach zakup coś poważniejszego i Fanatec był jak najbardziej na mojej liście, teraz będę miał zgryz, chyba po prostu kupie G-27 i na tym się skończy :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...