Skocz do zawartości

Metal Gear Solid:The Movie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Na Snake'a nie nadaje się nikt poza zbiorem polygonów na ekranie lub animowanych artów Shinkawy lub w ostateczności Wood'a. O ekranizacji ucichło i imo to bardzo dobrze bo z tego nic dobrego nie wyjdzie.

 

A popieram w 100%, ja nie chce ekranizacji MGS bo nie widze jakoś wogóle tego filmu. Nie w dzisiejszych realiach...

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze można powiedzieć, że danej gry nie można dobrze przenieśc na ekran, bo ma za mało fabuły, prawie czysty gameplay. Dobry przykład to Mortal Komabat, a przecież się udało. Zresztą : czy chcecie czy nie, to film prawdopodobnie się ukaże, i dobrze, bo jest to coś nowego dla serii, spojrzenie z innej strony. Mnie ciekawi, jak mogłaby akcja wyglądać "w prawdziwym świecie" i to mi wystarczy, by z chęcią oglądnąć film, kiedy się już ukaże.

Odnośnik do komentarza

Tak.Oby tylko go nie zrobili komputerowo bo to nie bedzie mialo sensu.o to chodzi ze gry majace czysty gameplay jest latwiej przeniesc na ekran bo wystarczy dodac po miedzy scenami akcji jakies gadanie etc. a gre ktora ma gleboko fabule jest trudniej bo trzeba sie trzymac jej i do tego dodac sceny akcji aby nie bylo tylko gadania a w takim mgs same scenki zajmuja jakies 3 godziny a jesli dodac do tego akcje...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja tam bym sie martwil o te PIERWSZE mgs'y.Maja szczatkowa fabule(z 2 jest troche lepiej) i w dodatku dosc slaba jak na mgs'a.Pozatym biegalo sie tam w te i z powrotem.Film na podstawie tych czesci byl by raczej smieszny i moglby tylko zniechecic do nastepnych czesci;/

 

Ja mam jedną obawę jesli chodzi o film MGS: że zrobi sie z tego Matrix jak w przypadku remaku MGS: the twin snakes.

Twin Sankes miało specyficznego reżysera - Ryuhei Kitamura. To jego wina :)

 

 

 

Serio nie podobal sie wam grey fox odbijajacy pociski lub uchylajacy sie przed kulami w walce z rex'em???Lub jego walka ze snake'iem?Bo moim zdaniem te w tts byly lepsze(no moze oprocz snake'a odbijajacego sie od rakiety).Jesli powastanie film to napewno bedzie miec patenty jak z matrix'a i bardzo dobrze.Snake niby taki super agent a w mgs tylko potrafil stac i gadac a w tts przynajmniej pokazali ze potrafi skopac dupe.

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza
Ja tam bym sie martwil o te PIERWSZE mgs'y.Maja szczatkowa fabule(z 2 jest troche lepiej) i w dodatku dosc slaba jak na mgs'a. Pozatym biegalo sie tam w te i z powrotem.Film na podstawie tych czesci byl by raczej smieszny i moglby tylko zniechecic do nastepnych czesci;/

 

Ja mam jedną obawę jesli chodzi o film MGS: że zrobi sie z tego Matrix jak w przypadku remaku MGS: the twin snakes.

Twin Sankes miało specyficznego reżysera - Ryuhei Kitamura. To jego wina :)

 

 

 

Serio nie podobal sie wam grey fox odbijajacy pociski lub uchylajacy sie przed kulami w walce z rex'em???Lub jego walka ze snake'iem?Bo moim zdaniem te w tts byly lepsze(no moze oprocz snake'a odbijajacego sie od rakiety).Jesli powastanie film to napewno bedzie miec patenty jak z matrix'a i bardzo dobrze.Snake niby taki super agent a w mgs tylko potrafil stac i gadac a w tts przynajmniej pokazali ze potrafi skopac dupe.

A w której części nie biega się tam i z powrotem? :D

Gray Fox to była najmniejsza wada tych filmików, chociaż też przesadzona. Snake był w TTS lepszy niż Dante w DMC, co w założeniach jest przesadą :)

Odnośnik do komentarza

no w mgs i mgs 3 praktycznie nie trzeba biegac tam i z powrotem.a w tych starych to juz przesada jest.Kojima musialby pozatym chyba dopisac troche kartek scenariusza bo ciezko zrobic dobry film z tych starych mgsow.a co do snake'a to skoro jest najlepszym zolnierzem na swiecie(w koncu pokonal big boss'a-co prawda big boss byl juz wtedy stary)to niech to pokaza bo w mgs na ps one to byl jak jakis zwykly zolnierz(tylko raz zrobil niezly unik przed strzalem czolgu) a w tts pokazal ze potrafi walczyc(w sumie to dziwie sie ze byl w stanie pokonac gray fox'a w koncu fox poruszal sie za(pipi)..scie szybko wiec nie powienien miec problemow z unikaniem i zadawaniem wezowi ciosow ;p ).W najnowszym psx ex jest ze david caradine(mam nadzieje ze tak sie to pisze) nadawalby sie na ocelota...no nie wydaje mi sie.Twarz ma calkiem inna(zlaszcza oczy)pozatym jest chyba dosc niski jak na ocelota i grubszy;p

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza
no w mgs i mgs 3 praktycznie nie trzeba biegac tam

Wcale xP

Inna sprawa że backtracking odstrasza mnie od MGS1 za każdym razem. W MGS2 mamy go bez przerwy, ale nie przeszkadzał mi tak bardzo, a w jedynce to jest bezsensowne bieganie. W MGS3 tylko po przegraniu z The End może zirytować.

Kojima musialby pozatym chyba dopisac troche kartek scenariusza bo ciezko zrobic dobry film z tych starych mgsow.

No chyba jasne, że to ma być nowy scenariusz. Nawet jeśli chcą zrzynać garściami z gry, to sporo trzeba pozmieniać.

bo w mgs na ps one to byl jak jakis zwykly zolnierz(tylko raz zrobil niezly unik przed strzalem czolgu)

Nieważne, że rozwalił Hind D, czołg M1, Metal Geara i cały elitarny oddział Fox Hound. Każdy po treningu z wiatrówką i kilku pompkach byłby w stanie to zrobić.

a w tts pokazal ze potrafi walczyc

Jak Neo czy Spiderman? :P

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy zbuduja takiego rex'a ktory by tylko stal chociaz w tym hangarze czy nawet w tych scenach zrobia komputerowo=]

Mozliwe ze nie bedzie wygladac sztucznie,efekty troche poszly do przodu.

MG REX ma dosc przemyslany "system chodzenia" ze tak to nazwe.Przypatrz sie dokladnie noga a zobaczysz ze calkiem mozliwe ze takie cos moglby chodzic.Z RAY'ami juz gorzej,to juz sci-fi =] RAY raczej by sie nie utrzymal na nogach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...